Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Fulyacım lutfen kendını çok hırpalama çok zordur ısyan etmememız lazım ama o anın acısıyla neden ben dıyebılıyosun ınankı yenı bebeklerınle ınşallah o acın hafıflıcek asla bıtmıcek ama allah sabrını verıyo canım sadece bıraz zaman gerekıyor ne yazacağımı bılemedım bak bana ben hala mucadele edıyorum sende edıceksın bılıyorum

Senin ilk mesajını okuduğumdan beri beri defalarca mesaj yaza tıkladım yazdım sildim yazdım sildim.kelimeler öyle kifayetsiz kalıyordu ki şimdi.ne yazsakda acın hafiflese ama bu mümkün değil ne yazıkki. İçim acıdı çok üzüldüm çokkkkk bende diğer tüm arkadaşlar gibi hata idi herşey yolunda mesajını bekledim gün boyu ama olmadı.

Rabbimden sana sabır diliyorum arkadaşım Allahım bir kez daha yaşatmasın sabrını versin inşallah.

sözün bittiği yer işte burası inan kelimeler boğazımda düğüm düğüm.ne söylenebilir ki.

ya evet şimdi okudum,ilk senin haberini okumuştum şimdi fulyayı okuyunca çok moralim bozuldu. fulyacığım ben de öğretmenim,evet herkesin dediği gibi bizim bir sınıf dolusu çocuğumuz VAR,,her şerde bir hayır her hayırda bir şer var emin ol,Allah yardımcın olsun

bazen kaderci olmak zorunda kalıyor insan,hele bir de bizim durumumuzdaysan,ALLAHa sığınmaktan başka çaremiz olmuyor..ben bu süreci yaşamaya başladığımdan beri,kısmet hayırlısı der oldum herşeyde..ALLAHIM bir annenin merhametinden daha fazla merhamete sahipmiş,,o tüm kullarını çok seviyor ve herşeyin hayırlsını bize veriyor..bunu düşünmekten başka bişey gelmiyor benim içimden..böyle rahatlıyorum..çok çok geçmişn olsun

Arkadaşlar hamıleyım çok şukur allah ısteyen herkese nasip etsin kucağımıza aldığımız gunleri göstersin amin

allahım kucağınada almayı nasip eder inşallah canım inanki çok sevindim. merak içindeydim ne oldu diye test sonucun kaç çıktı canım yazarsan sevinirim benimde 19 da inanınki arkadaşlar daha çok sevinirdim ama fulya arkadaşa çok üzüldüm rabbim şifasını versin çok canım sıkıldı

hayirli olsun canim insallah bebegin seninledir guzel haberini bekliyoruz

iste bu hep boyle devam et

saol canim amin, Allah sendende razi olsun, ben hala adet olmayi bekliyorum bi gelsede baslasam

inşllah canım hayırlısı olması dileğiyle sende inşallah başlarsında bir an önce sonrası çabuk geliyor sende verirsin bize güzel haberlerini

ah canım ya allahım yardımcın olsun beni dinle zeynep kamile git ne olur lütfen allahım sabır ver ne olur bebişine bişey olmasın:18:

fulya41
fulyacım herşeye ragmen yine lutfen yarın bi başka doktora gozuk allahtan umut kesilmez gecen yıl bi haber izlemiştim bir aileye bebeginiz ozurlu alalım demişler ve aile inatla caba gostermiş doktor doktor gezmişler ve sonunda bebekleri sapa saglam dunyaya gelmiş sen herşeye ragmen bi doktora daha gozuk sonra en azından için rahat olur.ama sana yemin ederim dun okur okumaz başıma agrı girdi bugun iki kez deryayı aradım sana belki ulaşmışdır belki bi guzel haber alırım diye halen dua atmekteyim gerekirse tefriciye başlayalım allahım şu mubarek gelecek uç ayların hurmetine bebegine saglık sıhhat versin mucizeler allahtandır o ne derse o olur rabbim yardımcınız olsun

ay canim benim inanki ne yazacagimi bilmiyorum cok cok gecmis olsun Allah sabir versin, bundan bir kac gun oncedende bir tanidigim erken dogum 6 aylikkene dogum yapti ikiz erkek bebeklerini kaybetti.
o kiside tup bebekle hamile kalmisti, cok kotu bir durumdu, ama sonucta Allahin emriyle oldu, boyle durumlarda bile insan sukr etmesini biliyor bundanda vardir bir hayir...
en azinda hamile kalabildigini biliyorsun bu bile senin icin buyuk bir umut.. Allah yine nasip eder insallah

kızlar 5 yumurtam döllemiş 12 yumurtamdan yine aynı şey geçen tedavidede aynısı olmuştu,çok korkuyorum bölünmeleri yavaşlıycak diye,5 güne gitsinler istiyorum,dondurma şansım bu seferde olmassa çok kötü olucak bizim için..ne olur dualarınızı eksik etmeyin..çok korkuyorum..

canım Allahın izniyle hepsi sağlıklı bölünecek.dondurulacakları ne düşünüyorsun hayatım belkide ikizler gelecek ve hiç gerek kalmayacak buna.

sen içini ferah tut olur mu cnm.sizde kaçtı sayı tese diyordun değil mi yanlış hatırlamadım gerek kalamdı çok şükür ki.sayı kaç çıktı.tedavi öncesi eşin tedavi oldumu cnm.morfoloji hareket kaçtı.

