Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

doğum günün kutlu olsun belgincim:) ben evime döndüm izmirdeyim. 8 tane embriyomuz donduruldu bayramdan sonra histereskopi olucam ondan sonra transferim olacak nasipse (rahmimde perde gibi bişey varmış )

doğum günün kutlu olsun belgincim:) ben evime döndüm izmirdeyim. 8 tane embriyomuz donduruldu bayramdan sonra histereskopi olucam ondan sonra transferim olacak nasipse (rahmimde perde gibi bişey varmış )

sağol canım.hayırlısı olsun arkadaşım inşallah bu yıl bitmeden anne adayı olarak yeni yıla girersin inşallah bebeğin tutunur sana sonu güzel olsun arkadaşım

MERHABA KIZLAR....
beni belki hatırlarsınız belki bilmeyenleriniz de vardır. bende pko vardı. eşimde de sperm hareket sorunu. topic üyesi bir arkadaştan preseed aldım 1 ay kullandım . sonrasında da benim adetlerim düzene girdi ve eşime kür uygulamaya karar verdim. ama hafta sonu sonucu aldık malesef yine hüsran...sayı da azalmış hareket sorunu da aynen duruyor. kür işe yaramamış . ( aktardan aldığımız karışım ve keçiboynuzu)
bugun haydarpaşa numune hastanesine gittik eşimle tüp bebek için heyet raporu alabilme yolunu ögrenelim diye. ürolog ile görüştü eşim . hormonlarının normal oldugunu , cerrahi bir uygulamaya gerek olmadıgını fakat sayıda sorun oldugu için buna tıbbi bir uygulamanın çözüm olmayacağını o nedenle de tek yolun tüp bebek olduğunu bir kez de bu doktor söyledi.
heyet raporu için de bayan üzerinden dosya açılıyor erkek içinde karar çıkıyormuş. kadın doğum doktoruna gittik konuştum teslet istedi . istersen burda yaptır ister dışarda bana sonuçlarının olduğu bir dosyayı getir hocaya sunalım sonra da karar çıkar dedi. ya tüp bebek için uygundur denir yada aşılama vs gibi yöntemler önerilir dedi. testler :

*** TV - USG
*** HSG
*** HORMON TESTLERİ
*** SİMİR TESTİ

HSG İÇİN RANDEVU ALAMADIM BAYRAM SONRASINA veriyrolar. ama usg çektireecğim yarın sabah .....sanıyorum lokal anestezi ile yapılıyormuş. nasıl oluyor ? agrı oluyormu ? sonuıcunda ne buluyor ne görüyorlar bilmiyorum....yaptıran var ise bilgilerini çoook acil bekliyorummmm...KORKUYORUM....
bayram dönüşünde de hsg çektireceğiz.sonra hormon testleri adet olduktan sonra..ve randevu alıp doktora gideceğiz ...dosyamız açılıp heyet raporu için beklemeye başlayacagız.
Allah yardım eder ; herşey yolunda gider ise ; raporumuzu aralık ortası gibi alır isek ocak ayında da tedaviyi başlatır isek , gerçeklerle yüzleşme anı başlamış olacak.....

ALLAH BEBEK BEKLEYEN KUCAGI BOŞ ANNE ADAYLARINA YARDIM ETSİN. DUALARIMIZI KABUL ETSİN YÜZLERİMİZİ GÜLDÜRSÜN....BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEMEYİP DE OLAN VE BEBEKLERİNİ SOKAKLARA ÇÖPLERE ATAN DÜŞÜNCESİZLER YERİNE ALLAH İNŞALLAH BAKMAK İÇİN CAN ATAN BİZLERE BEBEK VERİR...

ALLAH YÜZÜMÜZE GÜLSÜN ARKADAŞLAR İNŞALLAH.....

:):):)

umut tüp bebek merkezinde tedavimin başlaması-sonuçlanması ve bebeğimize kavuşabileceğimiz gününhayalini yaşıyorum....

