Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

ohhhhh cok şukur bacım cooooooooookkkkkkk sevindim inşallah allahın izniyle hiçbir sorun cıkmaz başlanır ve ilkinde inşallah rabbim kavuşturur evladına dua edicem

saol bacim Allah razi olsun, aminnnn
insallah bu son olur, artik tedavi kaldiracak gucum kalmadi

saol bacim Allah razi olsun, aminnnn
insallah bu son olur, artik tedavi kaldiracak gucum kalmadi

sabır bacım allahım bu defa yuzunu guldursun bişeyler yap tefriciye felan okuyalım yapılıcak bişey varsa yapalım sen yeterki rahat ol bizler dua ederiz

ya kızlar ben çekmekoyde oturuyorum sarıgazi umraniye samandıra sultanbeyli bu civarda oturan arkadaşlar varsa bigun buluşup tanışsak ne guzel olurdu

Sevgicim bende ataşehırde oturuyorum bende isterim ama bıraz zaman geçsin canım eşimşimdi markete bıle çıkarmıyo bıraz bebışler buyusun benim çekmeköyde akrabam var sık sık gelıodum özellıkle cumartesılerı pazarıda dolanıyodumama artık zor

hadi hayırlısı hemen haberi ver bize de 5.gün olunca daha umutlu bakıyorum ben de duruma,3igün konuldu ilk denememde olmadı belki onun psikolojisi,haberler iyi gelince tabi rahatladım çookk..yarın inşallahhhhhhh güzel haberler senden de arkadaşım..

ay ağzın bal yesin gerçektenn,bebişlerinde yarın güzel haberler versin sana cnm biz burdayız desin,sonra biz sıradakilere dua et....ben bile heyecanlandım..:18:düşünüyorum dünyada bu haberden daha güzel bir haber olabilir mi yokk..YÜCE ALLAHIM BİZLEREDE YAQŞATSIN BU DUYGUYU..

hadi hayirlisi insallah hersey yolunda gider bebegine kavusursun

arkadaşım sanada hayırlı başlangıçlar diliyorum,zor günler geçirmişssin ama geride kalıcak inşallah,vazgeçmeden bu kadar çok tedavi görmen bile çok takdir edilecek bişey,bununda gücünü vericek RABBİM..hep birlikte dua edicez,,belki heyecan yapmaman daha iyi,,herşey güzel olucak İNŞALLAHH..

canım çok güzel söylemişsin arkadaşlar özellikle hamile kalan arkadaşlar Allahın izniyle tutunması için okuduğun dualar var mı ,varsa lütfen paylaşın,inşallah benim 27sinde transfer olacak ben yasin okuyorun her mübin kelimesine geldiğimde 7 kez mübin duasını okuyorum,bir de yusuf suresi 7gün okunmalı deniyoAllahınizniyel onu da yapacağım,haftaya nohut okutmayı düşünüyorum,bir de dağıtabilirsem tefriciye,yüce mevlam hepimizin dualarını kabül etsin

gulimus bir desen cuma günü sela vaktinde derken sela okunurken mi yasin sonra esmaül hüsna sonra hacet namazımı açıklarsan çok sevineceğim

saol canim Allah kimsenin emeklerini bos cikarmasin

allah yardımcın olsun canım inşallah geride kaldı artık diğer tedavilerin onları düşünüp umutsuzluğa kapılma olumlu düşün sanki ilk başlamış gibi umutlu bak yarınına allaha emanet et kendini

kızlarrrr keseyi ve bebeğimin kalp atışlarını gördümmmmmmmmmmm

oh maşallah allahım bizlere yaşatsın bu duyguları dilerim kucağınada alman nasip olur inş.

amin arkadaşım inşallah rabbim dualarımızı kabul eyler benimde umudum 5. gün olmasıydı

canım bende yasin okudum ve tefriciye dağıtmıştım

41 yasin okutan arkadaşlar,bildiğimiz yasin suresini 41 kişiye mi dağıttınız açıklarsanız sevinirim

canım bak ben sana şöyle anlatayım benim bir akrabam (çocuğu olamayan kişilere yapılıyormuş ) 41 kişiden çocuğu olan aileden her aileden annelerden gönlünden ne koparsa 1 tl 2 yada 3 ne verirlerse 41 kişiden topladı isimlerini yazdı ne kadar verdiklerinide sonra kuyumcudan hani bebeklerin omuzlarına takılırya maşallahlar varya ama sadece allah yazıcak o parayla ondan aldı. sonra bana verdi defteride topalan paraların kimden alındığını yazan ne kadar topalandı o paranın hepsiyle hepsiyle alınacak yanlız bunu senin adına birisi yapıcak annende olabilir canım sonra sen o altına 41 kişiye 1 günde topluluğa yasin dağıtıyorsun her kişi bir yasin okıcak duası yapıldıktan sonra boynuna takıcan bebişin olana kadarda çıkarmıcan oluncada bebişin omuzuna takarsın ben zincirimi kendim aldım. taktım şimdi boynumda taşıyorum banyo yapınca çıkar tekrar tak wc ye giderkende elinle yada gösterme kapat

gulimus bir desen cuma günü sela vaktinde derken sela okunurken mi yasin sonra esmaül hüsna sonra hacet namazımı açıklarsan çok sevineceğim

evet canım sela okunurken önce 2 rekat hacet namazı kıl duanı et kalkmadan seccadeden yasini oku duanı et sonra esmaül hüsnayı oku tatlım mesela bu cuma yapabilirsin

canım çok sağolAllah razı olsun

sevdacım asılsın canım son durum ne yeni tedavi düşünüyonmu yada nerde yaptırcan

sevdacım asılsın canım son durum ne yeni tedavi düşünüyonmu yada nerde yaptırcan

iyiyim hayatım allaha şükür insan kendini toplamak zorunda sonuç itibarıyla son durum kesin olarak belli değil nerde yaptıracağım ama ne zaman yaptıracağım belli eylül yada ekim kesin olacak o zamana kadar maddi olarakta kendimizi toparlamış olcaz sen neler yapıyorsun senin bellimi ayrıca nerde oturuyordun sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…