Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

cnm ne kdar kaygılıydım sen biliyorsun geçti şükür..herkesin güzel başlasın güzel bitsin...mutlu son olur inşallahh...birlikte seviniriz..
evet canım bak çok güzel oldu maşallah inan sonuda öyle olacak beraber sevineceğiz burada.

Son düzenleme:

Canım test günüm 30 Mayıs bende çok rahattım bu sefer benimde yürümelerim çok yavaş ufaktanda olsa işlerimi yapıyorum evde iğne olmaya çıkıyorum derken gelip geçse bu dönem bana en zor bu bekleme süresi geliyor nedense hayırlısı diyelim iyi geceler

inşallah sana sımsıkı tutunur meleğin

canım çok teşekkür ederim cevabın için ALLAH cc razı olsun inşallah
ben çorumdayım,ankara sanırım biraz daha kolay olacak benim için
ama bakalım ağustos gibi düşünüyorum,malum para biriktirmek lazım
bellimi olur belki yolumuz istanbula düşer herşeyin hayırlısı

rabbim tüm evlet isteyen ümmetine hayırlı evletlar nasip eder ihşallah hamişlerede sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder (amin)

2 hazirazn büyük gün ipek,,meleğin seninle,onu alıcaksın inşallah kucağına,,varsın olmasın dondurulmuş..ALLAH bitanecik versin bize yeter evlat kokusu duyalım yaşama sebebimiz olsun..ben çok terbiyesiz nankör insana denk geldim bu aralar ilki kız olmuş 2.de kız çok moreli bozukmuş,erkek koydurcakmış tüp bebekle..cehalet ve aALLAHTAN korkmamak böyle bişey iişte..ay bak sinir yaptım yine:84:..uyuz oluyorum böyle insanlara var öyle bir kaç tip etrafımda..tabi benim tedavi gördüğümü bilmedikleri için atıp tutuyorlar yanımda..

kızlar bir şey sorucam..embriyonun rahime yerleşmesi döllendikten kaç gün sonra oluyor bilen var mı ?çok aklıma takıldı..

bir anda ismimi goremedim meger varmisim:))[/QUOTE]

LİSTEYE EKLENMEYEN ARKADAŞ VAR MI?

hadi hayırlısı cnm .

SAĞOL CANIM

canım teşekkür ederim trasferim 3 gün oldu dinleniyorum şimdi inşallah canım tutunurlar:))) sende kendine iyi bak

HAYIRLISI OLSUN CANIMM

AMİNNNNN

CANIM HAYIRLI OLSUNN

Kızlar yarın yumurta toplama işlemim var :18:

AAAAA BENİMDE YARIN TOPLAMAM VAR

KIZLAR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN YARIN BENİM İÇİN BÜYÜK GÜN

dualarımız sizlerle cnm,inşallah nursefanında seninde yumurtalarınız güzel güzel döllenilir..hadi güzel haberler ALLAHIM..bize haber verin ama insan burdan yazınca rahatlıyor en zor kısmı beklemek..:nazar:

Hamıle arkadaşlar vajınal progestan veya crınone jel kullanıp top top gerı kahverengı çıkanınız varmı yada kahve lekelerı olsnınız benım hıç kesılmıyor ya sınırlerım bozuluyo gordukçe

canım ben jeli 5 gündür kullanıyorum ben kullandıktan sonra yürüdüğüm için çok gelmiyor ama dün gelen çookk açık kahveydi ama canım bunlar oluyormuş bence korkma ama için rahat değilse dokturunu ara inşallah kötü bir şey değildir yan etkilerindede yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…