Umutsuzluğa dayanamıyorum yardimci olurmusunuz?

siz bu kendinizi kullanma kısmını böyle düşündükçe kimseyle tanışamazsınız. salondaki adamda göz göze gelince nezaketen gülümsemiş olabilir keşke bu kadar anlam yüklemeseydiniz
Haklısınız. Bunun farkındayım. Bu korkumu aşmam lazım.

Adam sizle işini halledip, terk etmiş gibi yazmışsınız. Daha bunu bu kadar kafaya takıyorsanız çok üzülürsünüz.

Bazen bir şeyler hissettiğimiz kişilerin davranışlarını yanlış yorumlarız. Basitinden bir güleryüz, selamlaşmayı ilgi zannederiz. Birbirinize merhaba bile demediğiniz biri için yaşadığınız hayal kırıklığı ve hissettikleriniz biraz fazla geldi bana.
Kesinlikle fazla olduğunun farkındayım zaten buna çok şaşkınım.

adamın yaptığı hiçbir şey yok. Umutlandıracak en küçük bir hareketi olmamış. Göz göze gelmek, gülümsemek tamamen insani şeyler. Sarıldığı kişi de karısı veya sevgilisidir zaten. Sizin sevgi açlığınızı anlayabiliyorum ama belli yaşın üstündeki erkeklerin evli olma olasılığı oldukça yüksek. Bu yüzden bir erkeği beğenince ortada hiçbir şey yokken kendi kendinize tribe girmeyin, gülümsemek gibi basit eylemleri de flört olarak algılamayın

Bu arada burnundan falan değil ağzından öbmüştür muhtemelen.
Belkide dedigim gibi miyopum 😌

Yazdıklarınızı tek tek okudum. Öncelikle çok teşekkür ederim. Ben bu halimin sağlıklı olmadığının farkındayım. O yuzdende paylaşmak istedim ki icimden kendime ara ara söylediklerimi sizler bana söyleyin ki daha etkili olsun. Zaten kendim de şaşkınım niye bu kadar etkilendim veya anlam yukledim. Şunu bile düşündüm adamın atıyorum çapkınlık gibi bi derdi olmuşsa benim bu duygu durumumu bilse ne kadar trajikomik gelirdi durumum. Ama nezaketen gülümseme den ziyade zaten o ben ona baktığımda bana gülümseyerek bakıyordu ama elbette bundanda %100 eminim basks bi anlam olamaz diye yazmadım. Ben tamamen kontrol edemediğim duygularımdan korkup paylaşmak istedim yaşadığım bu durumu. Yazdıklarınız karşısında utandigim da oldu ama sonuç olarak beni kendime getiren şeyler oldu. Teşekkür ederim hepinize

konunuzun tam ortasında kesın adam evlıdır dıye tahmın ettım
fazla buyutmussunuz yahu salonda goz goze gelmıssınız bır beyı begenmıssınız ama evlı cıkma ıhtımalı de var tabı sadece goz goze gelmeyle boyle oluyorsanız bır 8 sene daha bekleyın sız bence
bu kadar hassas ınsanı ask hayatı kaldırır duvardan duvara carpar gerek yok

Benim bildigim genelde aracılı tanismalar gorup etmeden , yaş vs gibi kriterler uyuyorsa olur zaten. Söyle biri varmis sana uygunmus bir tanışın bakalim denir. Sizi görüp vurulmasini mi bekliyorsunuz birini degerlendirmek icin?
Kimsenin beni görüp vurulmasıni beklemiyorum elbette zaten bu yaşta ve durumlarda dediginiz gibi olur yaş vs olarak uygunsanız birileri ön ayak olunur ki bu daha sağlıklı bile olabilir ama maddi sebeplerden söylenen durumlara ben sıcak bakamıyorum

Yarısına kadar okudum, hayata bakış açınız yordu beni. Hayat geçiyor farkında mısınız? Neden hayatınıza birini almakta, biriyle görüşüp sevmekte bu kadar kendinizi engelliyorsunuz anlamadım. Kendinizi kasım kasım kasmışsınız mutlu olmamak için. Kullanilmaktan korkuyorum falan yazmissiniz, bir erkekle sevisince kullanıldigini zanneden tek bizim milletin kadınlarıdir kesin kendileri sevişmekten zevk almadiklari kendilerini sadece erkeği boşaltan birer makine gibi gördükleri için heralde.

Bi kendinizi salın.

Son düzenleme:
Merhaba
Sanırım uzun süredir karşı cinsle herhangi bir flört vs yaşamadığınız için ufacık şeylere kocaman anlamlar yüklemişsiniz. Buradan yazdıklarınıza göre yorumluyorum; adamın size en ufak bir umut veren hareketi olmamış. Hatta hiçbir hareketi olmamış diyeyim. Göz göze gelmek ve gülümsemek çok doğal, insani ve düşünmeden yapılan şeyler. Kendinizi kullanılmış gibi falan hissetmeyin çünkü karşı taraf belki sizi birkaç ay sonra yolda görse tanımaz bile. Dilerim mutlu olacağınız gerçek bir ilişkiniz olur en yakın zamanda.

