Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım ben jeli 5 gündür kullanıyorum ben kullandıktan sonra yürüdüğüm için çok gelmiyor ama dün gelen çookk açık kahveydi ama canım bunlar oluyormuş bence korkma ama için rahat değilse dokturunu ara inşallah kötü bir şey değildir yan etkilerindede yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Canım ne kadar yuruyosun hemn kalkıncada akıverıyor dıe yatıyorum ben ama benım top top gelıyor cuma gıtcem kese görmeye ozamn sorarımartık ama ınsanın sınırlerı bozuluyor zaten dıken uzerındeyız

canım bana doktorum yarım saat yürü ki rahimde dağılsın dedi ben sıkıyorum sonra kalkıp yürüyorum aktığı falan yok bence yürü nette de araştır kullananlar hep yürüyor canım inşallah bebişini sağlıklıca görürsün:KK66:

Hamıle arkadaşlar vajınal progestan veya crınone jel kullanıp top top gerı kahverengı çıkanınız varmı yada kahve lekelerı olsnınız benım hıç kesılmıyor ya sınırlerım bozuluyo gordukçe

evet canım bendede oluyo cok sinir bozucu ama napalım mecbur çamaşır dayanmıyo artık cok kotu bi durum

Canım ne kadar yuruyosun hemn kalkıncada akıverıyor dıe yatıyorum ben ama benım top top gelıyor cuma gıtcem kese görmeye ozamn sorarımartık ama ınsanın sınırlerı bozuluyor zaten dıken uzerındeyız

nursin tam içine sokmuyorsundur bayagı bi içine sok benm hemen geri gelmiyor içeri atıp hemen kalkıp yuruyorum yarım saat kadar bence tam içine sokmadan sıkıyorsun bide sıkınca sakın yatma yurumek hareket etmek cok onemliymiş

evet canım bendede oluyo cok sinir bozucu ama napalım mecbur çamaşır dayanmıyo artık cok kotu bi durum

Evet öyle canım çamaşır dayanmıyo çok sınır ama yarım saat nereye yuruyosunuz sorması ayıp olmasın cuma kese görmeye gıtcem bızım suluman doktor yokmuş ulun bey varmış bende olsun dedım pazartesıye bekleyemıcem meraktan çatlıcam ne oluyo içerde bı bakalım ama değilmi

canım bana doktorum yarım saat yürü ki rahimde dağılsın dedi ben sıkıyorum sonra kalkıp yürüyorum aktığı falan yok bence yürü nette de araştır kullananlar hep yürüyor canım inşallah bebişini sağlıklıca görürsün:KK66:

Tamam canım da ben evde 5 dk yuruyorum yarım saat nereye yuruyosunuz sevgide öle demişte inş görürümbebişlerimi

merhaba kızlar transverde rahim duvarınızın kac oldugunu biliyomusunuz benim için önemli cevap verirseniz cok sevinirimm

7.5 cm üstünde olmalı hatta 9 cm üstü çok iyi benim 10 cm trasferden 2 gun önceki muayende ona dikkat et ve sor dr

sagol canım benim aşılamada 6.5 du diyer aşılamamda 7 ydi kalınlaşmadı bitürlü şimdi tüptede kalınlaşmassa ne yaparım bilmiyorum ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

kızlar siz kalınlaşması için bişi yapıyomusunuz şü östrosen içeren yapışkanlar varya estafem mi ne adı tamda bilmiyorum onlardan kullandınızmı hani bacaga yapışıyo falan o rahim duvarı kalınlaşsın diyemi kullanılıyo

Son düzenleme:
kızlar nbr?transferin 4.günü sanki hiç transfer olmamış gibiyim morelim bozuluyor karnım altında özellikle sağ tarafımdaki şişkinlik dışında hiçbir şey hissetmiyorum..aslında çok erken bi süre bişey hissetmek için ama yine de acabalar içimi yiyip bitirirıyor..kendimi dinlemek istemiyorum.Bu sefer 2 gün dinlendim sonra normal hayatıma döndüm..ağır iş yapmıyorum tabi..ama çok korkuyorum yine nagatifi görücem diye...:18:sizler neler yaşadınız?

kızlar nbr?transferin 4.günü sanki hiç transfer olmamış gibiyim morelim bozuluyor karnım altında özellikle sağ tarafımdaki şişkinlik dışında hiçbir şey hissetmiyorum..aslında çok erken bi süre bişey hissetmek için ama yine de acabalar içimi yiyip bitirirıyor..kendimi dinlemek istemiyorum.Bu sefer 2 gün dinlendim sonra normal hayatıma döndüm..ağır iş yapmıyorum tabi..ama çok korkuyorum yine nagatifi görücem diye...:18:sizler neler yaşadınız?

canim benim dun bir bugun iki bu ne acele, simdiden boyle yaparsan test gununu zor getirirsin, stres yapma simdiden belirti arama kendinden.. rahat ol olacagina birak
kendine dikkat et

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı ( umut - tüp 4.deneme)
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )
21-sinems941---hamile (umut-tüp)
22-sevgi3434--- hamile (ben demedimmi 7 cücelerden kap gel diye)
23-siri_ne -----hamile (umut-tüp)

24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
25-tahmer---hamile-umut-tüp
26-sedasem ---6mayısta kızını doğuracak ( umut-tüp) (ilk bebek haberimiz)
27-ipekada---hamile ( umut-tüp)
28-elinn---( allahın izniyle bugün başlıyor tedaviye)

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-panadol----(umut-2.deneme
16-mayıs adetiyle)-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu

17-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede
18-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
19-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
20-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
21-angel_78---allah yüzüne gülecek
22-bh2006 --- tedaviye başlayacak
23-kuzunaz--- rapor aşamasında
25-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak
26--hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)-
27-nurme --- bir başka denemede inşallah
28-sevdammmmm---ne olur umudunu yitirme,gelecek biliyorsun (umut-tüp)
29-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek)
30-belg34 tedavide
31-
32-
33-
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

EKLENMEYEN ARKADAŞ VARMI ????

