Unutma Beni - Fox Tv

koca gözlü çağlaya sınır oluyorumm.meymenetsizzzz
şasizyee bu sefer gıdıcı gerçekten galıbaa

ayyyy allahiim su mehtapin eveleyip gevelemesi yokmu bi lafi söylerken uyuz ediyo beni yaaaaaaa
ilkayada sinir oluyorum söylesene iste neden evlendigini allah allah
hepmi kötüler kazanir bu dizide ya

ya neden tam bişey söylicekken mehtap yada muzaffer anında beliriveriyor anlamıyorum, saçmalık iyice. bırakın da bari azcık şüphe uyandıracak şeyler olsun. hem neden kadına harf göstermiyorlarda yazmasını bekliyorlar bu kadar saf olunabilirmi? :umursamaz:

ya neden tam bişey söylicekken mehtap yada muzaffer anında beliriveriyor anlamıyorum, saçmalık iyice. bırakın da bari azcık şüphe uyandıracak şeyler olsun. hem neden kadına harf göstermiyorlarda yazmasını bekliyorlar bu kadar saf olunabilirmi? :umursamaz:

hakkaten hee
bide muzaffer her delikten cikiyo, yok kazim yok baska biri herseyi ögreniyo
sacmaligin daniskasi oldu bu dizi
birazda muzafferle mehtap zor durumda kalsada gerceksi olsa bari ama yok:mymeka:

sonunda caglada psikopata bagladi. ne aliymis be boshayallersmilealiyi goren kendinden geciyo psikopata bagliyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

of bu dizi ne zaman bitecek ya iyice deli saçması oldu her yerden muzoyla mehtap çıkıyor ve bütün herşeyi önceden öğreniyorlar ötekilerde su katılmamış saflar yani şu şaziye konusu sinir etti iyice şimdi muzo şaziyeyi tahtalıköye kesin gönderecek bari son nefesinde Allah rızası için konuşsa bikaç bişey söylese,bu arada o ilkayın elbiseside berbattı koca totosuna hiç olmamış bide kafayı yemiş gibi halleri yokmu hala daha saklamaya devam ediyo ne sırmış mübarek bu uğurda sevdiklerini bile kaybetti kadın hatta uyuşturucuya içkiye alıştı hala daha saklıyo ben şiştim yeminle ne dizi ama insanı hasta eder bide tuğçeyle levent vardı tabi onlarınkide ayrı bişey:KK43:

walla şu çağlayı elime bi verseler saç baş dalarım haaaa...
sinir oluyorum yaaa pörtlek göz nolcak üf ilkayda amma uyuz yaaa sölesene niye evlendiğini deli yaaa bu kız.....
ya uf şu şaziyede tam sölüycekken mehtap yada muzaffer sapığı geliyo ki artık neyse doğru çıksa artık ortaya yaaaaaaaaaaaaaa

bu ne perhiz bu ne lahana turşu böle allah allah ne kadar saçma bitti yaaa bu film walla ne aliymiş bu yaa gelen yapışıyo dudağına giden yapışıyo anlamadım ki yahu iyice saçmaladılar yahu walla sıkıldım artık ...

bu ne perhiz bu ne lahana turşu böle allah allah ne kadar saçma bitti yaaa bu film walla ne aliymiş bu yaa gelen yapışıyo dudağına giden yapışıyo anlamadım ki yahu iyice saçmaladılar yahu walla sıkıldım artık ...

