Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar bende umut tüp bebekte yaptırmayı düşünüyorum. Ancak önerdiğiniz ve başarı elde ettiğiniz doktor hangisi paylaşır mısınız . Raporum yok sorun bende. Sizce en iyi tüp bebek merkezi istanbulda hangisi çnükü ben çnceden 2 kez asm aydın arıcıda da yaptırdım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bence umut tüp bebek DOÇ.DR.ULUN ULUĞ

Son düzenleme:
merhaba bende bu ay yaptırcam 25 inde ama hala karar veremedim umut bize uzak ama yaptıranlar yazarsanız sevinirim

teşekkürler deryacım umarım hepimizinki tutunur,inşallah allahın izniyle.sen suan tedavinin hangi aşamasındasın?

ben şuan bekleme aşamasındayım benim yumuoş kalmadı dondurulacak,bu benim 6.hayal kırıklıgı 5.aşılama 1.tüp hepsi negatif son 2.yıldır aralıksız tedavi görüyorum ayyy artık çok yoruldum canım yaa 3.ay sonra tekrar tüp yaptıracagım.merkez konusunda kararsızım ben tedavideyken ulun bey yurt dışına çıkmıştı süleyman bey ilgilendi sonra ulun bey geldi doktorumu topu topu tedavi boyunca 5.dk gördüm yokdenecek kadar az aslında merkez degiştirme taraftarı degilim ama mekez çok yogun oldugu için doktorlar hastalarına yeteri kadar zaman ayıramıyorlar o kadar çok hasta varki ssk gibi birde 5.milyar para veriyoruz azmı olan yine bize oluyor sorma.süleyman beyi daha çok gördüm çok sıcak ve tatlı bir doktor pozitif enerji veriyor ulun bey soguk ve mesafeli şimdi düşünüyorum bakalım doktorla hasta ilişkisi önemli diye düşünüyorum doktorların hastalarına daha çok zaman ayırıp anlayıp dinlemeleri lazım diye düşünüyorum...

kızlarrr pazar gunu saat 09:30 da yumoslar toplanıyor:)

aslıcım merhaba

ne zamandır sana yazmaya calısıyorum ama bilgisayarımın azizliği ile sayfa kapanıyor bende sinirleniyorum bırakıyorum....aklım hepsendeydi ne yaptın diye m erak ediyordum...
şu an yumoş toplama işlemin bitmiş olmalı.... inşallah çok çok gelişmiş yumoşların olmuştur...

canım sana ben şu heyet mevzuusunda sorular sormak istiryordum....bende haydarpaşadan alcam ...şu an adet olup hormon testi ve rahim filmi çektirmeyi bekliyorum... diger tüm testlerimiz hazır..

her ay şakır şakır gelen kırmızılar bu ay gelmedi kafayı yicem... 25-30 kasım gibi regl olmam gerkiyordu olmadım... 2 tane idrarla gebelik testi yaptım negatif.. ben de söktürücü kullanmaya başladım dün akşam ... adet olup biran evvel şu rahim filmini falan halledip aralık ayı içinde şu rapor işini başlatmış olmak istiyorum... eşimin gittiği ürolog aralık ayında hastanede nobetcı olacagını soyledı . tum testlerımızı ve gıdısatı bılıyor... kesin tüp sizin bu şartlarda dedi ..

canım senin gelişmelerini heycanla bekliyor olacağım ... eger sakıncası yoksa özelden de görüşmek isterim :))

Allah hepimizin yardımcısı olsun... Dualarımızla "Umudumuza " kavuşalım....

