Unutma Beni - Fox Tv

aynen sana katılıyorum artık başka gelişmeler görmek istiyorum mesela kenan ve emine aşkı gibi.

muzaffer menekşedeyken leyla odaya girdi,o sırada vazoya çarpıp yere düşürdü,ses çıktı.....bu dizide de hep kötülerin işi rast gidiyor ne hikmetse?*...hiç bu tür şeyler iyilerin başına gelmez.

aşk ve inandırıcılık kalmayınca şaçmalıyorlar ...
ali ve ilkay aşkı diye birşey kalmadı . onca olandan sonra alinin ilkay'ı sevdiğinie nasıl inansın izleyici.
güya kadınlara hitap ediyor dizi , içerisinde aşk olmayan dizileri sevmez ki kadınlar ...
bende bir ara devamlı takip ediyordum emine kenan için onlarında arasında birşey olacağı yok bıraktım.
emine geçmişinden kurtulamıyor bir türlü. bende tam izlemiyorum kenanda hastaymış sanırım :44:

şu çiğdem ne çirkefmiş abşlasının kocasına resmen göz koydu ablamı boşa beni al diyor hayret

Bence çiğdem kıskançlığından çat diye çatlayıp erken doğuracak. Bu kızdan ve o annesi denilen kadından nefret ediyorum. Kadın sırf İlkay'ı boşatsın diye nefret ettiği kocasına kur yapıyor.

diziye iyice sinir oldum artık izlemiyorum buradan takip ediyorum.sanki kadın sadece çiğdemin annesi yada çiğdemin babası başkası onun için bu kadar koruyor

bu dizide görmek istemediklerim: çiğdem,güler,mehtap,çıksalar keşke diziden,,özellikle de çiğdem miğdemi bulandırıyor o suratı,ses tonu herşeyi baştan ayağa iğrenç.............

diziye iyice sinir oldum artık izlemiyorum buradan takip ediyorum.sanki kadın sadece çiğdemin annesi yada çiğdemin babası başkası onun için bu kadar koruyor

aynen canım bende izlemiyorum arada bakıyorum burdan diziyi uzatmak için şaşırdılar ne yapcaklarını

güler hikmeti kullanacak yada kullanmaya çalışacak çiğdem için. hikmette hemek yelkenleri suya indirdi. nasıl okadar laftan sonra gelen senin karın olmaya hazırım cümlesine inanıyor anlamış değilim. biz hemen anladık yalandan söylediğini. ammmaannnn dizi işte bende gerçeklik arıyorum.herhalde anlamıcak. üfff dizideki herkes uyuz(bi kenan değil)

Bu diziyi izledikçe beni hafakanlar basıyor ama genede izliyorum. Saf Hikmet hemen inandı yeniden aile olabileceklerine, İlkay hamile olduğunu söylememekte ısrarlı sanki o gayri meşru hamile, Çiğdem hamileliğinin başında öğürmekten ölmüştü, İlkay da hiç belirti yok, tamam bende hiç bulanmamıştım ama uykudan gözüm açılmıyordu. Birazda iyiler kazansınya,

Diziyi uzatıcaz diye işin cılkını çıkarıyorlar yani,yeter artık şu olaylar bi sonuçlansa ilkaya hayret ediyorum bu kadar ketum olmanın da ne gereği var söylesene hamile olduğunu,işler iyice sarpa sarıyo, hiç değilse çiğdem hamile sen aliyi bırak diye baskı yapmazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…