Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Canım ben çapadan aldım 108 kiloyum bir sorun olmadı

Herkese iyi geceler...
Bende sanırım umutta tedavi olacağımmm... Süleyman bey ile görüştük olumlu düşünüyorum yinede fikrinizi almak istiyorummm..1. sinde ağzım yandı ikinci denemede aynı hataya düşmek istemiyorummm :97:

umutta tedavı goren yol arkadaslarım suan ne durumdasınız??hamış haberlerımızı ne zaman paylasıyoruz?benım blastosist transferımın bugun 5.gunu.Gerıye sayım basladı artık son 8 gun

başladınmı hayırlı olsun inş
fiyatları ne kadar yazarsan sevinirim tş

umutta tedavı goren yol arkadaslarım suan ne durumdasınız??hamış haberlerımızı ne zaman paylasıyoruz?benım blastosist transferımın bugun 5.gunu.Gerıye sayım basladı artık son 8 gun

ASLICIM SENLE BİRLİKTE SAYICAZ ... HAYDİ BAKALIM SON 8E GİRDİK HA?? 29 ARALIKDA ÖGRENCEZ İNŞALLAH..HAYDİ BAKALIM ALLAH YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN...

canım sana özelden de yazdım ya işte ...bugun hormon tahlillerim için kan vermeye gittim.. hsg için özelde bir yerden randevu aldım ... şimdi numuneden randevu almaya didiniyorum ama tlf nu açan kapatıyor sinir oldum nasıl ulaşcam bunlara bilemedim...

şimcikk canımmmm elimizde bütün testlerimiz olmuş olcak ; birde eşime hormon testlerini yenilettir diyorum o da baktırsın herşeyine onu da koyalım dosyamıza...dediğin gibi bütün raporları fotokopisini çektim şimdi...güzelcene eşime de kendime de dosyalarımızı ayrı ayrı tuttum...düzenli olayım da :)

bütün testlerimizle direk randevu günü gidecez ; infertiteye göstertcez ; onlar hocaya tlfda falansorcak tamam uygun derse hoca ( biz 3 yıl evli değiliz... ama eşimde oligospermi var ondan bizde 3 yıllık evlilik şartı araıcaklar sanıyorum ) tamam tüp bunların çaresi derse diğer doktorları mı gezcez....şimdik canummm heyet başlangıc randevumu pazartesi gününe alabilir isem ; o gün tümişlemleri yaptırtırsak ; sence herşeyin bitip raporu elmize alışımız ve umut'un yoluna koşmamız hangi tarihe tekabil eder...yeni adet tarihim eğer gün şaşmaz ise 18-20 ocak gibi olacak görünüyor :) eşimde 20 ocakta izmirde olcak tek başıma mı gidicem ilk gün

evet aramızda en deneyimli sensin aslıcımmmmm bilgilerini bekliyorum şeker...

sen evdemisin ; çalışıyormusun ? ben transfer aşamasına kadar gelebilirsek inşallah patronuma söyleyip evde istirahat etmeyi planlıyorum :) zaten 3 aydır evdeyim o haftayı da evde geçirivereyim.. :)

öpücükkkkkkkkkkk

cnm pazartesı gıdersınız.heyet ıcın kayıt yaptırırsınız.96 lıra o kayıtta yatıyor.kayıtı ınfertılıte klınıgının oldugu bınada en ust kata cıkıyorsunuz.kayıtınız yapılınca danısmadakı arkadaslar sıze bılgı vercekler.Pazartesı heyete gıremezsınızs.Cunku heyet gunlerı salı ve persembe.pazartesı kayıt yaptırırsanız salı gunku heyete yetısır ılk heyet ıcın tum polıklınıklerdekı ısınızı salı gunu halletmıs olursunuz.Ben 7 gunluk ıstırahat aldım.8.gun calıscam ıstırahatım persembe gunu bıtıyor.

umutta tedavı goren yol arkadaslarım suan ne durumdasınız??hamış haberlerımızı ne zaman paylasıyoruz?benım blastosist transferımın bugun 5.gunu.gerıye sayım basladı artık son 8 gun

seninle canım bizde geri saymaya başladık

güzel haberlerini okuyacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz

canım inşallah sende umut annesi olarak aramıza katılırsın

Merhaba arkadaşlar.Bende umut tüp bebek merkezinin hastasıyım.3. denememi süleymn beyle yaptık.ancak sonuç negatifti.bu yada dondurulmuşla deneyecektik ancak e2 yüksek çıktığı için birdahaki reglime kaldı.estrofem kullanıyodum.e2 nin yüksek çıkması nedeniyle reglimin 14. günü bıraktım.acaba birdahaki reglim normal zamanda olurmu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…