Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kizlar bisi sorucam umutta paket fiyat 5 bin diyosunuz ilaclarda dahil mi acaba 5binden baska extra bisi oduyomuyuz bide raporsuz bu fiyat dimi kizlar cevap verirseniz sevinirim

kizlar bisi sorucam umutta paket fiyat 5 bin diyosunuz ilaclarda dahil mi acaba 5binden baska extra bisi oduyomuyuz bide raporsuz bu fiyat dimi kizlar cevap verirseniz sevinirim
evet raporsuz fiyatı .ilaçlar dahil fakat tedavi öncesi yapılan hormon testleri spermiyogram ücretli.ayrıca tedavi öncesi farklı ilaç yazarsa dr.onuda karşılamıyor.

evet raporsuz fiyatı .ilaçlar dahil fakat tedavi öncesi yapılan hormon testleri spermiyogram ücretli.ayrıca tedavi öncesi farklı ilaç yazarsa dr.onuda karşılamıyor.

tesekkur ederim bide tedavi sirasinda e2 testleri istiyolar yani yumurtalar buyuduyunde gun asiri kan testi istiyolar oda varmi paketin icinde yoksa o ayri mi canim

tesekkur ederim bide tedavi sirasinda e2 testleri istiyolar yani yumurtalar buyuduyunde gun asiri kan testi istiyolar oda varmi paketin icinde yoksa o ayri mi canim

canım benim gun aşırı kan testi felan istemiyolar o nerden cıktı bir bilemedin iki kez olsun ama onun parasını biz odemştik diye hatrlıyorum o paketin içinde degil bak sana detaylı anlatıyım paketin dışında spermyograma para oduyosun bide kan tahlilleri istiyor ona oduyorsun benm ssk yok ben kan tahllerine 300 milyon odedim 100 milyonda spermyograma odedim bide e2 ye tam hatırlamıyorum ama sanırım 80 odedim transfer ucreti yumurta toplamada paket fiyatının içinde transferden sonraki ilaçları kendin alıyorsun onlar pakette yok inşallah ssk vardır hamile kalınca verilen ilaçlar cok pahalı allah yardımcın olsun

e2 testleri paketin içinde diye biliyorum ben yanlışmı hatırlıyorum :18: 80 tlde az değil ki.telle bilgi almıştım .

e2 testleri paketin içinde diye biliyorum ben yanlışmı hatırlıyorum :18: 80 tlde az değil ki.telle bilgi almıştım .

sevgi anlatmış umutun prosedürünü e2 testi brosürlerinde var evet yazıyor her ultrasonda e2 bakılır diye ben özellikle sormuştum yanlış yazılmış dedi sekreter çıkaracagız dedi o yazıyı ynai bende hiç bakılmadı e2 falan

vallaha bacım bana bi tane kan tahlili vermşlerdi orda ama onun parasını aldılar ama benm bildigim o e2 idi cunku ona gore transfer yapılcak demşlerdi

Arkadaşlar sevgi karıştırıyo 2. onun donmuşlarla olmuştu donmuşlardan da önce e2 bakılıyo sız ılk tedavıde paketın içinde bende ılk de ödemedım 2. de ödedım sevgı gıbı oda onunla karıştırıyo anırım

dogrudur bacım belkide oyleydi ay okadar şeye para odedimki benmde kafa gitti

canım ben de takıntılı biriyim zaten hemşireler bir şey demeseler de dikkat ederim ninş

evet ismail yılmaz.kendisiyle görüştüm.evet bi aşamada beni umuta götürceğini söyledi pek bilgim olmadığı için bu konuda ne zaman olduğunu bilmiyodum.bana tüp bebek aşamasında neler yapıldığını yazabilirmisiniz?????iğne varmış sanırım bi yerden duyduğuma göre kendimiz uyguluyoruz nasıl oluyo ki?

merhebaba arkadaşlar benimde tranferimde 4.günüm evde dinleniyorum umut tüp bebek te oldutedavim 6 Haziran test tarihim dua edin inşallah olur

:1
merhebaba arkadaşlar benimde tranferimde 4.günüm evde dinleniyorum umut tüp bebek te oldutedavim 6 Haziran test tarihim dua edin inşallah olur

hayırlsı olsun,benimde transferimin olalı 1 hafta oldu 2 haziran test günüm umarım sonucumuz güzel olur emeklerizin karşılığını alırız..

canım hayırlı olsun bende oraya gıdıyorum benım transferım yapıldı beklıyorum pzartesını.
güzel haberler alırsın inşaallah melike,ben de perşembe alıcam sonucu bişey hissediyormusun peki,ben de hiç bişey yok karnımın altındaki gerginliği saymassak,korkmaya başladım olumsuz sonuç alıcam diye tekrar..aslında belirti aramakta anlamsız daha şimdiden ama insan birşeyler hissedip umutlanmak istiyorr..

canım benim 5. gün transferiydi transferden 5 gun sonra bişey hıssetmedim ama adet gunum geldi. dedim adet olucam heralde kasıklarım agrıyo çok şükür olmadım dayanamadım test yaptırdım 10. günüm artık bekleyemedim
Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…