Unutma Beni - Fox Tv

hıcbırsey kacırmadın canım merak etme aynı sacmalıklar dewam edıyor.bu dızıye artık akıl ermıyor.ılkay sumsugu hala bebegı alıye soyleyemdı.her zamankı ölük ölük bakıyor.bu dızıde baba kendı cıkarı ıcın kadınla yenıden ewlenecek dıye kızını kız ablasını oburu oburunu herkes bırbırını satıyor.uzatmak nıyetıyle nasıl sacmaladılar artık yuhhh dıyorum.bırde hasta kemoterapı goren kızı hamılelık testı yaptıdrlar.eger dedım hamıle cıkarsa daha asla bu dızıyı acmayacagım.Allahtan orda sacmalamadılar.seker teyzem zarfı ortaya koyar muzo gelır alır kusunlar elıne gecer bastan tahmın etmek hıc zor deıl.

sağol canım kaçırmakla iyi etmişim yani ilkayı yolacam zaten bigün o söyleyemedikçe saçlarımı yolasım geliyo hehe

diziyi hiç izlememiş gibi yapalım bunlar burayı okuyor bakıyor izleniyor :)))))))))) abartıyorlar offf birinsanı bir dizi bu derecemi katil eder eşim dalga geçiyor kadınların zekasına göre yazıyorlar heralde bir konu 10 kere tekrar ediliyor dıyor adam hiç izlemez arada 5 dakıka ben seyrederken bakar....:95: o bile konuyu çözmüş...

carsamba günkü bölümündede şerif kursunları bulur mektupla o malum yere gider... orada bir sürprizlekarsılasır..o sürprizse eminim muzodur :) yada muzo leylayla işbirliği yapar polisi ararlar ..polis bulur serifi orada kii hiç sanmıyorum ikinci dediğimin olacagına onların bu kadar komplike birseyi yazmaya gücü yetmez sanırım..onlara agır gelir bu senaryo ama ilk yazdıgım gibi olur yada mehtapla falan karsılasır..

Bu Çiğdemin saçını başını yolacağım, kız yalan makinesi sanki.

Son düzenleme:
ya bu ilkay ne yapmaya çalışıyo yaaa şimdide bebeğimi aldırıcak yoksaaaaaa:18::18::18:

salaklığına doyma şu ilkayın of offffff

ilkay uyuntusu bebeği aldırmak istiyor,doktora gitti..tam bir uyuz ya bu kız,,hem o kadar uğraştı çoçuğum olsun diye,şimdi de aldırmak istiyor,hem de niye..mal çiğdemin yüzünden.maaaaaaaaaaaaal çiğdem,o yalanları atarken o yamuk ağzını yırtasım geliyor tipsizin..(bu resimdeki de çiğdem malı)

şimdi aliyle çiğdem hastanedeler belkide ilkayı görür ali çiğdemi beklerken ali ilkaya sorar napıyosun burda diye oda söler inşaallahhh hamile olduğunu ilkay bu sefer salaklık etmese bariiiii yaaaaa

Ali'ye hayran kaldım kızlar nasıl Çiğdemi bıraktı orada. Ama bunlar bermuda şeytan üçgenleri ne yapıp edip Aliyle İlkayı ayıracak galiba.

Ali'ye hayran kaldım kızlar nasıl Çiğdemi bıraktı orada. Ama bunlar bermuda şeytan üçgenleri ne yapıp edip Aliyle İlkayı ayıracak galiba.

ya aliye zaten bayılıyoruummm yaaa çok tatlı çok aşık ilkayaaa

şimdi de adalaet cadolozu bastı evi allahtan o bebeği düşürmüyo bu ilkayyy

ya aliye zaten bayılıyoruummm yaaa çok tatlı çok aşık ilkayaaa

şimdi de adalaet cadolozu bastı evi allahtan o bebeği düşürmüyo bu ilkayyy

ee İlkayda söylesin artık, ne zorluklarla anne oldu, yalancı çiğdem için değer mi bebeğinden vazgeçmeye. Ya benim anlamadığım kimse Çiğdeme niye gidip hiç tanımadığın bir adamla yattın demiyor her parasız kalan öyle yapsa vah ki vah. Senaristler dram yaratmak için saçmalıyor, sanki utanması gereken İlkayla Ali.

wallahi çok doğru dedin be arkadaşım her parasız kalan o işimi yapıyo?? asıl bağırıp çağırması gerekn kişi ilkay ama nedense hep ilkay alttan aln kişi oluyo offf offff ilkay oooooffff
ilkayın ali gibi bi kocası varyaaaaa yeter o ilkayaaaaa

ali de çok ağır konuştu ama ne olursa olsun o çocuğun babası

o sinirle herkes o şeyi söylerdi o gıcık çiğdem adamı sinir eder walla o laflar ona az bile kaldı uyuz çiğdem nolcak iyi oldu aliiii helal olsun sanaaaaa
çiğdemde korunsaymış keşke ilk defa beraber olacağı kişiyle nedense bi korun yöntemi alnmamışşş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…