Unutma Beni - Fox Tv

Kızlarr, bu bölümde adalaet tuttu kolundan ilkayı dedi kii hiçbi yere gidemezsin oğlumun başınn ucunda bekliyceksin kendine gelidiğinde seni görmek istediğinde yannda bulucak senii, ilkay da o sırada raufa gidiodu iştee "gitmem lazm adalet hanm" filan falan, adoş dedi "bi yere gidemezssnn". Sora ilkay da içinden dedi kii "alinn yanndan gitmek isteyecek en son kişi bnm ama yapamıorm kisme bilmezz" falan filan. Adoş da sora dedi işteee boşandığınızı bilmycek alii. Ali gözlerini açtı ilkay ona kitap okudu, sora ali deddi ki uzak kalma noluuu ilkay da alinn göğsüne yattı o sırada rauf geldii

15849_1294236162862_1439054943_30875326_6728003_n.jpg

emine intihar etti, özgür uyuyo sandıı soracıma muzaffer geldii anladı bu işte bi b..kluk var dedi ilaç şişseni gördü aldı eminey hastaheney götrdüü şekerlere de emine özgürü alıp sinemeya gitt filan dedi. Ole iştee emine boşancakmş şeriften oyle dedi zafere.

15849_1294214442319_1439054943_30875316_2691991_n.jpg

zafer emineye çok acıdıı, bence bunlar sevgili olabiliiii ole bi yaknlşma sezdiim bu bölüm
15849_1294213602298_1439054943_30875315_3940248_n.jpg

15849_1294210122211_1439054943_30875312_1480329_n.jpg

15849_1294207442144_1439054943_30875306_3555971_n.jpg

sora başka nooldu hee nermn öğrendi raufla ilkayn evlendiğinii, nazana demediler. Sora bi de yavuz annesyle raufun bbaşbaşa çeklmş fotosunu gördü el ele, tuğçenn çantasndaydı resim, bi de nazan üstüne not yazmşş "sevdiğim adamla iknci balaymzda.." diye kudurdu yavuz bastı raufun odasınıı nası bağırdı. Bi de öküs rauf ne dese beenirssinz "bu odaya bole gelemzsn, yok ole bişiy" önceleri inkar etti fişman falan. Sora yavuz dedi kii bırak yalanıı koca adamsın, bak burda not var şimdi anlıorm o burs vermeleri, şirkkete ortak etmeleri hepsi anneme daha yakın olablmk içindi diimii benden sakladınız beni aptal yerine koydunuzz filan soraa rauf da dedi ki "ortada bi ilşki yoktu (çüş diorm artık o kadar yattılar ettiler sonrasında ilşki yok çüşş) tmm annenle bişiler yaşadık ama yapamadk ayrıldık hem ben evliyim biz ilkayla evlendk" dedi. Ohaaa yavuz şooookkk

yavuz bunu nazana der ama ben size diiim :KK66:

ben bugün izleyemedim tekrararını nerden izleyebilirim gerçi berrazeynepcim anlatmış izlemiş kadar oldum ama genede bi izlemek istiyorum iyi geceler arkadaşlar

meryemcim tekrarını izleyebilme imkanımız olmuoo ne yazık kii :S ama video filan bulabilrisem sizlere haber verrirm :=)

muzaffer nasıl kurtardı emineyi emine sonunda boşanıyo

şeker halada emineye hiç sormuyoki sıkntın varm diye

he vala superisi çok doru dedin kızın kırk metre öteden belli iyi olmadığı beti benzi atmşş inthardan dönmüşş kimse mi anlamaz nası iş bu?

Rauf da yavuzun ona baş kaldırdığını filan gördükten sonra diyo ki kendi kendine "evet evet bu kesin benim oğlum" sora da sinsi gülücük öküss yaa :KK70: mal mal vala mall

valla canım çok iyi olur bulabilirsen işim vardı izleyemedim emine zafer işini merak ediyorum buarada zafer pis işlerle ugraşmıyomu emineye layık degil oda bence keşke karşısına şöyle adam gibi adam biri çıksada mutlu olsa eminede

şu ara pis işlere mola verdi gibi :KK70: emine hanım emine hanımm ayhhh olcak bişi bunlar arasında bakınızz eski sayfalara ben demiştm size tüyoo sahii demştmm :KK70:

emine boşanmaz heralde boşanırsa nasıl intikam alacak seriften..zaferle aralarında bişi olmasın yaa zafer kötü yola düşürür emineyi cok yazık oldu emineeye cook..

emine boşanmaz heralde boşanırsa nasıl intikam alacak seriften..zaferle aralarında bişi olmasın yaa zafer kötü yola düşürür emineyi cok yazık oldu emineeye cook..

ay yoh yoh meleodiicim son bölümde adama bi haller olduu beyaz sakalı dedeler mi göründü nedir :KK70: dedi ya içinden zafer "ulan, allahn işine bak be mehtabı bitirelm derken birinn hayatını kurtarmak da varmş kaderde filan falan" ole yanii zafer çok bi üzüldü emineyee herhalde kedni suçlu hissetti du bakalım yeni bölümde neler olceek:lepi:

sagolasın canım benim izledim ama şerefsiz şerife kıl oldum sen git her haltı ye sonrada kız hastaneden zaten geliyo bide bagır çagır pis herif sinirimi bozdu valla

Ahh uyuss kızz ahh, sen dahaa çoook ağlarsıın daha kim bilir kaç kez banyolarda arınmaya çalışacaksın, cehennem ateşinn sıcaklğnda suyla çitelensen yine geçmezz geçmezzz geçmezz bu edepsizzliik, geçmezzz

emoşun çektiği nedir yaa..ayyyy eski şerif zulum ediyordu kıza şunu yapma etme diye.kıskançlığıyla bayıyordu kızı..ama yine de emoş pes etmemişti..bu sefer o yatak sahnesinden sonra pençelerini çıkaracak sandım ama aptal intihar etti..ama yine de bence de emine boşanmayacak.muzaffer ile oyun çevirecek bunlar...inadına rol yapacak bence....bakalım sonunca muzo ya aşık olmasın bu emoş :) sanırım muzo biraz ilgili..pztesi izleyemiyorum artık okurum burdan :))

X