bizim bebişin adı bile hazır:))

erkek : çınar mete
kız : beril gökçen

cnm merhaba.msjını yenı gordum sana yanıt yazdım ama ozelden msj ayarların kapalı sanırım gonderılemıyor ozelden msj sana,msj ayarlarına bır bak ıstersen.Bugun sabah 09:30 ta toplandı ıste yumurtalar.ıslem sırasında hıcbırsey hıssetmedım sonrasında da pek bır agrım olmadı.Gayet rahat ve yolundaydı hersey cok sukur.bılmıyorum kalıtelı embrıyoların olusmasını beklıcegız artık hayırlısı olsun.Buarada senden hsg ıle hormon tahlıllerı ıstemısler ya haydarpasadan onları sana tavsıyem ozel hastanede halletmen.cunku haydarpasada baya bır gec cıkıyor tahlıl sonucları felan.Ozel hastanede adetının 3.gunu hormon tahlıllerını 2 gunde cıkartmıs olursun yanı adetının 5.gunu hormon tahllılerın elınde olur,hsg yı de adetın bıttıkten sonrakı 2 yada 3 .gunu gıder cektırırsın yıne ozelde aynı gun 1-2 saat sonra hsg nı de elıne alırsın hıcbır sıkıntın kalmadan kısa bır surede haydarpasaya sunarsın tahllılerını.ınsallah cok kısa bır surede halledersın.

aslıcım merhaba

ne zamandır sana yazmaya calısıyorum ama bilgisayarımın azizliği ile sayfa kapanıyor bende sinirleniyorum bırakıyorum....aklım hepsendeydi ne yaptın diye m erak ediyordum...
şu an yumoş toplama işlemin bitmiş olmalı.... inşallah çok çok gelişmiş yumoşların olmuştur...

canım sana ben şu heyet mevzuusunda sorular sormak istiryordum....bende haydarpaşadan alcam ...şu an adet olup hormon testi ve rahim filmi çektirmeyi bekliyorum... diger tüm testlerimiz hazır..

her ay şakır şakır gelen kırmızılar bu ay gelmedi kafayı yicem... 25-30 kasım gibi regl olmam gerkiyordu olmadım... 2 tane idrarla gebelik testi yaptım negatif.. ben de söktürücü kullanmaya başladım dün akşam ... adet olup biran evvel şu rahim filmini falan halledip aralık ayı içinde şu rapor işini başlatmış olmak istiyorum... eşimin gittiği ürolog aralık ayında hastanede nobetcı olacagını soyledı . tum testlerımızı ve gıdısatı bılıyor... kesin tüp sizin bu şartlarda dedi ..

canım senin gelişmelerini heycanla bekliyor olacağım ... eger sakıncası yoksa özelden de görüşmek isterim :))

Allah hepimizin yardımcısı olsun... Dualarımızla "Umudumuza " kavuşalım....

bizim bebişin adı bile hazır:))

erkek : çınar mete
kız : beril gökçen

cnm merhaba.msjını yenı gordum sana yanıt yazdım ama ozelden msj ayarların kapalı sanırım gonderılemıyor ozelden msj sana,msj ayarlarına bır bak ıstersen.Bugun sabah 09:30 ta toplandı ıste yumurtalar.ıslem sırasında hıcbırsey hıssetmedım sonrasında da pek bır agrım olmadı.Gayet rahat ve yolundaydı hersey cok sukur.bılmıyorum kalıtelı embrıyoların olusmasını beklıcegız artık hayırlısı olsun.Buarada senden hsg ıle hormon tahlıllerı ıstemısler ya haydarpasadan onları sana tavsıyem ozel hastanede halletmen.cunku haydarpasada baya bır gec cıkıyor tahlıl sonucları felan.Ozel hastanede adetının 3.gunu hormon tahlıllerını 2 gunde cıkartmıs olursun yanı adetının 5.gunu hormon tahllılerın elınde olur,hsg yı de adetın bıttıkten sonrakı 2 yada 3 .gunu gıder cektırırsın yıne ozelde aynı gun 1-2 saat sonra hsg nı de elıne alırsın hıcbır sıkıntın kalmadan kısa bır surede haydarpasaya sunarsın tahllılerını.ınsallah cok kısa bır surede halledersın.

