Unutma Beni - Fox Tv

ayy sorma yaa bide bu şerif gcık gıcık bagırmıyomu kıza sanki haklı yaa
bu ilkay hiç fizigine göre giiyinmiyo o pantolonla basenleri iki katı gibi görünüyo

ay evet yaa ilkaya cok sinir olmaya basladım
diziyi alıskanlık oldugu için isliyorum hiç tat vermiyo

ay evet yaa ilkaya cok sinir olmaya basladım
diziyi alıskanlık oldugu için isliyorum hiç tat vermiyo

aynen ya izlemiyim diyorum ama başkada bişey yok şuan izliyeceğim
kızımla oynarken izliyorum yoksa izlenicek film değil artık
ilkay bukadar zekimiydi yaa adaleti takibe aldı
bakalım yüzüne gözüne bulaştırmadan başarıcakmı

aynen ya izlemiyim diyorum ama başkada bişey yok şuan izliyeceğim
kızımla oynarken izliyorum yoksa izlenicek film değil artık
ilkay bukadar zekimiydi yaa adaleti takibe aldı
bakalım yüzüne gözüne bulaştırmadan başarıcakmı

valla ben olsam direk kocama söylerim öyle bişey olsaydı
birbirlerinden saklıyorlar gıcık oluroyum kötükedihüso
bu barbarda emineyi karıstırırsa sacmalıgın daniskası olur sengözlerimebaksanab

bi de ilk defa ravıkın evini görüyorum valla
aha üstüne de içki döktü soyun bakalım
at kendini ravıkın kollarına

bu barbar gördüğüne aşık görmediğine bulaşık resmen yaaa
levent patladı hahahaha

Bu Nermin'in dedektif hala niye ortalarda görünmüyor?Yoksa Rauf onu da farkedip yakalatıp bir yere mi tıktı? Olur mu olur, artık bu senaristlerden her şey bekliyorum.Dallas'ın JR ı solda sıfır kaldı Rauf'un yanında...

Son düzenleme:
bu raufla nazan yemek yememişmiydi zaten saçları açıkken bi anda yoplu oldu...sonra tekrar saçları açık oldu....bunlar bizi salak mı sandı....iice uçtular abarttılar

ya bu yemek olayının sırası karıştı resmen. önce yediler eline sağlık nazan dedi. sonra film seçtiler haydaa tekrar karnım aç dedi. sırayı karıştırdılar ama yakaladık.. kaydirigubbakcemile2

ayy nazlı zaten deliydi iice delircek

salak berna bi sen kalmıştın senide kandırdı rauf

saf nermin sen hala inan raufa

cozuttular iice habire raufun oyunları başka birşey yok gına geldi

kızlar yadün izledim nalet olsun ne salak saçma bi bölümdüüü vala kapatasım geldi yanii, yalnız bugun izleyemedin nermin mi geldi, nooldu yine mi inandı raufa yok artık şaka yapıosunuss dimii nermin bi akıllı nermin kalmıştı o da mı gitti yine mi ruafcan kazandı amanıııııınn nooldu yahuu şu nermin meselesini bi anlatabilir misiniz bii çatlıycemmm :KK70::sm_confused:

dimi canım bende aynısını dedim

kızlar bunlar önceden ucuzluktan diyip bölümleri çekiolar sonra sırasını filan dert etmeden montajlıyolar bizi resmen saftirik elmır yerine koyuyolar :mad: sinirr oluoruuumm

nazan saf, emine saf, uyus ilkay da saftı yazdıklarınıza göre adaleti takibe başlamışş ohaa dedim yanii o salak ilkay nası anladı helal olsun alkisalkisalkis

inşşalllah öğrenir nazlıya içki götürdüğünü ve kocasına anlatır benm bildiğim alii bunları duyunca sinirlenir, ilkayla bebeği alığp başka eve çıkar iiişaallaah

nazlıyı takdir etmiom tabii ama yazık kıza içim cıss edioo mirmirmirmir cidden bu raufa biri dur desin dedektif nerdesin, nermn allah cezanı vermesiinn

nerminn raufa inandığına inanmıoruum .D bu bi kabus olmalıııı bi ali bi nermn bilio olayları bunlar da raufa kanarsa olmazz ki amaaa

ha bu arada kızlar bu sabah müge anlınn programını izledim, unutma beninin aynısı yaşanmış ankarada Olayı anlatıom. Kızın teki(nazlı gibi düşünün) hamileyken adamın birine(ali gibi düşünün) gitmiş çocuğu da yuttrmş aileye bu oğlunuzdan diye. Babaannesi çocuğa 10 yıl bakmış bizim adalet gibi düşünün. Ve çocuğun ne anası ne sözde babası hiç arayıp sormamış, sonradan kadın öğrenmiş kii çocuk kendi torunu deill yuh dedim cidden, çünkü bir anda bu çocuğun dayısı (rauf gibi düşünn) yayına bağlandı kardeşime iftira atısounuss filan falan. Kadın diyo ki elimizde dna raporu var bilmemne ama o dayı var yaa alalhm neler yapmış neler anaaam ne komplolar ne komplolar ağzım yarım metre açık kaldı kitabımaa :1shok:

diziye saçma diorus ama gerçek hayatta da bole şeylern olduğnu bilmek beni çok üzdüü yazık olan hep çocuklara oluyoo hep çocuklara mafoldumben

ya ben o dedektifi kacırdım anlamıyorum kimi izliyordu ki

dur aşkım ben anlatiim sana =) bak şimdii bu nermn nazanla kavga edip evden ayrılmıştı ya hani hatirlıo musun, işte evden ayrılınca bi dedktife gitti ilkayın ve raufun resimlerini gösterdi bunları tkaip etmenizi istiyorum bir arada görülmeleri benim için çok önemli dedi. Dedektf de dedi ki hiç merak etmeyin bu iş benm uzmanlık alanm.

Niye bunu yaptı die sor :KK70: çünküüüü nermn akıllı kadın raufun nazanı kullandığını bilioo nazana bunu ispat etmesi için kanıt toplamaya çalışıoo :KK70: ole yanii kızlar diziyle ilgili aklımıza takılan bişiler olursa yazın elimzden geldiğince yardmcı oluruzz, ben de yazarım bole tartışırıss filan iyi oluoo

bi de ilk defa ravıkın evini görüyorum valla
aha üstüne de içki döktü soyun bakalım
at kendini ravıkın kollarına

ravık kim kızz rauf mu diosun, :KK70: rauf otelde kalmıyo muydu ki kız allah cezamı vermesin benim emi, bir bölüm kaçırdım şu halime bak :KK70:

adalet ve rauftan gerçekten korkulur içlerine şeytan kaçmış bunların resmen,minicik bi bebeği annesinin elinden almak için her yolu denediler ve adalet nazlıya içki bile götürdü ne kadarda kötü insanlara hiçte iyi örnek olmuyorlar,heleki şu kumar meselesi eminenin vajinismusu bitti şimdi kumar masasına düştü garibim saçmalıklar kesilmiyor artık hürmüzmü neyse kocası kumarda kaybetmiş neyse ne işte ama benim anlamadığım elin kadını için neden bunlar başlarını derde sokuyorlar heleki barbar millete yardım edeceğine önce kendine yardım etsin bide adamla pazarlığa girişti iki gündür tanıdığı biri için off iyice saçmaladı artık

gülşahcım çok doru dedin vala =)

X