hehe aynen ne aliymiş yahu duduşuna yapışan yapışana..bir de o da öpüyor..şimdi yarın iter falan... :KK70: ii de çağlayola uyumuştu bunlar :)) ilkay da amma geniş çıktı :KK70: böhhhhhhhhht..nese artık izleyemeyceğim anlatırsınız burdan napalım

hehe aynen ne aliymiş yahu duduşuna yapışan yapışana..bir de o da öpüyor..şimdi yarın iter falan... :KK70: ii de çağlayola uyumuştu bunlar :)) ilkay da amma geniş çıktı :KK70: böhhhhhhhhht..nese artık izleyemeyceğim anlatırsınız burdan napalım
bu dizide genis olan bi tek ilkay degilki hepsi genis kimkime dumduma bir dizi şakkıdı

bu diziyi ilk başlarda çok seviyordum epeyce de izledim ama artık tiksinti veriyor.gerçekten kaldırılmasını istiyorum.ben öyle ahlak kumkuması bir insan değilim ama artık midemi bulandırıyor bu ne ya...muzaffer şaziyenin kızına yazar o pis dilini çıkara çıkara.asu,tuğçe,yavuz,levent dörtlüsünde herkes birbiriyle yattı maşallah hatta en son yavuzla leventin bile adı çıktı.
hele bugünkünde ne öyle birinin yanında karısı var,birinin kocası aleni öpüşüyorlar.bu ne ya bu kadarı bir Türk dizisinde oluyor yani pes.bir yabancı bu diziyi izlese bizim memleketi ne zanneder valla.hep ahlakı çökertme çabası.ben protesto ediyorum artık bu diziyi,izlemeyeceğim.bence siz de izlemeyin prim vermeyin böyle iğrençliklere.herhalde bu diziyi hapisteki tecavüzcülere falan yazdırıyorlar.

sırnaşık şey
bu diziyi ilk başlarda çok seviyordum epeyce de izledim ama artık tiksinti veriyor.gerçekten kaldırılmasını istiyorum.ben öyle ahlak kumkuması bir insan değilim ama artık midemi bulandırıyor bu ne ya...muzaffer şaziyenin kızına yazar o pis dilini çıkara çıkara.asu,tuğçe,yavuz,levent dörtlüsünde herkes birbiriyle yattı maşallah hatta en son yavuzla leventin bile adı çıktı.hele bugünkünde ne öyle birinin yanında karısı var,birinin kocası aleni öpüşüyorlar.bu ne ya bu kadarı bir Türk dizisinde oluyor yani pes.bir yabancı bu diziyi izlese bizim memleketi ne zanneder valla.hep ahlakı çökertme çabası.ben protesto ediyorum artık bu diziyi,izlemeyeceğim.bence siz de izlemeyin prim vermeyin böyle iğrençliklere.herhalde bu diziyi hapisteki tecavüzcülere falan yazdırıyorlar.

birbirilerinden sıkıldıkça sempatiksalakcinni değiştiriyorlardır. :roflol:
allahım ya ne güldüm yorumlara.
kendilerini ne kadar komikleştirmişler.

komik ne kelime yaaa kim kime dum duma walla ilkay ailesinin yanında öpüşür diğerleri tren geçiyo gibi bakarlar böhhhhh geldi walla..
çok seviyodum bu diziyi ama iyice sapıklaştırdılar heralde o filmdekiler yemin etmişler sırayla aliye yapışalım diye bu ne alide iyice sapıklaştı rauftan bişeyler koparabimlek için neydi belirsiz kızlarla yatıyo yeter artık yönetmen amcamısın teyzemisin neysin SIKILDIK artık SIKILDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK....

GEBER çağla GEBER şu bi filmden bi çıksa varya ne uyuz kız yaaaa allahım ya rabbim...

kızlar ben artık izlemiyorum diziyi bikaç haftadır. çünkü hakikaten sinirlerimi bozuyorlar. özelliklede çağla. ve çok sıkıldım artık. ama merak ettim kimler kimlerle öpüştü ve çağla yine ne yaptı bugün

ayy yemın ederim ıyıceee salaklastılarrrr ılkayla alı mılletın onunde ansıl opustu oyle herkesde bı guzel ızlıyooo çok sacmaladılar yaa
şu muzaafferrr yıne sıyırdı pacayıı artık yakalansın sıktııııııııııııııııııı

X