Unutma Beni - Fox Tv

Ben diziyi başından beri takip etmedim ama sanki Tuna'yı doktor diye hatırlıyordum, ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa Tuna Ali'nin işleri yüzünden atıldımı?:26:

tuna sırf Ali 'ye yardımcı olsun onun işlerini çözsün diye uydurulmuş bir arkadaş. bir mesleği,bir evliliği ,kısacası bir hayatı yoktur.tek geçerliliği Ali'ye olan yardımlarıdır.
gerçekte böyle insanlar var mıdır?bu kadar beklentisiz yardım eden,arkadaşı için bu kadar mesai harcayan?bana kalısa yoktur bu zamanda herkes kendi menfaatini düşünür.ama dizi işte.

Sinir oluyorum şu senaristlere bir kezde iyilerin işi yolunda gitsin ya, Özgür hemen Mehtaba söyledi Leyla'yı, Çiğdem gene yeni planlar peşinde. Ali birde şundan kurtulsa çok mutlu olacağım.

Çiğdemin annesinin oturduğu ev Deniz Yıldızı dizisindeki Banunun evi değil mi sizin de dikkatini çektimi? bana sanki aynı ev gibi geldi....:KK3:

Çiğdemin annesinin oturduğu ev Deniz Yıldızı dizisindeki Banunun evi değil mi sizin de dikkatini çektimi? bana sanki aynı ev gibi geldi....:KK3:

Yok cnm orası değil bence çünkü Banuların evine merdvenle inilmiyordu sanki. birde orada evler daha çoktu. bu tek bir ev.

selam hatunlar, bugün izledim bu çiğdem ne kadar yüzsüz gurursuz böyle ya aliye aşıgım diyo bide hayatını elinden çalmişlar oda ilkayın elinden aliyi çalıcak gerizekalı sanki ilkay onu evlatlık verdi, sinanla ilkaya acıyorum ama ilkayada kızıyorm biyandan hamile oldugunu söylemedigi icin. Zaten Alide ilkaya anlatıcak oo ögrenince hic anlatmaz ilkay, şerifte bi salak özgür mehtapla görüşüyo biliyo, evde herkesi uyarıyo özgüre bişey demiyo, eeee muzoyla mehtap ögrencek ya ah bu senaristler adamı çatlatır valla

selam hatunlar, bugün izledim bu çiğdem ne kadar yüzsüz gurursuz böyle ya aliye aşıgım diyo bide hayatını elinden çalmişlar oda ilkayın elinden aliyi çalıcak gerizekalı sanki ilkay onu evlatlık verdi, sinanla ilkaya acıyorum ama ilkayada kızıyorm biyandan hamile oldugunu söylemedigi icin. Zaten Alide ilkaya anlatıcak oo ögrenince hic anlatmaz ilkay, şerifte bi salak özgür mehtapla görüşüyo biliyo, evde herkesi uyarıyo özgüre bişey demiyo, eeee muzoyla mehtap ögrencek ya ah bu senaristler adamı çatlatır valla

ben izlemiyorum çok sinir oluyorum çok abarttılar hep kötülük hep kötülük birazda iyilerin yüzü gülsün:KK68::KK68::KK68:

ben 10 gün ara verdim haala aynı hiç aa buda nesi demedim doğrusu..
ilkay için hamileliğini söyleme zamanı bence doğurdugu zaman ozamand adogumda ölse ne yapacak dogru zaman diye söylüyor..ne patlak ya...

sinir oluyorum şu senaristlere bir kezde iyilerin işi yolunda gitsin ya, özgür hemen mehtaba söyledi leyla'yı, çiğdem gene yeni planlar peşinde. Ali birde şundan kurtulsa çok mutlu olacağım.

[ı][/ı]desenize leylada hakkı rahmetine kavuşacak zaten onlar bu işleri tereyağından kıl çekermiş gibi halladidiyorlar leylada yakında ölürse hiç şaşırmam en azından ilk yapacakları iş değil :KK60::KK60: önce şaziye sonra fahriye .. :KK60::KK60:

evet banada öyle gibi gelmişti ama o ev değil çünkü kapısı farklı evin dıştan görünüşü farklı odalarda öyle bence aynı ev değil

[ı][/ı]desenize leylada hakkı rahmetine kavuşacak zaten onlar bu işleri tereyağından kıl çekermiş gibi halladidiyorlar leylada yakında ölürse hiç şaşırmam en azından ilk yapacakları iş değil :KK60::KK60: önce şaziye sonra fahriye .. :KK60::KK60:

Ay valla benim adımda Şaziye, oğlum bir ara Muzaffer gibi Şaziyem diyordu, adımdan nefret etmiştim.:KK1::KK1: neyse Şaziye çıktı bende kurtuldum.

X