Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhabalar arkadaslar,bende artık aranızdayım :) pazartesi günü umut ta randevum var ulun beyle,umarım rabbim emeklerimizi boşa cıkarmaz.....

merhabalar arkadaslar,bende artık aranızdayım :) pazartesi günü umut ta randevum var ulun beyle,umarım rabbim emeklerimizi boşa cıkarmaz.....

hayırlısı olsun arkadaşım aramıza hoşgeldin,bende ulun beyin hastasıyım merkez çok iyi inşallah bebişin tutunur.

iyi pazarlar benim bir sorum olucak rapor çıkartmak için 2 aşılama olması şartmı doktorum bize direk tüp bebek diğer yöntemler vakit kaybı dedi bizde umut tüpe gitmeye karar verdik

iyi pazarlar benim bir sorum olucak rapor çıkartmak için 2 aşılama olması şartmı doktorum bize direk tüp bebek diğer yöntemler vakit kaybı dedi bizde umut tüpe gitmeye karar verdik

cnm rapor ıcın asılama sart degıl.Bıze de aynı sekılde dırek tup bebek denmıstı,dıger tedavıler hep vakıt kaybı hem de yıpratıcı olur demıstıler.Bızde umut tup bebege gıttık ulun beyle gorustuk o da bıze bu sonuclarla cok rahat tup bebek raporu asılama sartı olmaksızın cıkartırsın dedı bızde onun sozu uzerıne haydarpasa egıtım arastırma hastanesınden rapor ıslemlerıne basladık.<bızım tum tahlıllerımız hazır oldugu ıcın raporu bız toplam 2 haftada cıkarmıs oldu.senden hsg,hormon tahlıllerın,transvajınal usg,smear testı;esınden spermıyogram,hormon tahllılerı,testıs usg bu tahlıllerı hazır bır sekılde sunarsan rapor cıkartman kolay olur.bız oyle yaptık valla.Ilk olarak Haydarpasa ınfertılıte klınıgıne basvurman gerekecek sonra sızı ordan yonlendırecekler cnm.

ürolog eğer tüp derse aşıma ortadan kalkıyor, tabi eğer kadında tüpler kapalı yada aşilama imkansız olan durumlarda direk tüp raporu çıkıyor

Kızlar bende umut tüp bebekte yaptırmayı düşünüyorum. Ancak önerdiğiniz ve başarı elde ettiğiniz doktor hangisi paylaşır mısınız . Raporum yok sorun bende. Sizce en iyi tüp bebek merkezi istanbulda hangisi çnükü ben çnceden 2 kez asm aydın arıcıda da yaptırdım. Yardımlarınızı bekliyorum.

ürolog eğer tüp derse aşıma ortadan kalkıyor, tabi eğer kadında tüpler kapalı yada aşilama imkansız olan durumlarda direk tüp raporu çıkıyor

çok çok teşekkür ederim nasıl sevindim anlatamam ürolog direk tüp bebek dedi zaten. ozaman işlemlere başlayabiliriz :)

cnm benim sorum olacak haydarpaşa numune hastanesine randevu alarak mı gittin.randevu bölümünde ınfertılıte klınığı yok kadın doğumdan mı alıcan randevu orayamı gidip randevu almamaız gerekiyor birde senin sölediğin tahlillerin hepsi var tarihleri geçmiş yakın tarih değil kabul ediyorlarmı? cnm bu konuda bizi aydınlatdığın teşekkürler cevap verirsen çok sevinirim

Kızlar umarım hepimiz sırayla hamile haberlerimizi yazarız. Benim eşimde sperm sayısı azlığı, hareketsizliği ve morfoloji bozukluğu var. Umut tüp bebek merkzenin uzmanlık alanı özellikle erkek infertiletisi mi? Tedavide olan arkadaşlar fikirlerini yazarlarsa çokkkkk sevinirim....

cnm gecmıs tarıh olabılır.Bızımde en yakın tarıhlı tahlıllerımız hazıran 2010 daydı.hatta hsg sonucum mart 2009 yılına aıt.Ama smear testı ıle transvajınal usg ve hormon tahllıllerın yakın tarıhlı olursa cok ıyı olur.HAydarpasanın sıtesınde ınfertılıte klınıgı yok.Internetten kadın dogum klınıgınden randevu alıyorsun,sonra o randevu saatınde oraya gıdıp randevunu danısmadakı gorevlıden ınfertılıte klınıgıne aldırıyorsun.Genelde cok sıra olmuyor bıze oyle denk gelmıstı kolay hallettık,ınsallah sızde halledersınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…