Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

ayyyyy az önce adet gördüm akşam gördüğüm için yarın birinci günüm sayılıyormuş salı günü kliniğe gideceğim en sonunda başlayacağım tedaviyeeeeeee arkadaşlar lütfen dua edin bana

Hanımlar, öncelikle hepimizin amaaa hepimizin anneler günü kutlu olsun. Allahım cocuklarımızdan duymayı nasip etsin.

Kızlar bugun Kartal Belediyesi' nin düzenlemiş oldugu bir seminere gittim. Gebelik ve sonrasında yaşanlar konuşuldu. Gebelikte özellikle başlangıc süreci,test zamanları,testler ve geri sayım zamanları anlatıldı.

Testlerle ilgili vurgulanan şu idi... Hastanelerin,kliniklerin sırf 3 kuruş fazla kazanmaları için bir damla kan bile vermeyin.

2li testte risk grubunuz düşük ise başka hiç bir test yapılmamaktaymış zaten 20.haftadan sonra gelişimle ilgili ultrason yapılıyormuş eğer o ultrasonda aksi degerler görülürse, işte o zaman 4lü test ve sonrasında amniyosentez yapımına gerek duyuluyormuş...

hepimize saglıklı hamilelikler olsuuun

arkadaşlar bir de meral diye bir arkadaşıma transfer yapılmış 3. denemesi arkadaşlar lütfen herkesten arkadaşım için dua etmenizi rica ediyorum inşallah bebeği tutunur

belginciğim canım benim şimdi bende heyecanlandım ne güzel bir süreç başlıyor hep olumlu düşün bak gör herşey olumlu olacak Allahın izniyle.gelişmeleri yaz lütfen

inşallah en kısa zamnda adet olur başlarsın rabbim bu kez yuzunu guldursun inşallah

inşallah keseyi de gorursun canım benm salı gunu randevum var inşallah bakalım bebişim ne durumda

yazmazmıyım her gelişmeyi yazacam canımmm

:84:ama ben çok hecanlanıyorum

tahmin ediyorum heyecanını.sonuç çok iyi olacak.bebeişler geiyor annesi.yoldalar yoldaaa

IMSI

Özel mikroskop kullanarak spermi 1300 -8000 kat büyütme yaparak doğru spermi seçme işlemidir.

Başarı direk %25-%40 artırıyormuş
umutta yapılıyor dedin değilmi belgincim fiyatı nedir acaba?

canım yaa şu gebelik çizelgesini nerden yaptığını bana tarif eder misin benim ki küçük oldu beceremedim
canım benim ya Allah mı söyletti gebelik dedin .inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım maaşalalh pek bir yakışmış sanada. doğru yapmışsın sen cnm fakat küçük olanını seçmişsin .soldakine tıklayınca küçük sağdakine tıklayınca büüyk oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…