Unutma Beni - Fox Tv

Sinan da yakında öğrenicek ama merak etme Çiğdem onada bir kuyruklu yalan bulur. Benim asıl merak ettiğim İlkay'ın tepkisi, aslında Ali suçsuz ama o nasıl bir tepki gösterecek.
ilkay sezon finaline kadar öğrenemez bence uzatırlarda uzatırlar:63::63::63::63:
yok sınan ogrenmedı nazlı bayıldı onu alıp gıttı alıyede vurdu nazlıyı bogmasın dıye alı de bayıldı

boğsaydı keşke sinan salağıda bilmiyoki hiçbişey ne diye kurtarıyosun bence nazlı sinana aşık:KK47::KK47:

ilkay sezon finaline kadar öğrenemez bence uzatırlarda uzatırlar:63::63::63::63:

boğsaydı keşke sinan salağıda bilmiyoki hiçbişey ne diye kurtarıyosun bence nazlı sinana aşık:KK47::KK47:

yok ama nazlı alıyı optu hala ona asık ama alı yuz vermedıgı ıcın o kadar ofkelenıyo kı ona butun kötuluklerıı yapıyo alıye sen baan hıc sans vermedın bende senı sevdım felan dedı mannak karı sen alıyı kandırmadan once dusunseydın ıpegı kakalarken

yok ama nazlı alıyı optu hala ona asık ama alı yuz vermedıgı ıcın o kadar ofkelenıyo kı ona butun kötuluklerıı yapıyo alıye sen baan hıc sans vermedın bende senı sevdım felan dedı mannak karı sen alıyı kandırmadan once dusunseydın ıpegı kakalarken

çiğdemde kendi kendine gelin güvey oluyo salak nazlı aliye hala aşıksa çiğdeme bırakırmı olan ilkaya olcak yine

leyle süper yaa diziye renk kattı inşallah mehtapla muzaferin haddini bildirecek gibi :)

Evet ya birde çok samimi nasılda Hikmetle, Diyabet Teyzeye sarıldı. İnşallah birde onu aşk meşk işlrine katmazlar, bıraksınlar o bari masum kalsın. şerife falan aşık etmesinler.

evet ya birde çok samimi nasılda hikmetle, diyabet teyzeye sarıldı. Inşallah birde onu aşk meşk işlrine katmazlar, bıraksınlar o bari masum kalsın. şerife falan aşık etmesinler.

valla bu bölümde bayağı samimydi sanki aşk meşk işlerine katacak gibiler dizide onuda masum bırakmayacaklar gibi

şimdi internetten izledim.. canım arkadaşım güzeloynamış be
ilk bölüm çok garip gelmişti ama gözüm alıştı.... bi arayım sorayım mı aşk var mı aşk :76:

X