allah belamı verdi

Bi iliskinin ancak bu kadar suyu cikarilabilirdi. O ne ya. Arada baska erkekler baska kizlar... Boyle iliski mi olur. Her boku yapip sonra birbirinizi affediyorsunuz. Anladik hastasin da bu ne kardesim. Bi kendine gel. Ceki duzen ver kendine.

Geldim kızlar, devamını anlatıyorum. Kusura bakmayın yanlışlıkla konuyu gönderdin bitirmeden.

Komşumuzun oğlu sosyal medya hesaplarımı bulmuş. Sevgilim olduğunu anladı. Gidip sevgilimle konuşmuş. Birbirlerini beğenmişler ve sevgili olmuşlar. Erkek arkadaşım ve komşumdan ayrılmak istemiyorum ama erkek arkadaşım benden ayrılmak, komşumdan ayrılmamak, komşum da erkek arkadaşımdan ayrılmak benden ayrılmamak istiyor. Bu konuyu nasıl çözerim lütfen yardım edin, içim çok yanıyor :KK43:

Kınamayın, başıma gelmez demeyin. Ben de öyle derdim ama bakın “Allah belamı verdi”

-Son
Ahahaha :KK70::KK70:

Bi iliskinin ancak bu kadar suyu cikarilabilirdi. O ne ya. Arada baska erkekler baska kizlar... Boyle iliski mi olur. Her boku yapip sonra birbirinizi affediyorsunuz. Anladik hastasin da bu ne kardesim. Bi kendine gel. Ceki duzen ver kendine.
gerçekten haklısın lan yazdıklarımı bir de kendim okudum rezillik çok teşekkürler dsjfjje

Okurken artık yazar asıl sorunu şimdi yazar diye diye yarısına kadar anca okudum hep aynı şeyler ..sorununu çözdüm sadede gelmeyi unutmuşun ..sadede gel:deli:

X