Unutma Beni - Fox Tv

teşekkür ederim biran çok benzettim

evet çok benziyor,çiğdemin gerçek adı ne acaba

gerçek adı ayfer dündar yazmışlar zaten.görmemişim.çiğdem çok gıcık yaa.Bebeğimi hiç aldırmayı istemiyorum aliden bi parça diyo.Kesin kürtaj olacağı sırada vazgeçer.Bide hemen hamile kalıyo ilk geceden.

Son düzenleme:
gerçek adı ayfer dündar yazmışlar zaten.görmemişim.çiğdem çok gıcık yaa.Bebeğimi hiç aldırmayı istemiyorum aliden bi parça diyo.Kesin kürtaj olacağı sırada vazgeçer.Bide hemen hamile kalıyo ilk geceden.

bence de aldırmayacak bebeği..türk filimlerinde de öledir hemen kalıverirlerkaydirigubbakcemile3

ilk defa ilişkiye giren bi kadın üstelik yabancı bi adamla ...
korunma diye bişey var hadi oldu kazayla ertesi gün hapı var canım .
diziyi uzatmak için bahaneler:hulya:
sinir oldum

aynı şeylere gıcık olmuşuz hanımlar valla sinirden baska bişey değil emine car carrrrrrrrr ılkay ablacılık rolunu abartmıs çiğdemın hamilelık cok saçma ayyyyyyyyyyy içim bayıldı artık

dün izleyemedim ana merakta ettim doğrusu.
özellikle mehtapın sevtap olduğu zamandan tanıyan adamla karşılaşmasını:))
şeker halanın halini falan...

yaa şeker hala tweety ye benzemiyomu:)))ağzı minik tweety gagası:))(yada ben çok çocuksu hayal gücüne sahibim)

dün izleyemedim ana merakta ettim doğrusu.
özellikle mehtapın sevtap olduğu zamandan tanıyan adamla karşılaşmasını:))
şeker halanın halini falan...

yaa şeker hala tweety ye benzemiyomu:)))ağzı minik tweety gagası:))(yada ben çok çocuksu hayal gücüne sahibim)

eveeeettt benziyoooooo:lepi::lepi::lepi:

ya bu Eminenin yaptığı zengin ve asil kadın rollerine hasta oluyorum.ağzım açık kalıyo:)
gördünüz mü mehtapı kendi foyasının konusu kapansın diye şerif gelince hemencik özgürü nasıl harcadı."özgür biraz eliflerde kalsın" dedi.

bi de ben dün seyretmedim ya bu cadı Asuyu kapkaççılar falan bıçakladı sandım fragmandan:)
amma saçma olmuş hakkaten binmiş taksiye gitmiş çatışmaların ortasına hey yarabbim

asu ile rauf arasında bişeyler olursa yuhhhhhhhhhhh yani ohaoldumsmile
hem oğluyla sevgiliydi hem de oğlu yaşında asu
iyice cıvıttılarr :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

ya bu Eminenin yaptığı zengin ve asil kadın rollerine hasta oluyorum.ağzım açık kalıyo:)
gördünüz mü mehtapı kendi foyasının konusu kapansın diye şerif gelince hemencik özgürü nasıl harcadı."özgür biraz eliflerde kalsın" dedi.

bi de ben dün seyretmedim ya bu cadı Asuyu kapkaççılar falan bıçakladı sandım fragmandan:)
amma saçma olmuş hakkaten binmiş taksiye gitmiş çatışmaların ortasına hey yarabbim

ben de bayılıyorum emine nin konuşmasına hareketlerine

asu ile rauf arasında bişeyler olursa yuhhhhhhhhhhh yani ohaoldumsmile
hem oğluyla sevgiliydi hem de oğlu yaşında asu
iyice cıvıttılarr :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

ya sanmıyorum ama dizide ilişkiler hep aynı kişiler yani bir grup insan arasında.olur mu olur.Asu hayatımı kurtardı diyo.Belki can borcuna bağlarlar.

belki rauf aşık olmaya bilir ama asu aşık olucak gibi çünkü sezonun başından beri raufa toz kondurmuyordu..yakında bir bakmışız şerifle nazlı arasında da aşk başlamış hatta bu hızla giderse hikmetle şeker halayı bile başkalarına aşık olarak görebiliriz..:sinifsinif:

dün rauf dedi ye çift dikiş evlilik diye ali 4 kez evlendi çifter dikiş kaydirigubbakcemile3

belki rauf aşık olmaya bilir ama asu aşık olucak gibi çünkü sezonun başından beri raufa toz kondurmuyordu..yakında bir bakmışız şerifle nazlı arasında da aşk başlamış hatta bu hızla giderse hikmetle şeker halayı bile başkalarına aşık olarak görebiliriz..:sinifsinif:

bence ikiside aşık olucak bakışlar fena ikisinin de aklinialirimsmile

Çiğdemin hamileliğinin ortaya çıkmasıyla ortalık yine fena karışacak gibi...
Yine ayrılık,yine gözyaşı..Amaaann nerden hamile kaldı bu kız yaa
Bağımlılık yapmasaydı oturup izlemezdim herhalde bu diziyi.
Cılkı çıktı artık diyorum ama yinede hergün izlemeden edemiyorum.

X