Unutma Beni - Fox Tv

zafer o mehtabı dövdü ya eline sağlık valla şerif ne kadar haysiyetsiz bi adammış meger önceleri delikanlı rolünde geziyodu şu yaptığına bak..bakalım emine ne zaman ögrenecek bir an önce ögrense bari..raufla ilkayın tehditleşmesi iyice bi saçmalığa dogru gidiyor bakalım ama işte yinede izliyoruz

ali nazlı ya döner ilkay da raufa bu işin sonu kesin böyle olur
sıkttı valla
zaman geçsin diye izliyorum
şerif in de aklı başına yeni geldi

evde misafir vardı bi ara toplanıp ilkayla nazanı dövmeye gitcektik

nazana ohhh oldu açmış selvi boylum al yazmalımı güya yavuz senin oğlun diycekti

rauf ne dedi bu ilişki bitsin dedi

tuğçe imzaladı onbin dolarlık anlaşmayı

ben bu dizinin SIKI takipcisiydim ama yurtdisina yayin yapmiyorlar artiksenağlamasenağlamasenağlama amaaaaaa bende sizin sayenizde burdan takip ediyom diziyialkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis cok tesekür ederim hepinizeŞenizŞeniz

kızlar hele bi deyiverin banaa raufla nazan niye ayrıldı daha doğrusuu rauf ne bahane buldu "nermin yüzünden" filan mı dedi ne dedi ayy çatlycamm

Ya harbiden ilkay'a hala inanamıyorum yaa,saçmaladılar iyice şu rauf'u öldüremediler bi türlü..

kızlar hele bi deyiverin banaa raufla nazan niye ayrıldı daha doğrusuu rauf ne bahane buldu "nermin yüzünden" filan mı dedi ne dedi ayy çatlycamm

nazan "ablam mı söyledi benden ayrılmanı"dedi,ama rauf"bana daha fazla bağlanıp üzülmeni istemiyorum"dedi ve salya sümük terketti nazan'ı...

selam kızlar bende hep izliyorum ama kaçırdım bi kaç bölümü en son ilkay raufun istediği bi geceyi geçirecekti onunla geçirdi mmi onu merak ediyorummmm...

ne yaptıkları belli değil.......:=)

raufcuk dolanıyoooo sakat sakat..noldu şimdi ayrıldı yaa .nerminin sözünü dinleyesi tuttu..lafff saçmaladılar iyice.

ıki gündür dizide olan saçmalaıklara inanamıyorum....Tamam, bu dizi ama bu kadar da gerçek hayattan kopuk olmamalı...Hangi geri zekalı başkasının lafı ile çok sevdiği, uğruna neleri feda ettiği, nelere sabrettiği kocasından başkasının sözüyle ayrılır? Hadi boşandın, Rauf peşini bırakacak mı sanıyorsun, ne yani, benimle evleneceksin dese evlenecek misin? Önce boşatacak, sonra da parmak izli bıçağı kullanıp evlenemeye zorlayacak galiba...Bu gidişle böyle saçmalıklarla sürecek...Sonra Nermin neden kardeşini böyle kötü bir durumda bırakıyor? Rauf'a kardeşimi terket diyeceğine ses kayıtlarını kardeşine dinlet, bırak o Rauf'u terketsin.Neden hep Rauf kazanmak zorunda? Rauf'un da ilk defa Nermin'i dinleyeceği tuttu, neymiş efendim, Nermin istediği için değil, Nermin'in kardeşinin terkedildikten sonraki durumunu izleyip yıkılışını, pişmanlığını görüp zevk alacakmış, Nermin gelip ayaklarına kapanacakmış...Mış ta mışşş...Senaristlerin içinde birer Rauf ruhu olduğunu düşünmeye başladım artık...Levent salağı, Nusreti arayacağına Tuğçe'yi ara, nasıl pislik bir adam olduğunu söyle, niye kulağını 3 kere dolaştırıp gösteriyorsun?Offff,syretmeden duramıyorum ama dizi artık iyice sinirlerimi germeye başladı...Bence olayları bir an önce tatlıya bağlayıp bitirsinler bu diziyi...Sıktı artık...

dün benimde bişey dikkatimi cekti cok sacmaydı rauf kabanla falan geziyodu hatta cocuklara hava cok soguk d,iye para verdi gönderdi ama ilkay emine falan kısa kolluyla geziyodu ayrıca su mehtap ve serif gıcık oluyom cok sacmaladılar artık diziyi severek izliyodum ama artık sacmalamaya basladılar

kesın mehtap hemen serıfe gıder af dıler emıneden ayrıl evlenelım der
ılkay hala cok salak ya dırekt ayrıl madem alıyıde uzup durma boyle bıde nazlının ustune atıyor bu duruma gelmesının sebebı oymus falan
nazlıda cok degıstı cok guzel zaten artık dahada ıyı
tugce zaten saf nusrete kanıyor yavuza yazık ya

ya ama parşa pörçük oldum ben kızlar şu nazan nermin rauf üçlüsünn durumunu görmek istiyoruuummm tam olarak nedir durum? Rauf yaşara mı dedi "nermn kendi gelcek ayaklarıma kapancak" diye ne öküss bi heriff ya öl artık rauf ölllll

he demircoolcüm yaa bıktım bu derslerden bööö cumayı iple çekiyoruuumm :'( öküs rauf bi geberemedii ayyy bak aklıma bi senaryo geldi sankii

rauf elindeki kanlı parmak izli bıçağı göstrerek tehdit edeerr, eeee haliylee ilkay da kabul ederr bunlar tam evlenecekkeen nazan gelir yavuz bizim oğlumuzz derr rauf o telaşla neye ğradığını şaşırıır, ilkay da bahane bu ya ben bi çocuğu babasız bırakamam der ve yine raufu terkederr, rauf haldur huldur hastahaneye koşar dna analizinde gerçeklerle yüzleşir ama ona göre sonuç deişmeyecektir çunku hala ilkaya aşıktır naxzanaa durumu anlatmyaa çalış bu arada tüm ahalii şoktadır adalet asu nermn şeker hala filan falan. Sonracıma rauf yine bişi bulurr tehdit eder ilkayı ilkay da koşa koşa gelri gelnliğini giyer tam o sıradaa nazaan tek kurşunla raufu vurur rauf ölürr, öldükten sonra tüm gerçekler ortaya çıkar dizi biterr, nazan bu acıya dayanamaz kendini vurur ölür, yavuz depresyona gi
rer jiletle tıraş olackken bileklerini keser ölürr ilkay "benm yüzümden" der düşer bayılır ölür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…