Kimsenin beni görüp vurulmasıni beklemiyorum elbette zaten bu yaşta ve durumlarda dediginiz gibi olur yaş vs olarak uygunsanız birileri ön ayak olunur ki bu daha sağlıklı bile olabilir ama maddi sebeplerden söylenen durumlara ben sıcak bakamıyorum
Ama siz de hiçbir şeye sıcak bakmıyorsunuz ki. Biri sizi maddi durumunuz için de tanımak isteyebilir, dış görünüşünüz için de başka basit özellikleriniz için de. Bunda kötü bir şey yok ki. Sizin yaşınızdaki insanlar kör kütük aşık olmazlar. Bir artınız tanımak istemeye sebep olur tanışırsınız, birbirinizden etkilenirseniz bir ilişkiye başlarsınız diğer adımlar sonradan gelir. Bu maddi durum olmuş, göz rengi olmuş, bacak boyu olmuş ne fark eder? Niye bu kadar gerginsiniz bu konuda? Siz de adamın birinin dış görünüşünden etkilenmişsiniz işte. Bu sizi kötü bir insan mı yapar?

Ama siz de hiçbir şeye sıcak bakmıyorsunuz ki. Biri sizi maddi durumunuz için de tanımak isteyebilir, dış görünüşünüz için de başka basit özellikleriniz için de. Bunda kötü bir şey yok ki. Sizin yaşınızdaki insanlar kör kütük aşık olmazlar. Bir artınız tanımak istemeye sebep olur tanışırsınız, birbirinizden etkilenirseniz bir ilişkiye başlarsınız diğer adımlar sonradan gelir. Bu maddi durum olmuş, göz rengi olmuş, bacak boyu olmuş ne fark eder? Niye bu kadar gerginsiniz bu konuda? Siz de adamın birinin dış görünüşünden etkilenmişsiniz işte. Bu sizi kötü bir insan
Aslinda hayatta herseyin alış veriş olduğu gibi elbette ikili ilişkilerde de yada tanışma kararındada bu var. Yani yaşı uygun gelir yada başka bir şeyi. Ama dedigim gibi maddiyat için olunca ayrı bi konu. Birde tabii ilçede kasabada oldukları için kafa yapımızin uymayacaginida düşündüm.
Dış gorunusten etkilenmek daha kabul edilebilir geliyor bana işte 😌 .
Yinede zamanla belki esner insanın düşünceleri bilemeyiz

bence aşkın yaşı yok ya. insan 100 sevgili 10 koca da eskitse yaşı 80 de olsa her aşk ilk aşk, her sevgili ilk sevgili gibi heyecan verir. gönül beden gibi yaşlanmıyor. bakışmalardan coşmak köpürmek ergenlerin tekelinde değil ya buraya kadar gayet normal ama beni kullanacaklar, paramın peşine düşecekler, orda burda kıstıracaklar diye düşünmek normal değil. içinize sinmeyini dehlersiniz, kullanmaya kalkanı tepelersiniz, para için gelen varsa o da avcunu yalar gider icabında.
bu hikayede ne olmuş aslında anlamadım. adamın huyunu bildikleri için anasıyla karısı spor salonunu basıp gövde gösterisi mi yapmış? aha bu adam sahipsiz değil ona göre diye ama kim kimi spor salonunda ziyarete gelir ki? ne bileyim.
sevmek istiyorsanız sevin birini ya. sanki her sevilen sevilmeye çok layık. sevenle ilgili bu iş sevilenle değil.

Merhaba
Sanırım uzun süredir karşı cinsle herhangi bir flört vs yaşamadığınız için ufacık şeylere kocaman anlamlar yüklemişsiniz. Buradan yazdıklarınıza göre yorumluyorum; adamın size en ufak bir umut veren hareketi olmamış. Hatta hiçbir hareketi olmamış diyeyim. Göz göze gelmek ve gülümsemek çok doğal, insani ve düşünmeden yapılan şeyler. Kendinizi kullanılmış gibi falan hissetmeyin çünkü karşı taraf belki sizi birkaç ay sonra yolda görse tanımaz bile. Dilerim mutlu olacağınız gerçek bir ilişkiniz olur en yakın zamanda.
Tabiiki asıl sebep bunca senedir olan özlem. Goz göze insan bir cok insanla gelebiliyor ama dedigim gibi zaten bir kişiye baktığınızda o kişi size gülümseyerek bakıyorsa ve akabinde de bakışmalar olunca öyle yorumluyor insan. Taniiki yinede %100 öyledir diyemiyorum. Sanirim artık biraz esnemem lazım. Sonucta Allah in izniyle az çok insanlar niyetlerini belli eder. Kullanilma korkumun beni yönetmesi durumu bu denli uzun yalnızlık sebebim ilk basta. Korkunun da ecele faydası yok 😏