çok sordum ama bizdede sorun aynı ya.o yüzden canım.

çok korkuyorum arkadaşım,umarım 5.güne giderler,geçen sefer 3.günde transfer oldu,5 olursa daha umudum olucak,,tese olmadı eşim,sayıyı bilmiyorum yeterince var dediler,bişey demedi süleyman bey,korkma bi problem yok dedi,ama dün dedi,bugün merkezi arayıpta,12 yumurtadan 5 kaldı deyince moralim bozuldu..bizim bu sefer tek embriyo konulacak cnm,2.denemem çünkü benim..3.ye dondurulmuşum olursa(inşallah ALLAHIM YARDIM EDERDE 3.DENEMEYE KALMAM)aynı şeyleri yaşamam,zaten 3.yü şimdiki gibi parayla yaptıramam,sağlam silkelendik zaten..rapor çıkarmak zorunda kalıcam.olumlu düşünmek istiyorum ama beceremiyorum bugün.tese olmadı şükürler olsun evet,şimdide sağlıklı bölünsünler diye dua ediyorum işte..en zor kısmı bu işteee...

Allah işlerini rast getirir işallah.

canım benim dualarım seninle lütfen sakin olmaya çalış.5 tane embriyo maşallah çok iyi 1 embriyoyla hamile kalan o kadar çokki.gelişmeler için yarında arayacaklarmı canım.en zor kızım işin maddi tarafı sanıyorum ki defalarca deneme şansımız oldu belki daha rahat olacağız psikolojik açıdan .

ama bak gör bunlara gerek kalmayacak canım herşey yolunda gidecek inan .canım eşin tedavi öncesi ilaç kullandımı.birde ımsı yapıldı değilmi iyi kalite spermler bulundu. zor bir süreç ya Allahım inşallah yarına iyi haberler verirsin canım.yarın arayacaklar mı.her gün bildiriyorlarmı durumu.

inşallah herşey yolunda gidecek canım.

ne kadar kullandı cnm peki o ürünleri eşin.ilaçların adını yazabilirmisin cnm.

allahım inşallah 5.gune hepsinin gitmesini nasip etsin allahım birdaha bu zorlukları yaşatmasın 2 yada 3 tane koysunlar transferde dua edicem allaha emanet ol canım benim...şuralarda yaşanan caresizlikler zorluklar okadar kotuki para zaten ayrı bi dert bu işin herşeyi ayrı bi dert cilesi ayrı parası ayrı insanlar bebek sahibi olmak istiyor herşeye katlanıyor para sıkıntısı var allahım hepimize yardım etsin ben altınlarımı bozdurup yapmıştım şimdi ilaç sıkıntısı oldu ilaçlar inanılmaz pahalı maaşlı bi insan için cok zor cok şukur allah razı olsun konyadan bi arkadaş ilaçları gondericek inan ezgicim boyle bi yol bulamasam neredeyse bi ilacı kesmek zorunda kalıcaktım ssk da yok benm yani heryerde farklı bi zorluk var inşallah sende kavuşursun bebegine tefriciye felan okut ben okutmuştum hepimiz biraz okuruz tamamlarız ben 4444 tefriciye 41 yasin okutmuştum allaha emanet ol bol dua et allaha sıgın o veriyor kolaylıgını

çok sağol sevgi gerçekten çok zor bizim gibi maaşlı insanlar için bende altın bozdum,bide borç aldım ablamdan,insan herşeyi göze alıyor evladına kavuşşun diye kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş diyorum,dualarınızı eksik etmeyin nolur,inan ki sizlerle bi dünya yarattım kendime sanki,çünkü bu sıkıntıı yaşamayan bilmez,anlamıyor zaten etfrafımdaki çoğu insan,bugün arkadşımla buluştum,dinlemdi bile beni,alemi anlatıyor bana,banane başkalrından..iyi ki burası ve sizler varsınız,yüzümzü görmüyoruz ama ben kalpten desteğnizi hissediyorum,çok duygusalım bugün,,ALLAHIM hepimizin yolunu aydınlatsın,,sizlerede bebeklerinizi sağlıkla verisn kucağınıza..

inşallah herşey yolunda gidecek canım.

ne kadar kullandı cnm peki o ürünleri eşin.ilaçların adını yazabilirmisin cnm.

2 aya yakın kullandı cnm,gnc arginmax ve antioxsidant gnc nin internet sitesinde var inceleyebilirsin orda..arginmax günde 3 öteki ilaç gğnde 2 kere ama bence emre beye gidip bi görüşün,ilaç kullandırırsa eşinede süreç uzuyor..belki kullandırmaz,hiç genetik test yapıldı mı eşine cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…