Unutma Beni - Fox Tv

ve sahne İlkay'a geldi sonunda...
bakalım ne yapacak...bu kadar bedbaht bir durum olamaz. kız ortada sap gibi kaldı.Allahtan karnında bebeği varda bu
hikayede bende varım diyebilecek bir dayanağı var yani:)

ben de son sahnede alinin ve ilkayın ağlamasına çok üzüldüm.çiğdem hanım da marifetmiş gibi ukala ukala diklenmeler,ablasına aşkımı çaldın artık senin için bişey yapmıycam demeler,umarım ilkay aman kardeşim madem aşıksın al ali senin olsun demez ,ama ilkay bu belli olmaz,bugün nispeten heyecanlı bir bölümdü

aliyi hiç beğenmezdim ama son bölüm baya yakışıklı çıktı iyi de rol yaptı ha gerçek gibiydi.üzdü beni bakışları.oof off niye sahip olmazsın be yavrum şeyine.

ahh ilkay ahhh saflığına doyma emiisölemedin şimdiye kadar al işte olanlarıı
çiğdeeeem ananıda al gitttttttttttttt

yarın sezon finali filan olmasın sakın,bunlar pekbi heyecanlı hale getirdiler bu hikayede en mağdur taraf ilkay yazık kız geçen sene raufun işkencelerine maruz kalırken bu seferde kardeşinden kazık yedi bide kız gelip kocasına sahip çıktı ne işse,demekki bu devirde babana bile güvenmeyeceksin,umarım çiğdem doğururken ölür(tövbe tövbe insanıda günaha sokuyolar yani)

bakalım seneye kımden cekcek tas olsa catlardı

bence ilkay bebeğinin düşürür dr derler çocuğun olmaz çiğdem doğumda ölür bebekte ilkayla alinin olur

ilk geldiğinde böyleydiiiii pislikkkk

şimdide böyle oldu kimseyi beğenmez oldu herkese çemkirir hale geldi gıcık bu kızzzz bu rol bu kadarmı birine yakışır çirkeflikkkk

çiğdem de güya çok dürüst söylediği yalanların haddi hesabı yok birde millete ahkam kesiyor kimse dürüst değil falan diye.ilk başlarda da sevmezdim şimdi iyiden iyiye gıcık oldum.bebeğini kullanarak aliyi elde etmeye çalışacak.daha çok bekler diycem ama alide bu evlenme potansiyeli varken kesin çiğdemlede evlenir.adalet hanımda çiğdemin çocuğunu duyunca kesin kollar korur onu.işlerr dahaaa çokkk sarpa saracak burdan bakınca öyle görünüyor.bizde daha çokk sinir olup yorumlar yapıcaz

yalnız alide sanki çocuk teselli ediyor ben nazlıyı hapise attırdım bitttttiiiiiiiii:))))

Son düzenleme:
ay kızlar dün izliyememiştim şimdide tekrarına bakıyorumda aliye kıyamadım beeee nası ağlıyodu öyleeeee
gıcık ya şu çiğdemmm bide pişkin pişkin bu bebek alinin demiyomu gıcık oluyorummmm....
of ilkay offff ne geliyosa başına şu saflığından temiz kalpli olmandan geliiyoooo be kızımmm acık çiğdeme çekseydinnn be ilkayyyy....

Ay kızlar yorumların çoğuna koptum valla. Ama Çiğdem doğumda ölür diyenler katılıyorum, en başında da yazmıştım eğer bu senaristler Ali ile İlkay'ı biraraya getirmek için Çiğdemi öldürürler. Bebekte İlkayla Aliye kalır diye düşünüyorum ama bu kaç sezon sürer bilmem. Nazlı bir yılda anca doğurmuştu. Çiğdem kaç yılda doğuracak bilmem. Ama sezon finali değilde sadece Final yapsalar çok sevinicem ya değilse benim sinirlerim dayanmıyor.Hayatta hep kötülerin kazanmasına tahammülüm yok valla.

Yok Çiğdem Anasının, İlkay'da babasının kızı, Şerifse anonim.

ali evden ayrılırken keşke gerçekten valizini doldursaydı o ne be öyle boş valizle evden ayrılıyor.mektubuda kesin ilkay okumaz alakasız bir alır okur.

çiğdem ateşlenmiş yataklara düşmüş ali birkez bile aramadı beni diyo yaaaaaa seni niye arasın abe salak kızzz sevdiği tek kadını kaybetti seni niye arasınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…