Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

[/QUOTE]

İSMİ OLMAYAN VAR MI?

maaşallah canım inş.5.güne gider hepsi dondurulmuşunda olur kafan rahat olur böylece.yumurta toplama süreci nasıldı anlatırmısın canım.

ayyy inşallah canım dondurulmuşum kalır sanırım 5 gün transfer olacak

yarım saat öncesi kliniğe gittik sonra sekreter hanım onay formu imzalattı sonra geri kalan bakiyemizi ödedik ve yukarı odaya alındım hemşire hanım gelip hazırlanmam gerektiğini söyledi sonra ise işlem için amlyt. Götürüldümonra ise hatırlamıyorum
gözlerimi açtığımda tekrar odaya getirilmiştim sonra ise kaç tane yumurtageldiğini ve ilaçlarımı nasıl kullanacağım söylendi

o gün aynı zaman nursefa ile tanıştık şans ya yataklarımız yan yanaydı

sağol canım inşallah senin de en yakın zamnda hayırlı haberleri alacağız buradan,buarda blast transferi 5.gün mü oluyor,artık bakalım ben de öyle yapacağım

slm.ben aranıza yeni katıldım.bizde haziranda tedaviye başlıcaz.burdaki yorumları okudukça heyecanım daha da çok artıyo.mevlam herkesin ve benimde yüzümü güldürsün inş..

hadi hayırlısı canım iyi haberlerini bekliyorum.ne güzel denk gelmeniz moral olmuştur ikinizede.

aynen dedigin gibi saatlere dikkat et ben ilk denememde bunu yapmamıştım ve negatf aldıgımda hep aklıma bu takılmıştı ikincide dakik yaptım ve cok şukur hamile kaldım sen saatli iç saatli igneni ol en azından için rahat olur

sağol canım inşallah senin de en yakın zamnda hayırlı haberleri alacağız buradan,buarda blast transferi 5.gün mü oluyor,artık bakalım ben de öyle yapacağım

aminnnnn cümlemizin dualrını iyi dileklerini kabul etsin ALLAHIM..her 5.güne gelen blast mı yoksa 5. güne kadar giden her embriyoya blast mı diyorlar bende bilmiyorum cnm.ama seviyeleri varmış,,embriyolog bana 4.seviyede en yüksekte kendi kendine patladı embiyolardan 3tanesi dedi.. 1tanesi 3.seviyede kalmış o da arkadan ağır ağır geliyormuş 3 tanesi donduruldu işte..biri bende

slm.ben aranıza yeni katıldım.bizde haziranda tedaviye başlıcaz.burdaki yorumları okudukça heyecanım daha da çok artıyo.mevlam herkesin ve benimde yüzümü güldürsün inş..

hoşgeldin aramıza inan ki burada insan kendini çok iyi hissediyor...haıyrlısı olsun şimdiiden biz de sana burdan güzel haberler veriiriz de daha hevesle başlarsın tedaviye inşallah..

hoşgeldin aramıza inan ki burada insan kendini çok iyi hissediyor...haıyrlısı olsun şimdiiden biz de sana burdan güzel haberler veriiriz de daha hevesle başlarsın tedaviye inşallah..

hoşbulduk.inş çok stresliyim ama.bunu atmam lazım stres iyi gelmiyormuş sanırım

Kızlar size birşey sormak istiyorum.Ben Bahceci Fulyada HALİT beye gidiyorum.IMSI uygulaycaklar.UMUT tada Imsı var mı? Bunun için ekstra bir para ödememiz gerekiyor mu?

Kızlar size birşey sormak istiyorum.Ben Bahceci Fulyada HALİT beye gidiyorum.IMSI uygulaycaklar.UMUT tada Imsı var mı? Bunun için ekstra bir para ödememiz gerekiyor mu?
bir arkadaş bahçecide IMSI uygulanıyor fakat 200 tl fark ödedim demişti.

umuttada var fakat paket ücretin içinde oluyor.

hayırlısı olsun cnm.umuttada imsi var.ayrı bir ücret ödenmiyor.5bin tllik paketin içinde,bahçecide aynıdır..

hoşbulduk.inş çok stresliyim ama.bunu atmam lazım stres iyi gelmiyormuş sanırım

rahat ol desem de hepimiz stres yapıyoruz arkadaşım.ama şu var merkeze gidince inan ki rahatlıycaksın.ben ilk denememde ne kadar yıprandığımı farkettim,çok gerilmişimbaşka bir merkezdeydi.belki ilk tecrübem olduğun için öyleydi bilmiyorum..2.deneme için umuta başladım negatif bile olsa sonucum (şu an beklemedeyim )yine de orada devam ederim.ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum.korkma sakın rahatlaa..ilk tedavin mi bilmiyorum ama gözünü korkutmasın kimse,tedavi sürecide dayanılmayacak gibi değil ,,onu hiç stres yapma..

evet ilk olucak,inşallah da son olur.ben izmit te oturuyorum.burdaki doktorum kendi götürüp Umut ta tedavi uygulayacak.benim gibi olan varmı aranızda çok merak ediyorum...doktorum ismail bey duyan varmı umut ta adını?

evet ilk olucak,inşallah da son olur.ben izmit te oturuyorum.burdaki doktorum kendi götürüp Umut ta tedavi uygulayacak.benim gibi olan varmı aranızda çok merak ediyorum...doktorum ismail bey duyan varmı umut ta adını?

canım doktorum ismail yılmaz sanırım ismail bey iyidir en azından birçok hastası kendisinden memnun sen kendidiyle görüşmedinmi?? benim bildiğim takipleri kendi çalıştığı hastanede yapıyor yumurta toplama ve transferi umutta yapıyor şansın bol olsun canım RABBİM gönlündekini nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…