Hayırlı olsun benimde sanırıM salı günü yumurta toplama işlemim yapılacak

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aslıcım ...dualarım sen ve senin gibi tedaviye başlayıp umut yolunu yarılayan arkadaşlarımda...canım ben smear testimi kartalda semiha şakirde yaptırdım . . hsg ve hormonlarımı da orda yaptırcam . . benim annem ebe - hemşire ... orda okul arkadaşı var ebe.saolsun onun sayesinde çok yardımcı oluyorlar daha titiz ve özel davranıyorlar. sonucları hemen alırız heralde yaa:))
bakalım ... bitsin hepsi de hemen gidelim ..
eşimin hormon testleri eski tarihli..sanırım mart falan...

birde şey sorcam , biz daha 3 yıllık evli degiliz. ama kime gittikse siz kesin mkro enj. yaptırın ..aşılama falan yapılmaz size sperm sayı ve hareket sorunu degerlerin çok çok altında dediler..
şimdi rapor alırken sorun çıkartmazlar demi ..? 3 yıllık evlilik yada aşılama vs gibi ...??ordaki ürolog da kesin tüp dedi ama....

bir de ben kendim için heyet rapor girişi yapcam ... tek kişi olcak eşim için ürolog zaten okeydir dedi . . infertitedeki bayan doktor da sen giriş yap tahlillerini yaptır dışarda gel hazırlayınca demişti :=) 100 tl vercez rapor için ?? başlıcaz demi ? o doktorları gezme 1 gündemi oluyor ...heyete çıkma işi yani ????

çok sordum ama şu an en yakın süreçte sensin...

gelişmeleri yaz ne olur???
doktorun kim bu arada..? benim süleyman bey???

görüşürüzzzzzzz kendine iyi bak

özelden msj atmak için kişi listemde olmayanlara da msj gönder diye seçenek var onu tıklarsan gelir canım ... ok :)

aslıcım ...dualarım sen ve senin gibi tedaviye başlayıp umut yolunu yarılayan arkadaşlarımda...canım ben smear testimi kartalda semiha şakirde yaptırdım . . hsg ve hormonlarımı da orda yaptırcam . . benim annem ebe - hemşire ... orda okul arkadaşı var ebe.saolsun onun sayesinde çok yardımcı oluyorlar daha titiz ve özel davranıyorlar. sonucları hemen alırız heralde yaa:))

birde şey sorcam , biz daha 3 yıllık evli degiliz. ama kime gittikse siz kesin mkro enj. yaptırın ..aşılama falan yapılmaz size sperm sayı ve hareket sorunu degerlerin çok çok altında dediler..
şimdi rapor alırken sorun çıkartmazlar demi ..? 3 yıllık evlilik yada aşılama vs gibi ...??ordaki ürolog da kesin tüp dedi ama....

bir de ben kendim için heyet rapor girişi yapcam ... tek kişi olcak eşim için ürolog zaten okeydir dedi . . infertitedeki bayan doktor da sen giriş yap tahlillerini yaptır dışarda gel hazırlayınca demişti :=) 100 tl vercez rapor için ?? başlıcaz demi ? o doktorları gezme 1 gündemi oluyor ...heyete çıkma işi yani ????

özelden msj atmak için kişi listemde olmayanlara da msj gönder diye seçenek var onu tıklarsan gelir canım ... ok :)

nezaman başlıyorsun canım

Son düzenleme:

