Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba arkadaşlar
bende umut tüp bebekte transferimi yaptırdım salı günü 5. gün transferi oldu. 21 şubat test günüm. ilk tüp bebek denememiz. inş hepimiz anneliği tadarız. allah herkesin gönlüne göre bol bol bebiş versin

insallah bebeklerin sana SIKI SIKI tutunurlar,,
hersey gonlunce olsun, kac embriyo transfer edildi??

Kızlarrrrrrrr Yarın benim için de büyük gün İnşallah yarın sabah güzel haberler gelir ve transfere gideriz :KK62::KK62:Allahım gönlünde bebek arzusu olan herkese sağlıklı bebişler nasip etsin aminnnnnnnn

rabbim senin için en guzelini nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

amin canım
inşallah sende bıcır bıcır bi bebiş anası olcaksın

selamm canımmmmmmmmm iyiyizz...

sen ne durumdasınnn

KIZLAR

sabah 09.30da kontrolüm var. kaç yumurta oldu nasıllar transfer ne zaman olur onları öğrencezzzz
inşallah güzel şeyler duyarızzz...

haberlerini beklyoruz şeker gel biran once

Mrb Kızlar Dondurulmuşlardan durumu iyi olan bir tane yumurtam kaldı O da bugün trasfer edildi 22 Şubat test tarihim inşallah o gün de güzel haberler vermeyi nasip eder

Deryacım nerdesin Kontrolün nasıldı Güzel haberlerini bekliyoruz

günaydın kızlar inşalalh olumlu sonuç bekleyen herşey gönlünün istediği gibi olur
simtencim seni tanıyorum biliyorsun bana çok moral olduğunu biliyorum inşallah sende sağlıkla alırsın yavrun u kucağına ve inşallah bende birgün senin gibi sağlıkla hamiş kalabilirim şimdilik tek dilepğim zamanın hızla geçmesi ve yazın nasip olrusa tekrar o duygulara karışmayı inşalalh eşimde de de sağlıklı sperm çıkışı görülür
deryacım çabuk gelde transfer gününü öğrenelim bacı

geldiimm geldimm... kk engellenmiş yine benim bilgisayarda.. dün kaçıp gittim ya ayar bozdular herhalde...

sevgi hayırlısı canım senin adına çok sevindim sopnuçların çok güzel maşallahh...
derya geldin miiii? merak ettim noldu son randevun nasıldı?

saol canım geldimmmmmmmmmmmmmm

son randevu olamadı malesef.... :KK5:

merhaba arkadaşlar
bende umut tüp bebekte transferimi yaptırdım salı günü 5. gün transferi oldu. 21 şubat test günüm. ilk tüp bebek denememiz. inş hepimiz anneliği tadarız. allah herkesin gönlüne göre bol bol bebiş versin

listeye eklememi ister misin?? allah güzel sonuçlarla karşılaştırsın... yüksek hcg ler göstersinnnnn

haberlerini beklyoruz şeker gel biran once

geldimm şekerrrr senden naberrrrr

Mrb Kızlar Dondurulmuşlardan durumu iyi olan bir tane yumurtam kaldı O da bugün trasfer edildi 22 Şubat test tarihim inşallah o gün de güzel haberler vermeyi nasip eder

canım öncelikle transferin hayırlı olsun güzelim ... allah inşallah yawrunu sana sıkı sıkı tutunup kucagına alabilmeni saglar..

senin hatırladıgım kadarıyla 32 yumurtan olmuş 6 embriyon olmuştu. 3er 3er çözülmüştü riske atmamak için.. gelişmeleri beklendi.. we 1tane gelişmiş kaldı ve onu transfer ettiler.. doğrumu ??

allah bebek haberine halay çekmek nasip etsin...
sakin ol kendini dinleme iyi bak kendine...

kızlar ben randevuma gittim .. . muayene oldum . rahim kalınlığım 8 mm olmuş...yumurtalarımda 11-10-9-8 diye gidiyor dedi doktorum... çok yumoş var çok ...
sayı söylemedi .. bir igne daha verdi . onu yapcam yarın.. cmt tekrar radevum var... bakalım heralde o gün bişeyler daha belirginleşir. bugun 7.gün... cmt günü 9.gün olcak ..

kızlar bu arada eşimle 1 haftadır sevgililer günnü için napsak diye bakınıyorduk...nihayet bulduk..pazar günü sabah erkenden bir tur ile ABANTa gidiyoruz... GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ etrafında yürüyüş yapılcak , göl kenarında mangal partisi verilecek . sahlep - çay içilecek ...
özel bir tura dahil olduk.. bakalım nasıl geçecek ...biraz uzaklaşalım istanbuldan kafamızı dagıtalım istedik tedavi stresi iyce basmadan....

