allah belamı verdi

Çok sabırlı olmama rağmen bitiremedim bunu ben iyi ki yarıda kalmış :KK76:

Okudum
Çok sıkıcı geldi yinede okudum
Ama arkadas bitmiyor ya bu ne neyse sonunu merak ettim birisi özetlerse sevinirim

Bir gün sırf bunun için konu açacağım 3 cümlelik derdi roman yapıp tüm kk yı kör edeceğim.
Konu özeti: Hanım kızımızın hastalığı ms her iki satırda bir yazmış ki ne çevresi ne biz yaptığının yanlış olduğunu yazmayalım.
İyi çocuk sevgilisi onu hiç üzmez sever herşeyi kabul eder. Ama sıkıntıdan sevgili üyenin gözü bad boy komşu oğluna kaymış zaten sonra onunla sevgili olmuş ama komşu oğlunun gözü eski sevgili de. kalanı kavga

Komşu çocuğa ne oldu? Bi yerden sonra hikayeden çıktı sanki.. ya da ben kaçırdım.Sen sıfırdan birini bul. Eskileri de Bırak eski de kalsınlar
Trollüğünde bir adabı olmalı sanki.. beynimi yaktı hikaye :işsiz:

Sevgilin vardı o sırada komşunun oğluyla da konuştun.
Sevgilin varken komşuyla kavga edip ayrıldın. (en beyin yakan yer burası)
Sonra komşuyla barıştın o sevgilin olduğunu yakaladı ayrıldınız (?)
Sevgiline bunu itiraf ettin oda olsun yeaa biz devam edek dedi sonra ondan sıkıldın komşuya döndün, onun da fırtınalı flörtleri var bu arada (tabi kavga eden yaranır)
Komşuyla devam ederken eski sevgilin hakkını helal etmedi sende hakkındır dedin.
En son komşuyla da ayrıldın FİNAL.
Öneri: bir süre sevgilin olmasın. Olunca da tek eşli ol.

Üyeler harikasınız , bu kadar uzun yazmış , ee devamı diye soruyorsunuz. :halay::halay:

Komşunun oğluna çok gıcık oldum , sen de pek masum değilsin yargılamak da istemiyorum ama.Bence eski sevgilin seni seviyormuş.Onu hiç bırakmasan daha iyiymiş.Ama onu da sen sevmiyormuşsun işte.Teyze gibi konuşucam : Bu çocuktan sana hayır gelmez.( komşunun oğlundan bahsediyorum.)

Üyeler harikasınız , bu kadar uzun yazmış , ee devamı diye soruyorsunuz. :halay::halay:

Komşunun oğluna çok gıcık oldum , sen de pek masum değilsin yargılamak da istemiyorum ama.Bence eski sevgilin seni seviyormuş.Onu hiç bırakmasan daha iyiymiş.Ama onu da sen sevmiyormuşsun işte.Teyze gibi konuşucam : Bu çocuktan sana hayır gelmez.( komşunun oğlundan bahsediyorum.)
İlk başta yarısı yoktu. Sonradan ilave etti. Bu hali için devamı demedik tabiki :KK30:

Konu ergenimsi diyecektimki konu sahibinin yorumlarını okuduktan sonra konunun aslında bir hayal ürünü olduğunu anladım...

X