Tabiiki asıl sebep bunca senedir olan özlem. Goz göze insan bir cok insanla gelebiliyor ama dedigim gibi zaten bir kişiye baktığınızda o kişi size gülümseyerek bakıyorsa ve akabinde de bakışmalar olunca öyle yorumluyor insan. Taniiki yinede %100 öyledir diyemiyorum. Sanirim artık biraz esnemem lazım. Sonucta Allah in izniyle az çok insanlar niyetlerini belli eder. Kullanilma korkumun beni yönetmesi durumu bu denli uzun yalnızlık sebebim ilk basta. Korkunun da ecele faydası yok 😏

Her zaman yeni tanıştığınız herkese karşı tedbirli olmalısınız ama "beni kullanacaklar" seviyesinde bir korkuya dönüşmemeli bu. Zaten zamanla oturur bence bu tarz konulardaki tavrınız ve bakış açınız. Çok mutlu olun🌸

Kadin ayağına galoş giyerken bu sanki burnundan yada alnından öptü ve anında bana doğru baktı. Bu ya sevgilisi yada karısı dedim kendime. O ara 2 kabinden biri boşaldi. Bende boşalan kabine girdim. Yan kabinde o adamın annesi vardi. Genç bi kadin sesi..geldi annee dedi Kadında ismiyle hitap etti sonra işte kızım aşkım kuzum dedi Bunlar da benim için geline yapılan hitap şekli. Yani bi erkek zaten kizkardesini niye öyle öpsün diye düşünüyorum.
Valla bir erkeğin kız kardeşini alnından veya burnundan öpmesi bir kaynananın gelinine kızım aşkım kuzum demesinden çok daha olsası hahahha ...Adam bekar olsa veya sizden hoşlansa ne yapar eder yanınıza gelip sohbet başlatırdı. Erkekler genelde hızlıdırlar bekleyemezler öyle..

bence aşkın yaşı yok ya. insan 100 sevgili 10 koca da eskitse yaşı 80 de olsa her aşk ilk aşk, her sevgili ilk sevgili gibi heyecan verir. gönül beden gibi yaşlanmıyor. bakışmalardan coşmak köpürmek ergenlerin tekelinde değil ya buraya kadar gayet normal ama beni kullanacaklar, paramın peşine düşecekler, orda burda kıstıracaklar diye düşünmek normal değil. içinize sinmeyini dehlersiniz, kullanmaya kalkanı tepelersiniz, para için gelen varsa o da avcunu yalar gider icabında.
bu hikayede ne olmuş aslında anlamadım. adamın huyunu bildikleri için anasıyla karısı spor salonunu basıp gövde gösterisi mi yapmış? aha bu adam sahipsiz değil ona göre diye ama kim kimi spor salonunda ziyarete gelir ki? ne bileyim.
sevmek istiyorsanız sevin birini ya. sanki her sevilen sevilmeye çok layık. sevenle ilgili bu iş sevilenle değil.
Dediginiz gibi heyecan vb duygular kontrol edilebilir değil hele onca senelik özlem olunca dahada değil. Elbette anlasilirda az çok insanların niyeti. Ama kapilirsa goz kör olur ama onun da çözümü sanirim şu: bu yüzden ne kadar çok insan tanirsa o kadar zor kapılır insan. Belkide artık o kadar kasmamam lazım. Son zamanlarda ve bu olayda onu anladım. Yoksa bu denli heyecan duyup takip büyütecek biri değilim ben. Teşekkür ederim çok. 🙏🙏🙏

Her zaman yeni tanıştığınız herkese karşı tedbirli olmalısınız ama "beni kullanacaklar" seviyesinde bir korkuya dönüşmemeli bu. Zaten zamanla oturur bence bu tarz konulardaki tavrınız ve bakış açınız. Çok mutlu olun🌸
Cok haklısınız. Cokta teşekkür ederim. İnşallah hepimiz çok mutlu olalım.🌸

Valla bir erkeğin kız kardeşini alnından veya burnundan öpmesi bir kaynananın gelinine kızım aşkım kuzum demesinden çok daha olsası hahahha ...Adam bekar olsa veya sizden hoşlansa ne yapar eder yanınıza gelip sohbet başlatırdı. Erkekler genelde hızlıdırlar bekleyemezler öyle..
Yok ya öyle demeyin ne iyi kaynanalar var ☺

Bu arada burnundan falan değil ağzından öbmüştür muhtemelen.
95DE5B20-5168-46E8-9745-D12051CDC571.jpeg

Fitness'da bakisilan adam, yataktan baska ne isteyecek yahu mantikli dusunmek neden bu kadar zor?

X