Makyaj Ürünleri Ünlülerin Gerçek Yüzleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bizde hadise gibi olsak oramızı buramızı açıp iki kıvırtsak sexsi danslar yapsak yüzümüz bi işe yaramasa bile güzel derler arkadaşım.bizede bakarlar yani...

hadiseyi makyajlı da guzel değil
ama kliplerinde, ekran karşısında noluyosa devasa güzelliğe kavusuyo hatun şakkıdı

bence bunlar onların doğal halleri değil fofoğrafçılar tarafından özellikle yakalanmış en en kötü halleri ve her insanın böyle zamanları olabilir bence.. ayrıca yüzün kemik yapısı ve yüzün oranları diye bir şey var o düzgün olmadıkça olmaz bence ne kadar makyaj yaparsa yapsın güzel olmayan insanlar da var.. hem bence ünlüleri hep makyajlı haliyle gördüğümüz için doğal halleri çirkin geliyor :1closedeyes:

canım katılıyorum sana =)

natalie portman, angelina jolie, makyajsız da güzeller...

ama Paris Hilton, HAdise vs..makyajlı da güzel değiller ki...

yalnızca Cameron Diaz'a çok şaşırmıştım...sivilce olabilir her insanda, sadece üzüldüm...çok beğenirim normalde.

natalie ve angelina nın makyajları da çok doğal zaten.. o yüzden makyajsız halleri garip gelmiyor :ecrin_bebek:

ama hadise konusunda katılmıyorum :lepi:

kırk yıl karısız kalsam genede bunlara bakmam sırnaşık şeylülülülülülü

bu kadın ne yapsa olmuyor olmazzz çokk fena yaa hiçç sevmiyorum her zaman gördüğümde sayasım geliyor yaa bu kadına...benneyaptımki
diğerlerinin bence yüzde 90 ı güzel ama yani ışıkk açıları üzgünlükler bilmem ne insanı makyajlı olsa bile kötü gösterir yani ben öyle düşünüyorum...:1closedeyes:
bide bide lütfen madonna bi daha gençleşmesin paris hiltonu beğenebileceğim bi zaman gelirse oda madonna nın gençlik haline dönmesi olur...kaydirigubbakcemile3

hadisenin en alttaki eski hali zaten en az bi 3 sene önce kanımca
harbi hatun klibinde güzel ama

evt hadise denildiğinde zaten ilk akla gelen bi özelliği yok bütünüyle düşünülüyo dansıyla fiziğiyle sesiyle bi bütün olarak ama bi fahriye evcen denildiğinde ilk akla gelen yüz güzelliği oluyo önemli olan bence bütünüyle güzel olmak hem fizik hem yüz orantılı olmalı herşey ama onlara yapılan makyaj çok farklı çok usta ellerden çıkıyo bize öyle yapsalar noluruz acep:1rolleyes:

ayyy bu resimleri gorunce rahatladim benim makyazsiz halimde kotu :1closedeyes:makyaj yapinca biraz biseye benziyorum makyaj olmasa halim ne olurdu

Hadise sanırım burnunu yaptırmış
Güzelde olmuş ama
Sadece makyajsız hali sönük ama çirkin değil:ecrin_bebek:
drew barry ise beni hayal kırıklığına uğrattı , güzel bulurdum bu hatunu ama çook çirkinmiş :dilcikar:
cameron diaz'ın ise sanırım yüzünde sivilceler var , halbuki cildi pürüzsüz gibi gözüküyorkafamçokkarıştı
halle berry tek olduğu gibi fıstık gibi maşallah

kızlar ama bunlarda cok acımasızca karsılastırmıs en guzelım dıyen bıle kendını cırkın hıssettıgı hasta oldugu zamanlar vardır bu unlulerınde hep kılo almıs yaslanmıs hasta mutsuz gıbı zamanlarda cekılen resımler

Bunun icine kesin hayvan falan kacmistir,dehset cirkin ilk halleri...Iyiki bu makyaj icad edilmis...

katherine zeta jones'u o haliyle yolda görsem, mantı evinde hamur yoğuran teyze zannederdim..-tatlicadiarzu-

hadise makyajlıda güzel değil zaten fizik olarakta
hande yenerin eski halleri daha güzel şimdi tarzıda kendide hiç hoş değil kimi şarkıları hariç
catherina zeta sevimli erkek çocuğu gibiymiş ama o makyajsız değilde eski geçlik fotoraflarından biri galiba çok kibar ve hoş bi kadın bence
beyonceye bayılıyorum
ebru şallıda yakında sadece kemik yığını gibi gezicek eskiden çok güzelmiş ama şimdi hiç hoş değil maykıl ceksın gibi olmuş burnu
Netice itibariyle hepsi normal bi insan ve doğa üstü bi güzellikleri yok hiç birinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…