:)))

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp):nazar:
12-sympathique ---- transfer gününü bekliyor (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- transfer gününü bekliyor ( umut-tüp ):nazar:
15-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
16-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp ) :nazar:
17-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp ) :nazar:
18-turuncu86---( test gününü bekliyor ) :nazar:
19-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. ( transfer günü : ?? - umut-tüp ):nazar:
20-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp ) :nazar:
21-özgemercan---heyet raporu almaktan vazgeçti :emir_bebek::KK49:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak

ilk denememizde olumlu sonuçla tamamlamak için dileğimi tuttum... Allah razı olsun dileğime eşlik edip okuyan herkesten .......

4444 duam fazla fazla okunarak tamamlandı....3 günde bitti duam ...
Hayırlısı ile cuma namazı esnasında duasını da yapıp duamı tamamlamış olcam .

Allah inşallah dualarımızı kabul eder..

Allah hepinizden razı olsun... Hakkınızı helal edin...

$DUAMIN LISTESI.jpg

Son düzenleme:
geldiimm geldimm... kk engellenmiş yine benim bilgisayarda.. dün kaçıp gittim ya ayar bozdular herhalde...

listeye eklememi ister misin?? allah güzel sonuçlarla karşılaştırsın... yüksek hcg ler göstersinnnnn

canım öncelikle transferin hayırlı olsun güzelim ... allah inşallah yawrunu sana sıkı sıkı tutunup kucagına alabilmeni saglar..

senin hatırladıgım kadarıyla 32 yumurtan olmuş 6 embriyon olmuştu. 3er 3er çözülmüştü riske atmamak için.. gelişmeleri beklendi.. we 1tane gelişmiş kaldı ve onu transfer ettiler.. doğrumu ??

kızlar ben randevuma gittim .. . muayene oldum . rahim kalınlığım 8 mm olmuş...yumurtalarımda 11-10-9-8 diye gidiyor dedi doktorum... çok yumoş var çok ...
sayı söylemedi .. bir igne daha verdi . onu yapcam yarın.. cmt tekrar radevum var... bakalım heralde o gün bişeyler daha belirginleşir. bugun 7.gün... cmt günü 9.gün olcak ..

kızlar bu arada eşimle 1 haftadır sevgililer günnü için napsak diye bakınıyorduk...nihayet bulduk..pazar günü sabah erkenden bir tur ile ABANTa gidiyoruz... GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ etrafında yürüyüş yapılcak , göl kenarında mangal partisi verilecek . sahlep - çay içilecek ...
özel bir tura dahil olduk.. bakalım nasıl geçecek ...biraz uzaklaşalım istanbuldan kafamızı dagıtalım istedik tedavi stresi iyce basmadan....

Benım memleketım abant yolu uzerınde de koyumuz haftaya bende gıtcem kafa dağıtmaya bırebır oralar ıyı eğlenceler

Hayırlı olsun kaçıncı gun dondurulmuştu neden bı tane kalmış

Canım acı ama gerçek 32 yumurtadan sadece 1tane kaldı O da transfer edildi Bir tane kaldı ama hayırlısıyla o da tutacak Siz de çok iyi düşünmüşsünüz Kafa dağıtmak çok iyi gelecektir eminim

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ YARIN BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

Neden dondurulmadan 5.gune gıdılmedı ben bunu anlayamıyorumbenımde ole oldu da ondan soruyorum

Canım çözüldükten sonra da gelişimini takip etmek istiyorlar 5. günde dondururlarsa takip etme süresi kalmıyor Çünkü embriyolar dış ortamda en fazla 5 gün yaşıyor

canım acı ama gerçek 32 yumurtadan sadece 1tane kaldı o da transfer edildi bir tane kaldı ama hayırlısıyla o da tutacak siz de çok iyi düşünmüşsünüz kafa dağıtmak çok iyi gelecektir eminim

inşallah tutcak canım... Allah bundada bi hayır vermiştir.. Bu kadar yumurtadan 1 tane kaldıysa o senindir.. çok degerli bebek olsun diyedir...

neden dondurulmadan 5.gune gıdılmedı ben bunu anlayamıyorumbenımde ole oldu da ondan soruyorum

inşallah tutcak canım... Allah bundada bi hayır vermiştir.. Bu kadar yumurtadan 1 tane kaldıysa o senindir.. çok degerli bebek olsun diyedir...

4 yıl boyunca neden hamile kalamadığımı şimdi daha iyi anlıyorum Neredeyse doğal yolla imkansız gibi Bebeğimin annesine tutunacağına inanıyorum:emir_bebek::emir_bebek:

X