Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım biz başka bir dr.la tedaviye başladık .ben değil yani eşim onun verdiği ilaçları kullanacak duruma göre tedavi tarihini erteleyeceğiz .hareket bizde 1 ve bu döllenme için çok etkili bir durum.onu yükseltmenin yollarına bakacağız.Herşeyin hayırlısı bakalım zaman neyi gösterecek.defalarca deneme şansımız olmadığı için en azından böyle deneyelim dedik kullandığımız ilaçta pahalı ama inş.sonuç alırız.genetik test olmadı hayır.

duygusal olman cok normal çunku sureç çok stresli ama ezgicim bu stres dogana kadar dvm edicek cunku hamile kalana kadar onun stresi kalıncada ya bişey olursa derdi yani bizler ancak dogurunca oh diycez.millete gelince milletin umrunda degil senn benim ne yaşadıgımız bunu ancak yaşayan anlar allah yardımcın olsun canım kib

canım ya lütfen pozitif düşün içini ferah tut bizim de hiç bir sorunumuz olmazken 10 tane yumurtam toplandı 2. gün aradılar 9 yumurta döllendi sonra bana bir açıklama yapmadılar. 3. gün aradılar çok iyiler duruma göre 5. gün arayıp heber vericez dediler. sabah aradılar yani 7 mayısta taransfer esnasında emriyolog 7 tane yumurtan döllendi. bunlardan en iysi olan 2 tanesini koyuyoruz dedi bize ya diğer 5 tanesi dedim onlar yeterli seviyeye gelemedikleri için dondurulamadılar yinede pazar günü arayıp heber verice dediler malesef dondurulamadı kalan 5 yumurtam hemde bana bekleme sürecinde emriyolog bölünmeleri yavaş 3. gün koyalım filan demediler ben de düşündümki demekki yumurtalarım çok çok kaliteliki 5. güne kadar bekletildi ama peki diğer yumurtalarım o kadar beklemiş neden dondululamadı hala anlamış değilim açıkcası ama ben onları düşünmek istemiyorum konulan bu iki bebeşimin tutunmasını tüm kalbimle mevlamdan diliyorum.

sende düşünme canım dondurulmasını filan belki konulan bebişin sana sımsıkı tutunucak bu yılın en mutlu annelerinden birisi olucaksın dua et canım özellikle cuma günü sela vaktinde yasin oku 2 rekat hacet namazı kıl önce esmaül hüsnayı oku mutlaka ben birde yakınlarıma rica etmiştim ocakta aşılama yapılmıştı olması için bu tüp içinde 41 yasin okuttuk. allahtan iste ağlamanın sızamanın inaki bizlere hiç bir faydası yok ve mutlaka hayılısını iste rabbim sağlıklı evlatlar versin dile tamammı üzülmek yok

önce 9 u döllendi sonra 7 si denmesi hoş olmadı büüyk çelişki bu. Diliyorumki konan 2 embriyon sımsıkı tutunsun sana.

benimde korkumda bu arkadaşım böyle bişeyle karşılaşmak istemiyorum e bide bakalım 5.güne gidebilecekler mi o da var bir tanesi bile gitse benim için birazcık umut olucak,bu arada senin kaçıncı denemem cnm,bana bir tane koyacaklar 2.denemem olduğu için öyle dediler..
hep dua ediyorum,yasinimi okuyorum,ALLAHIMdan istiyorum önce,o verirse olucak,ama yarım kalma korkusu çok kötü işte,acaba ben de betahcg değerimi yükselmiş görücekmiyim diyorum yalan geliyor uzak geliyor bana,aslında bugüne kadar iyiydim bugün neden bu kadar karamsarım bilmiyorum,estrofemle progestanın sonucu bu sanırım... seninde bugün yarın belli olur sonuçalrın sanırım,hayırlı olur inşallah arkadaşım..ikiz bide olursa tadından yenmez...

haklsın cnm,o bulupta kaybetme korkusu daha da büyük bişey..ALLAHIM SİZLERİDE BEBİŞLERİNİZİDE KORUSUN,,beni sanırım bu hormon ilaçlarıda etkiledi,estrofem ve crinone jelin sıkıntısıda var üzerimde ama karamsarlıkta çokk,,neyse bi,raz kafamı dağıtıyım en iyisi dışarı çıkalım eşimle,,çok sağolunn iyi ki sizler varsınız...