Merhabalar bende yeniyim buralarda yarın ulun bey ile randevum var sizin doktorunuz kim?

inşallah canım bende ctesi umutta ulun beyleyim.çok geçmiş olsun arkadaşım hiç çektirmedim nasıl olduğunu bilmiyorum inşallah ağrısızdır

Son düzenleme:
merhaba kızlar tedavim son sürat devam ediyor ganal f'e başladım yarın ilk kontorulüm var
yani yarın 9-11 arası umuttayım
belgin demek cumartesi oradasın
inşallah umut hakkımızda hayırlı olan yerdir
ben şu ana kadar herşeyden memnunum inşallah sonuna kadar böyle gider
ve sonunda yüzümümüz güler

inşallah canım bende ctesi umutta ulun beyleyim.çok geçmiş olsun arkadaşım hiç çektirmedim nasıl olduğunu bilmiyorum inşallah ağrısızdır

SEN DE HOŞGELDİN :)

benim doktorum süleyman bey.ama tedavi daha başlmadı.önce şu heyet raporunu alalım da sanırım ocakta ancak başlarız. 2010 boş geçti 2011 inşallah bana bebegimi getirir...

hepimiz yeni sende bebeklerimizle olalım inşalllah

merhaba arkadaslar.bende umuta gitmeye karar verdim parasal nedenle bir kac ayi bulur galiba.esimde azosperm var.ama bu konuyu bastan sona kadar okudum umutta yuzu gulenler yuzde 90.insallah tum isteyenlere yuce yaratan nasip eder hayirlisiyla.birbirimize bolca dua edelim.

Son düzenleme:
hayırlısı olsun arkadaşım bende ctesi ordayım ..12:30da
aminnnn

benim eşimde azospermi malesef bende umuttayım

belgincim umutta simdiye kadar olan tedavilerinizi yazabilirmisin?canim bide tek embriyo yasasi varmis hala gecerlimi biliyormusun? sizin ilk tedaviniz mi ?

Umut tüp bebek merkezinde fiyat nasıl bilgi verebilirmisiniz?İlaçlar hariç, yapılan işlemler için alınan ücret nedir?LÜTFEN BİLGİ VERİN KIZLAR BELKİ ORAYA GEÇİŞ YAPABİLİRİM?

merhaba. benim eşimde azosperm. eşim emre beyde ameliyat oldu ve çok şükür sperm bulundu o süreçte ben hazırlanmadığım için spermler donduruldu . sonra bende hazırlandım embriyolar oluştu ancak bende bir sorun çıktı ve embriyolar donduruldu. 1-2 ay sonra transferim olacak inşallah .. diyeceğim o ki doğru merkezdesin emre bey azosperm konusunda çok iyi bi doktor bence.

belgincim umutta simdiye kadar olan tedavilerinizi yazabilirmisin?canim bide tek embriyo yasasi varmis hala gecerlimi biliyormusun? sizin ilk tedaviniz mi ?

ilk iki denemede tek embriyo konuyor evet.3. deneme ve sonrasında birde 35 yaşından sonra çok embriyo konuyor. benim ilk denemem olacak tek embriyo transfer edecekler banada

ilk iki denemede tek embriyo konuyor evet.3. deneme ve sonrasında birde 35 yaşından sonra çok embriyo konuyor. benim ilk denemem olacak tek embriyo transfer edecekler banada

slm emine nsl seninile aynı zamanda tedaviye başladık sende problem çıkmış sanırım hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın ulun beydemi tedavi görüceksin yine? benimde 5 yumurtadan 2 oluştu transferim oldu beklemedeyim.

bende görüşmemi yaptım tahlillerimi yaptırıp sanırım aralık ocak gibi tedaviye başlayacağım

rapor çıkartmak ne kadar sürüyor

inşallah hepimiz için hayırlısı olsun

bende görüşmemi yaptım tahlillerimi yaptırıp sanırım aralık ocak gibi tedaviye başlayacağım

rapor çıkartmak ne kadar sürüyor

slm ben raporlu yaptırdım sizde problem ne?ben infertilite gurubundayım eşimde problem yok bu gurubta olanlardan en az 2.kez devlet hastaneleri veya anlaşmalı olan hastanelerden igneli aşılama yaptırmış olman şart aksi taktirde rapor alamıyorsun.ben 3.kez özelde yaptırdım kabul emediler 2.kezde zeynep kamil hastanesinde aşılama yaptırdım.2.haftada aldım raporumu ama aşılamada zaman kaybım oldu.inşallah sana doktorlar direk tüp derde benim gibi ugraşmazsın nerde oturdugunu bilmiyorum ama zeynep kamil hastanesinden rapor almanı tavsiye ederim çünkü diger hastaneler gibi çok yogun degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…