Ünlülerin hayatına özenmek

ashley64

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2021
14
30
42
Kızlar çok saçma biliyorum ama burası saçma düşüncelerimizi birbirimizle paylaşıp akıl danışma yeri değil mi? Bu sosyal medya çok kötü bir şey. Ama dünyayı, modayı, haberleri de ne bileyim oradan takip ediyorum hep. Dolayısıyla sosyal medyadan ayrılamıyorum. Ama ünlülerin hayatları (ünlüler derken dünyaca ünlü), yatlar, katlar, mutlu ilişkileri, süreki lüks yerlerde foto paylaşmaları. Sürekli çok mutlu görünmeleri. Evet bunları takip etmek yerine açlıktan ölen, savaşlarda ailelerini kaybeden insanları görsek halimize şükrederiz ama sizin hiç “vay be, ne hayatlar var, her istediklerine sahipler” dediğiniz olmuyor mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Zannettiğiniz kadar mutlu değiller emin olun ..

Her
Her gördüğüne aldanma o kadar ünlü olmak istemezdim çok şükür bizimde dururumuz çok güzel maddi manevi hiç bir sıkıntım yok özel hayat denen bsy var o yüzden ünlü olmak zor ne biliyorsunuz mutlu olduklarını

Şov dünyası ve magazin biraz da bunun için var zaten. Özenmeniz çok normal bence.

Yani bir de 'onlar aslında mutlu değiller' muhabbetine hiç katılmıyorum. Kylie Jenner nasıl mutsuz olabilir ki şimdi Dünyanın en zengin kadınlarından, göreceli olabilir ama çok güzel ve hayatta istediği her şeye sahip.

Magazini takip edebilirsiniz ama kendi hayatınıza odaklanmanızı etkiliyorsa bakmasanız daha iyi olur.

ama sizin hiç “vay be, ne hayatlar var, her istediklerine sahipler” dediğiniz olmuyor mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Benim hiç olmuyor açıkçası.
Sosyal medyaya inanan insanlar bana cidden saf geliyor artık ya.. en basiti, sayfası sevgi sözcükleri aşk hikayeleri bilmemnelerden gecilmeyen ünlüler pat diye boşanıyor, boşandıktan sonra da yok şöyle dayak yedim, yok böyle aldatıldım diye sayıp döküyorlar.. ya da en basiti 'sen harika bir babasin uraz' denen adam var ya. Şöyle harika baba, böyle harika aile, ay nasil anlayışlı, nasıl fedakar... Diye diye özendi millet , evdeki kocasına surat asti. Adam bir yaşında cocukla boşandı. Yani o dönemler hassas psikolojinin olduğu dönemler. Gerçekten 'harika bir baba/koca' olsaydı anlaşarak boşanmak yerine bu dönemi bir sekilde atlatmaya çalışırdı.
Ya da başka başka ünlüler. Angelina Jolie, Brad Pitt'in aşkından yer gök inliyordu , ayrıldılar ne iddialar ortaya atıldı, beş yıl dayak yedim, dedi kadın . Ya da o kardashianlar. Para onlarda ama babaları cinsiyet değiştirdi kadın oldu, başkasıyla evlendi. Kocaları desen boynuzlari arsa değdi, her yerde haberler...
Daha bu hafta lady gaga oprahin programında yapımcısı tarafından hapsedilip tecavüz edildiği hamile kalınca da sokağa atıldığı günleri anlattı...
Yani neler neler yaşanıyor.
İzleyen de iki lüks foto görüp 'ayy ne harika hayatlar var' diyor.
Şaka gibi cidden.
Eksik olsun öyle lüks hayat:)

Çok ünlü sürekli memintolarını cesurca gösteren bir ünlü kadının memelerinin görünmeyen yerleri hep dikiş izi.. ve bundan çok muzdarip ama en çok gösterdiği yeri de orası..
ünlü kadınları giydiren bir kişiyi tanıyorum, o anlatmıştı. görünenin bir de görünmeyeni var :))

Ben yeminle 1 kez olsun özenmedim çünkü

1. Kendi hayatımdan gayet memnunum maddi ve manevi
2. Yani burda adı geçen tipler boş beleş geliyor bana. Yazdıkları şeyler de saçma sapan şeyler '... sen nasıl bir detaysın' , 'sen dünyanın en harika eşisin' sen şusun sen busun seni veren Allaha şükür... varoşça ve IQ yönünden eksik gelmiyor mu size de Tipler de bir acaip zaten, Kim Kardashian g.tten ve buttan oluşuyor, beriki botokstu diyetti iskeletora dönmüş, öbürü estetikten bir acaip olmuş, beriki metres zaten kucaktan kucaga geziyor .. Tipler acaip, kafalar zaten acaip yok amann ben kendi IQmdan ve hayatımdan gayet mutluyum.

