Unutma Beni - Fox Tv

yaaaa kızlarrrr o mehtabı kim o hlae getirdiiiii
kim getirdiyse ellerine sağlıkkkk :KK1:
walla iyice karışacak ortalıkkkkk o videoyuyu ali izlediğinde çiğdem olduğunu anladımıııııııı:44:

kenan getırdı cnm evi bastığını söyledi emine.kenanda dellendi :KK66:
mal gbi bakıyodu ali valla bılmıyorum anladımı :KK9:
ama çiğdemi ben dövmekte ısrarlıyım :KK47:

kenan getırdı cnm evi bastığını söyledi emine.kenanda dellendi :KK66:
mal gbi bakıyodu ali valla bılmıyorum anladımı :KK9:
ama çiğdemi ben dövmekte ısrarlıyım :KK47:

ankaradaysan gel cnm seti basıyoruz:KK4::KK4: vallla kenan ii yapmış off hastayım valla kenana ne hoş adam aldatılırmı be:KK52:

muzoyuda bana bırakın dostum:KK51::KK4:

Son düzenleme:
aramızda bi espri cnm ben ankarada yaşıyorum dizide ankarada çekiliyor ya daha fazla dayanamayıp seti basıcam bütün gerçekleri açıklayacağım:KK1::KK1::KK52::KK51:

sen ankaradasın veeeee seti basıp o çiğdemin saçını başını yolmuyosun demekkkkkk kız ben olsam şimdi çiğdemi komalık etmiştim yernede ben girmiştim odiziyeeeeee:KK1::KK1:
normalde hamile kalamıyorum amaaaa belki filmde hamileliği tadarımmmm:KK14::KK14:

ankaradaysan gel cnm seti basıyoruz:KK4::KK4: vallla kenan ii yapmış off hastayım valla kenana ne hoş adam aldatılırmı be:KK52:

ayy çok istiyorum bende gelicem sizle ama ankarada değilim istanbuldan katılıyorumm set basma olayına :KK9: :KK9: ayy bencede dızının en hoş adamı kenan :KK9: ilkayda hiç bişyi söylemiyo ama ya..insan der çiğdemin kocası dıye aradılar senı bu ne demek dıye.hiiiç ağzı var dili yok mubareek :KK53:

nazlının aliye gönderdiği video da çiğdemin yüzü gözükmüyo,nazlı özellikle yaptı onu,Ya şu ilkaya da sinir oluyorum hamileliğini niye saklar ki insan kocasından,izlemiycem diyorum yine açıp izliyorum off oooofff..........:KK57:

sen ankaradasın veeeee seti basıp o çiğdemin saçını başını yolmuyosun demekkkkkk kız ben olsam şimdi çiğdemi komalık etmiştim yernede ben girmiştim odiziyeeeeee:KK1::KK1:
normalde hamile kalamıyorum amaaaa belki filmde hamileliği tadarımmmm:KK14::KK14:
en kısa zamanda basıyorum cnm merak etme sanada hemen bi rol ayarlarım:KK1: inşallah hamile kalırsın cnm..
ayy çok istiyorum bende gelicem sizle ama ankarada değilim istanbuldan katılıyorumm set basma olayına :KK9: :KK9: ayy bencede dızının en hoş adamı kenan :KK9: ilkayda hiç bişyi söylemiyo ama ya..insan der çiğdemin kocası dıye aradılar senı bu ne demek dıye.hiiiç ağzı var dili yok mubareek :KK53:
tamam cnm bekliyoruz ankaraya:KK1: anaa bide öyle aradılar mııı bu ilkay valla aklını yitirmiş bi mallaşmış şok oldumm:KK53:

bence de ya kenan karızma adam ben olsam şerıfın yuzune bakmam hem benı aldatcak hem de yuzune bakacam,
aynen yaa şerif ne öle orman a..sı gibi dizideki iyi kadınların hepsi illa saf olacak ya:KK47:

walla kenana bende hastayım çok karizma yaaaaa:KK69::KK69:
eşim duysa beni keserrrrr:18::18:
duymaz cnm merak etmee