mrb arkadaşlar gecenin bu saatinde yazıyorum sabah oldu nerdeyse ama uyku tutmuyo düşünmeden edemiyorum bende umut tüp merkezine gittim 2 aşılama yapıldı ama tabiki tutmadı şimdi çok kararsızım 3. yü denesemmi yoksa direk tüpemi geçsem fikirlerinize çok ihtiyacım var çevremde danışabilicem kimse yok oda tutmazsa diye çok korkuyorum sizlerin kaçını tüp bebek denemenizde tutu nolur cvplarınızı esirgemeyin

Bence aşılamaya para döküp durma bana da aşılama dedıler ama ben tupun bıraz daha gaarantı olduğunu duşunduğum ıçın yaptırdık çok şukur hamıleyım allah sanada nasıp etsın benım ılk aşılamam tutmuştu ama kaybetmıştım 2. tutmamıştı ama bu aşılamaları ben z.kamılde yaptırdım çunkı mecburdum tup raporu alabılmek ıçın

vallahi canım banada aşılama demişti bazı doktorlar ama ben kendm direk tup bebegi sectim iyikide boyle yapmışım hem daha fazla strese girmedim hem paralarım boşa gitmedi ben direk tup bebek yapmama ragmen ilk denemede tutmadı demekki aşılamada hiç tutmazdı sorun ne bilmiyorum ama heleki erkek faktoruyse bence direk tup bebek benmki erkek faktoruydu bensenn yerinde olsam kendimi daha fazla yıpratmam insanın umutları gidiyo cok zor bi durum

ya kızlar ben çekmekoyde oturuyorum sarıgazi umraniye samandıra sultanbeyli bu civarda oturan arkadaşlar varsa bigun buluşup tanışsak ne guzel olurdu

kızlarrrrrrrr embriyolarımın 5 de iyimiş,bugün 2. gün 4 tanesi 4 hücreli,1 tanesi 5 hücreli olmuş sabah aradım..o kadar rahatladım ki anlatamam,%90 5.gün transfer yapılacakmış çok korkuyorumdum şimdi biraz daha umudum var,,allahım yardımını esirgemesin bizlerden,,ŞÜKÜRLER OLSUN..

MAAŞALLAH CANIM: nazar: çok sevindim

hadi hayirlisi insallah hersey yolunda gider bebegine kavusursun

önce 9 u döllendi sonra 7 si denmesi hoş olmadı büüyk çelişki bu. Diliyorumki konan 2 embriyon sımsıkı tutunsun sana.

inşallah canım ama araştırıcam böyle bırakmıcam sebebini öğrenmem lazım

canım benim pozitif ol güzel düşün relax ol lütfen canım benim 2 aşılama yapılmıştı başka merkezde olmamıştı tüp ilk denemem benim yaştan dolayı 2 tane konuldu. rabbim inşallah hepimizin yüzünü güldürür yarın belli olucak benimde çok heyecanlıyım

arkadaşım bence hiç o zahmetlere girip kendinide eşinide psikolojinizi bozmayın benim şimdiki aklım olsaydı direk tüp yaptırırdım. bence hi. paralarını boşa harcama en azından tüpde şansın yüksek aşılamaya kıyasla inşallah tez zamada kavuşursun bebişine

ya kızlar ben çekmekoyde oturuyorum sarıgazi umraniye samandıra sultanbeyli bu civarda oturan arkadaşlar varsa bigun buluşup tanışsak ne guzel olurdu

olur canım neden olmasın bende ümraniyedeyim şu an evdeyim izindeyim test günümü beklemedeyim

oh maşallah bak ne güzel işte dahada güzel olucak sende benim gibi 5. gün emriyosu konuluck demekki canım hadi bakalım hayırlısı olsun benim içimdeki his senin bebişin gelicek tatlım

bence zamanini asilamayla harcama hem parana yazik hem zamanina yazik, aslimayla sans sade % 15 sans veriyorlar, sen direk tupe gec sansin daha yuksek olur, tabiki ilk denemede yuzde yuz tutacak diye bisey yok mesela ben 6. tupe baslayacam, cogu kiside ilkinde tuturuyor kismet isi yani..
Allah yardimcin olsun canim

kizlar ben sonunda adet oldum yarin dra gidecem eger hersey yolundaysa rahimde her hangi bir sorun cikmazsa yarin 6. tedavime baslarim insallah,, benim icin dua edin kizlar insallah bu son olur
artik kaldiramiyorum insanin psikolojisi bozuluyor, adet olunca bi aglamadigim kaldi diger tedavilerimde hep buyuk bir heyecanla baslamistim bilmiyorum bu sefer niye boyle oldum..

ohhhhh cok şukur bacım cooooooooookkkkkkk sevindim inşallah allahın izniyle hiçbir sorun cıkmaz başlanır ve ilkinde inşallah rabbim kavuşturur evladına dua edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…