3. Bu ünlüleri bu kadar takip etmek de bana ayrıca boş beleş geliyor bana kusura bakmayın. Fazla vaktiniz varsa adamakıllı değerlendirin. Ben takip etmiyorum, etme ihtiyacı da hissetmiyorum bilemedim yani sosyal medyayı bu kadar ciddiye almak, zaman harcamak işsiz güçsüz insanların işi bence.

Valla sana tavsiyem ablacim memnun degilsen kazancini artirmaya bak. Benim kazancım iyi mesela, istediğim yerde yaşıyorum, istediğimi giyiyorum, güzel arabaya biniyorum bir şeyde gözüm kalmıyor bence senin tatminsizliğini çoğu maddi.

Son düzenleme:
Banada tuaf geliyor böyle bir ddurum hatta bir arkadaşım takip ettiğim ünlüleri gördüğünde neden takip ediyorsun bunları neden dedim hicmi ozenmiyorsun yatlar katlar lüks içindeler yooo olsunlar banane bundan dedim ben asla takip etmiyorum falan dedi çok şaşırmıştım neden ozeneyim herkesin hayatı kendine demek varmış böyle kişiler

Yatlar katlar, lüks mekanlar değil de yurtdisinda mini minnacikkkk minnoş, sakin kasabalardan birinde yaşamaya özeniyorum ben sadece, belki bir ada...

Cidden bir kez olsun unlulere özenmişligim olmadi. Hayatimda hiç zenginlik delisi olmadim.

Asla elde edemeyecegim şeylere de takili kalip kendimi uzmedim hiç. Her istedigin olmaz.
Daha kotu zamanlarim oldu, şuan oldugum yerde mutluyum maddi manevi, daha iyisi için "gercekci" planlarimiz uzerine dusunuyoruz sadece.

Yatlar katlar, lüks mekanlar değil de yurtdisinda mini minnacikkkk minnoş, sakin kasabalardan birinde yaşamaya özeniyorum ben sadece, belki bir ada...

Şimdi panpa, herkesin hayalini yaşayan başka biri var. Mesela seninkini ben 2 yıl yaşadım, bir Alman kasabasında. Başlangıçta iyi hoş oluyor, Türkiyedeki trafikten gürültüden kalabalıktan sonra çok iyi geliyor. Ama sonrası aşırı sıkıcı. Saat 6dan sonra sokakta kimse olmuyor, genelde sokakta kimse olmuyor zaten anca yaşlılar ve köpekleri. Bir noktadan sonra her gün aynı günü yaşıyorsun. Bu Türk birine uygun değil bence. Söylemek istediğim şey şu ki, dışardan bazı hayatlar çok istediğin gibi görünür ama aslında sandığın şey değildir içine girince mutlu olamayabilirsin. bence konu sahibesininki de aslında o hesap.

Sen senden düşük olanaklı insanlara baktın mı hiç bsksaydin ozenmezdin

ben ozenmiyorum acikcasi. cok sukur istedigim her seye sahibim ama olmasam da ozenmezdim herhalde.

bilmiyorum sosyal medyada cok vakit geciren insanlarda bu oluyor, elinizin boslugundan olabilir. ilginizi farkli seylere cevirmeye calisin bence. yoksa sonu iyi olmaz yani insanlardaki imkanlarin sonu gelmez.

Şeyma yi takibi biraksan yeterli aslında....

Kim istemez yatı katı olsun ama imkanlar dahilinde yaşıyoruz napalım. Ben o tip sayfalar takip etmiyorum huzur cehalette Ulaşamayacağım şeyleri düşünüp mutsuz olmanın ne anlamı var ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…