kızlarr seti basmışken kenanıda kaçırsak mı ki:KK1::KK1::KK64:

yılın en cırtlak seslisi olarak mehtabı seçiyorum,yahu insan bigünde bağırmazmı yani sinir oluyorum resmen,sezon sonuna az kaldı ya herşey ortaya çıkmaya başladı,çiğdem meselesi emine meselesi hepsi patır patır dökülür ortaya ilkayla ali bu sezon birlikteydiler diğer sezonu ayrı geçirirler,bakalım kenan çıkacakmı diziden yoksa emineyi şerife yar etmeyecekmi çünkü kenan emineyi çok seviyor,karizmatik diyen herkese ayrıca katılıyorum kenan süper karizma o emine aptallığına doymasın

yılın en cırtlak seslisi olarak mehtabı seçiyorum,yahu insan bigünde bağırmazmı yani sinir oluyorum resmen,sezon sonuna az kaldı ya herşey ortaya çıkmaya başladı,çiğdem meselesi emine meselesi hepsi patır patır dökülür ortaya ilkayla ali bu sezon birlikteydiler diğer sezonu ayrı geçirirler,bakalım kenan çıkacakmı diziden yoksa emineyi şerife yar etmeyecekmi çünkü kenan emineyi çok seviyor,karizmatik diyen herkese ayrıca katılıyorum kenan süper karizma o emine aptallığına doymasın
ama mehtap bugun kenana baya havalı konusmustu sonra cok pıs oldu sonu muzafferın dedıgı kadar var aptal bu mehtap:KK60:

evet kurnaz muzo haklı ya mehtap tam aptal ben muzo nasıl menekşenin emine olduğunu çözemedi ona şaşıyorum :KK53:

evet ya cozerdı ama onların ıcıne pek gıremıyo ama hıc yorum yapmadı galıba emıneye benzerlıgıyle ılgılı senarıstler muzoyu arıstırmak ıstemedı galıba menekse olayına

yaniii yoksa 1 bölümde çözerdi muzo:KK1: bu fahriyenin yüzük olayı nolacak sizce

Bugünkü ilk yorumuda ben yapayım. Bence Şerif Fahriye'nin nişanlısından Kenan'ı öğrenecek. sonunda olanlar oldu Çiğdem denen yaratık Nazlıyla işbirliği yaptı. Artık videoyu birlikte gönderirler. Senaristlere de helal olsun mağdur bir kızı, canavar ruhlu birine çevirdiler. Önceleri fedakarlığı ile takdir ettiğim Çiğdemden nefret ediyorum.::KK47: Bu arada Asu'ya da acımaya başladım.

Bugünkü ilk yorumuda ben yapayım. Bence Şerif Fahriye'nin nişanlısından Kenan'ı öğrenecek. sonunda olanlar oldu Çiğdem denen yaratık Nazlıyla işbirliği yaptı. Artık videoyu birlikte gönderirler. Senaristlere de helal olsun mağdur bir kızı, canavar ruhlu birine çevirdiler. Önceleri fedakarlığı ile takdir ettiğim Çiğdemden nefret ediyorum.::KK47: Bu arada Asu'ya da acımaya başladım.

ay ben bugun ızlemedım demek nazlıyla ısbırlıgı yaptı vay pıslık ,asu sıktı ama ya hep uzgun hep uzgun rauf ıyı dayanıyo gene

ay ben bugun ızlemedım demek nazlıyla ısbırlıgı yaptı vay pıslık ,asu sıktı ama ya hep uzgun hep uzgun rauf ıyı dayanıyo gene

Evet ya Nazlıya dediki neden hep parça parça gönderiyorsun hepsini gönder öğrensin Ali dedi. Böyle kardeşi Allah düşmanıma dahi vermesin.

Evet ya Nazlıya dediki neden hep parça parça gönderiyorsun hepsini gönder öğrensin Ali dedi. Böyle kardeşi Allah düşmanıma dahi vermesin.

:KK53:cıdden ılkayı cok kıskanıyo alıye sahıp dıye ve ıyıce azdı halbukı kendı kocası ne kadar ıyı o hıc bırını haketmıyo

X