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim
[/QUOTE]

evet arkadaşlar ben eklenmedimAllahın izniyle 28inde transferim olacak eklerseniz sevinirim

canim benim dun bir bugun iki bu ne acele, simdiden boyle yaparsan test gununu zor getirirsin, stres yapma simdiden belirti arama kendinden.. rahat ol olacagina birak
kendine dikkat et

biliyorum elin çok sakindim aslında ama ne oldu bilmiyiyorum bana..günler çabuk çabuk geçsin istiyorum..çok heyecanlyım bugünde geçti kaldı geriye 8 gün..tutunma ne zman oluyormuş elin sen biliyormusun..benim bebeşim dölleneli 9 gün oldu..sanki googleda araştırırken 6. ya da7. gün diye okudum..sayınca geçmiyor...ben relax olmaya çabalıyım..:KK53::KK53:

biliyorum elin çok sakindim aslında ama ne oldu bilmiyiyorum bana..günler çabuk çabuk geçsin istiyorum..çok heyecanlyım bugünde geçti kaldı geriye 8 gün..tutunma ne zman oluyormuş elin sen biliyormusun..benim bebeşim dölleneli 9 gün oldu..sanki googleda araştırırken 6. ya da7. gün diye okudum..sayınca geçmiyor...ben relax olmaya çabalıyım..:KK53::KK53:
canım sakin ol rahat ol.bak herşey yolunda gitti maşallah sonuçta öyle olacak keyfini çıkar bugünlerinin.her anını doya doya yaşa:nazar:

arkadaşlar herkese merhaba kaç gündür giremiyordum,misafirim vardı.Bugün Ulun beye gittim,benim geçen ay yumurtalar toplanmıştı,ama e2 yüksek çıkınca bu aya bıraktılar,bugün rabbime şükür değerim normal çıktı,normalde cuma olacaktı,ulun bey 5. güne bırakalım dedi,inşallah beklerler 5.güne kadar,yani bu cumartesi olacağım nasipse,yalınz çok önemli bir şey soracağım,bazı ilaçlar verdiler,estrofem sabah akşam iç dediler ben de sabah8.30,akşam 8,30 içiyorum,antibiyotik(monodokssabah 10.45te içtim akşam 10.45 te mi içim,coraspirin,prednolhergün 1tane,progestaniğne sabah 10.30da vuruldum yarında mı 10.30 da vurulayım,hemşirelere sordum saatler önemli değil,fakat bu topikte sizler saatlerin sürekli önemli olduğundan bahsediyosunuz,kafam çok karıştı,lütfen bilenler yardımcı olsun

canım sakin ol rahat ol.bak herşey yolunda gitti maşallah sonuçta öyle olacak keyfini çıkar bugünlerinin.her anını doya doya yaşa:nazar:

çok şükür evet herşey yolundaydı cnm şimdiye kadar nasıl istiyorsam öyle verdi ALLAHIM..merak ve beklemek çok zor bişey yahu..umarım sevinçli güzel haberler vermeyide ALLAHIM kısmet eder hepimize..

arkadaşlar herkese merhaba kaç gündür giremiyordum,misafirim vardı.Bugün Ulun beye gittim,benim geçen ay yumurtalar toplanmıştı,ama e2 yüksek çıkınca bu aya bıraktılar,bugün rabbime şükür değerim normal çıktı,normalde cuma olacaktı,ulun bey 5. güne bırakalım dedi,inşallah beklerler 5.güne kadar,yani bu cumartesi olacağım nasipse,yalınz çok önemli bir şey soracağım,bazı ilaçlar verdiler,estrofem sabah akşam iç dediler ben de sabah8.30,akşam 8,30 içiyorum,antibiyotik(monodokssabah 10.45te içtim akşam 10.45 te mi içim,coraspirin,prednolhergün 1tane,progestaniğne sabah 10.30da vuruldum yarında mı 10.30 da vurulayım,hemşirelere sordum saatler önemli değil,fakat bu topikte sizler saatlerin sürekli önemli olduğundan bahsediyosunuz,kafam çok karıştı,lütfen bilenler yardımcı olsun

hayırlı uğurşu olsun embriyoların inşallah 5.güne giderler.ben de blast transferi oldum insan daha bi umutlanıyor sanki o zaman..gerçi ALLAHIM nasıl kararlarsa..ilaç saatlarini ben de sordum önemli değil dediler yani şöyle diyim bende yumurta büyütürken iğnelre 2 saat bir zman aralığı veriyorlardıya bende öyle içtim hep yani kasıtlı olmadı tabi öyle denk geldi..şimdi düzen oturdum öğlene kadar ilaç faslı bitiyor yarımşar saat arayla içiyorum hepsini..çok takılma dedi hemşire bana da..hadi hayırlsıı arkadaşım:nazar::nazar:

kızlar nbr?transferin 4.günü sanki hiç transfer olmamış gibiyim morelim bozuluyor karnım altında özellikle sağ tarafımdaki şişkinlik dışında hiçbir şey hissetmiyorum..aslında çok erken bi süre bişey hissetmek için ama yine de acabalar içimi yiyip bitirirıyor..kendimi dinlemek istemiyorum.bu sefer 2 gün dinlendim sonra normal hayatıma döndüm..ağır iş yapmıyorum tabi..ama çok korkuyorum yine nagatifi görücem diye...:18:sizler neler yaşadınız?

inşallah güzel sonuçlar olacak hepimiz için

X