mrb cnm msjlarına ıkı gunde bır cevap verebılıyorum kusura bakma lutfen cnm.O doktorları bır gunde gezebılıyorsunuz cnm.ıkı defa heyete gırceksınız.Ilk heyette norolojı,goz,psıkıyatrı,dahılıye,kadın dogum,bır tane daha polıklınık vardı onu hatırlayamadım ama sana polıklınık ısımlerını heyet gırısınızı yaptırınca verırler zaten.Bunları bır gunde halledebılıyorsunuz.Ama bır haylı bekleme suresı oluyor.Sabah mutlaka 8 de haydarpasada olup hemen heyet gırısınızı danısmadan yaptırın,sonra bu saydıgım polıklınık kapılarında ısım lıstelerı asıyorlar orayaa hemen gıdıp ısmını kendın sıraya yazıyorsun.once yazmaya calıs.Dahılıye doktoru genelde 11 den once gelmıyor o yuzden once dıger polıklınıktekı saglık kontrolunden gecersın.zaten bırsey sormuyolar rahatsızlıgın varmı dıye soruyorlar sende varsa var yoksa yok dersın.ve ne ıcın lazım oldugunuda soruyorlar tup bebek ıcn oldugunu soylersın.butun polıklınıkte doktorlar bu ıkı soruyu soruyorlar genelde.Butun polıklınıktekı ıslerınızı oglenden once halledersınız.sonra sıze danısmadan aynı gun ıcınde oglenden sonra 1 bucukta danısmanın orda olmanızı soyleyecekler.''ılk heyetın raporu ıcın su gun burda olun dıyecekler'' o soylenecek gun ılk heyetın sonucunu almak-ıcın gıdecekcın.Sonucu alınca bu sonucla ınfertılıtedekı asıstan doktorun yanına gıdıp asıstan doktordan tup bebek raporu ıcın dosyanı cıkartcaksın.Bu dosya asıl tup bebek raporu ıcın gereken heyete gırmen ıcın.Bu dosyayı cıkartınca o hafta ıcınde cuma gunu bır gunde tup bebek raporunu almıs oluyorsun.hepsı bu kadar.Bu dosyayı ınfertılıte klınıgındekı asıstan doktor cıkartıyor.Ama bu dosya ıcın senden ılk heyetı raporunu,vukuatlı nufus kayıt ornegı,evlılık cuzdanı fotokopısı,esının ve senın 2 ser adet resmı ,kımlık fotokopılerınız,spermıyogram,hormon tahllılerı,hsg,smear,transvajınal usg sonuclarını ınfertılıtedekı asıstan doktora vereceksın.Bunları vermeden once hepsının fotokopılerını kendıne cek evde sakla mutlaka.Bu dosyayı cıkarttıgın haftanın cuma sı ıkıncı Buarada evet heyet raporuna bızde 96 lıra verdık.onun dısında bır para odemedık.evlılıkte yıl aramadılar bızden sanırım tam hatırlamıyorum ama bunu ılk once ınfertılıtedekı doktordan ogrenebılırsın.ınsallah hayırlısı olur

ben şuan bekleme aşamasındayım benim yumuoş kalmadı dondurulacak,bu benim 6.hayal kırıklıgı 5.aşılama 1.tüp hepsi negatif son 2.yıldır aralıksız tedavi görüyorum ayyy artık çok yoruldum canım yaa 3.ay sonra tekrar tüp yaptıracagım.merkez konusunda kararsızım ben tedavideyken ulun bey yurt dışına çıkmıştı süleyman bey ilgilendi sonra ulun bey geldi doktorumu topu topu tedavi boyunca 5.dk gördüm yokdenecek kadar az aslında merkez degiştirme taraftarı degilim ama mekez çok yogun oldugu için doktorlar hastalarına yeteri kadar zaman ayıramıyorlar o kadar çok hasta varki ssk gibi birde 5.milyar para veriyoruz azmı olan yine bize oluyor sorma.süleyman beyi daha çok gördüm çok sıcak ve tatlı bir doktor pozitif enerji veriyor ulun bey soguk ve mesafeli şimdi düşünüyorum bakalım doktorla hasta ilişkisi önemli diye düşünüyorum doktorların hastalarına daha çok zaman ayırıp anlayıp dinlemeleri lazım diye düşünüyorum...

