Unutma Beni - Fox Tv

ay evet asimavii o yürüyüşüne bende fitil oluyorum fıytır fıytır yürüyor
eskiden ne iş yaptıgını bi duysaaa şerifffff

DUYGULARIMA TERCÜMAN OLMUSSUNvereliniortak

yazık emine ye ya çok üzülüyorum
ahh şerif ahh ta dayaklıksın klava:
bide mehtap ın arkasına yastık koyduruyor emine ye
ne iğrenç bi durum kocanın sevgilisinin yanında duruyor

aynen bende deli oldum yaa allahım ölmedi şu mehtap ama zafer halledecek onu gibimie geliyor intikam soğuk yenen bir yemektir dedi

bence zafer herşeyi anlatıcak şerife
anlatsın da bilsin şerif mehtp ın ne haltlar karıştrdığını

emineye gerçekten üzüldüm ne gıcık şerif yz

asuya ne demeli çok güldüm haline yazık ya o şekilde adalet bi göreydi

Bazen kötülerin hakkından gelmek için kötüler gerekiyormuş, bunu anladım.Mesela Zafer kötü biri ama dilerim Mehtap'ın hakkından gelir..Rauf ta kötü biri ama onun emriyle Yaşar'ın sayesinde Tuğçe kurtuldu Nusret'in elinden.Yoksa o iki salağa kalsa kız elden gitmişti, bir de Asu'yu alet ettiler, o da elden gidecekti...Evet, bazen kötüler de gerekiyormuş...Dinsizin hakkından imansız gelirmiş...

Mehtapı boğmak istiyorum...Emine'ye bir de iş yaptırıyor utanmadan...ınşallah zafer onu daha çok pataklar, elinden kimse alamaz dilerim.Geber Mehtap geber...

yuhh artık mehtap kıza işlerini yaptırdı pislik ne olcak ayyy acayip sinirlendim
zafer gelsin şunun ne haltlar karıştırdığını anlatsa
bi güzel dayak lazım bu mehtap a
dün şerif mehtap a emine ye hizmet ettiriyordu bugün de oğlu emine yapsın diyor ya ben bu özgür e de çok sinir oluyorum
yazık emine ye ya aptal yerine düşüyor şerifim arıyor diyor yazık ya
ayyy acayip sinirlendşm ben bu bölüm

ben de bugun izleyemedim.
demek mehtap emine ye iş yaptırıyor.... bu emine de bir akıllansın artık..
yapmasın mehtap a iyilik felan...

ahh eminem yaa kıyamamm bu kadar iyi olursan elbet sonunda bole olur, hayyata biraz egoist olcaksn arkdşm bu işler bolee, sevdiğin de dahil kimseye kendini ezdrmycen. Hah misal olur ki ezdirdin o zaman ipleri eline almnn bir başka hal çaresinii bulacan kiii o da emine'de yok (malum problemden ötürü). zafer halt edcek onuu ahanda yazıorm burayaa ama kızlarr nazandan nermnden haber var mı rauf napıoo

bugün mehtap kendinden beklenilecek herşeyi yaptı rezil kadınn ya emineyi hizmetçi gibi kullandı ütüsünü yaptırdı sonra bide ogluyla gülüşmeler falan şerif desen gerçekten vazgecti sanıyodum adam yine gitti mehtaba diziyi izlemek bile istemiyorum şerifle mehtap yüzünden...

ya misafir vadı bugün de izleyebildigim kadar anlatiyim
nermin nazlıya söledi abinin oglu yawuz dedi nazlıda işim var diye cıktı evden sonra bi altın alıp abisinin yanına gitti lülülülülülü baba olmussun hayırlı olsun diyeee laelaelaelaelae
sonraaaacımaa raufta kızdı ona tabe
ali ilkaya geldi konusalım diye sonra seker dedi önce biz konusalım sonra siz konusun ikinizde dedi yok dedi ilkay biz konusalım önce dedi cıktılar konustular eskiden alırken mutlu olacaksınız denilen gülü verdi ali ama ilkay güllere inanma dedi ayrıldı gitti yanından sonra ali de gülü yere attı
he bi de rauf yavuza gitti kafeye orda iki müsteri vardı erkek yavuza diklendiler cok pişir yemegi filan diye sonra yavuzda diklendi onlara müsterinin teki dedi bnm babamın kim oldugunu biliyomusun dedi raufun yüzünü görmeliydiniz orda
yavuzda uzatmadı içeri girdi o sırada rauf kovdu onları masayada içeceklerinin parasını koydu yavuza toz kondurmuyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…