Deryacım katılıyorum doktorlar konusunda yazdıklarına benim doktorum zaten süleyman bey ben memnunun sonu mutlu olur inşallah sabah gitcez bakalım transferim ne olacak

nezaman başlıyorsun canım

mrb cnm msjlarına ıkı gunde bır cevap verebılıyorum kusura bakma lutfen cnm.o doktorları bır gunde gezebılıyorsunuz cnm.ıkı defa heyete gırceksınız.ılk heyette norolojı,goz,psıkıyatrı,dahılıye,kadın dogum,bır tane daha polıklınık vardı onu hatırlayamadım ama sana polıklınık ısımlerını heyet gırısınızı yaptırınca verırler zaten.bunları bır gunde halledebılıyorsunuz.ama bır haylı bekleme suresı oluyor.sabah mutlaka 8 de haydarpasada olup hemen heyet gırısınızı danısmadan yaptırın,sonra bu saydıgım polıklınık kapılarında ısım lıstelerı asıyorlar orayaa hemen gıdıp ısmını kendın sıraya yazıyorsun.once yazmaya calıs.dahılıye doktoru genelde 11 den once gelmıyor o yuzden once dıger polıklınıktekı saglık kontrolunden gecersın.zaten bırsey sormuyolar rahatsızlıgın varmı dıye soruyorlar sende varsa var yoksa yok dersın.ve ne ıcın lazım oldugunuda soruyorlar tup bebek ıcn oldugunu soylersın.butun polıklınıkte doktorlar bu ıkı soruyu soruyorlar genelde.butun polıklınıktekı ıslerınızı oglenden once halledersınız.sonra sıze danısmadan aynı gun ıcınde oglenden sonra 1 bucukta danısmanın orda olmanızı soyleyecekler.''ılk heyetın raporu ıcın su gun burda olun dıyecekler'' o soylenecek gun ılk heyetın sonucunu almak-ıcın gıdecekcın.sonucu alınca bu sonucla ınfertılıtedekı asıstan doktorun yanına gıdıp asıstan doktordan tup bebek raporu ıcın dosyanı cıkartcaksın.bu dosya asıl tup bebek raporu ıcın gereken heyete gırmen ıcın.bu dosyayı cıkartınca o hafta ıcınde cuma gunu bır gunde tup bebek raporunu almıs oluyorsun.hepsı bu kadar.bu dosyayı ınfertılıte klınıgındekı asıstan doktor cıkartıyor.ama bu dosya ıcın senden ılk heyetı raporunu,vukuatlı nufus kayıt ornegı,evlılık cuzdanı fotokopısı,esının ve senın 2 ser adet resmı ,kımlık fotokopılerınız,spermıyogram,hormon tahllılerı,hsg,smear,transvajınal usg sonuclarını ınfertılıtedekı asıstan doktora vereceksın.bunları vermeden once hepsının fotokopılerını kendıne cek evde sakla mutlaka.bu dosyayı cıkarttıgın haftanın cuma sı ıkıncı buarada evet heyet raporuna bızde 96 lıra verdık.onun dısında bır para odemedık.evlılıkte yıl aramadılar bızden sanırım tam hatırlamıyorum ama bunu ılk once ınfertılıtedekı doktordan ogrenebılırsın.ınsallah hayırlısı olur

aslıcım bilgilerin için çookkk teşekkür ederim...sana özelden mail adresimi yazıcm... Uygun oldukca yazışıırz.... Sana sormak istediklerim olcak :)

sen ne aşamadasın şimdi...transfer oldumu????kaç yumoş oldu ? Kaçı gelişti..???doktorun kim ??

slm kızlar bir şey sorucam raporu alırken kilo ile ilgili bir sorun oluyormu hiç karşilaçdınızmı birde haydar paşa numunedenmi alıyorsunuz raporu tşk ben yeni başliçan umutttan randevu aldım bakalım

slm kızlar bir şey sorucam raporu alırken kilo ile ilgili bir sorun oluyormu hiç karşilaçdınızmı birde haydar paşa numunedenmi alıyorsunuz raporu tşk ben yeni başliçan umutttan randevu aldım bakalım

pili cim hayırlı olsun,inşallah hersey istediğin gibi olur.c.tesi bende ordayım,doktorun kim?belki karsılarız he,ne dersin?

deryacım cok üzüldüm tatlım,denemelerinde cok yıpranmıssın anlayabiliyorum seni.umarım bu sonuncusu olumlu olur canım..

X