Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bir sorum olacaktı arkadaşlar.transfer sonrası ne kadar yattınız hastahanede. istediğiniz kadar yatma şansınız var mı.atıyorum 2/3 saat mesela

sevgicim igneni gunde kac kez yapiyorsun?

elincim ilk mesajında hamileligimi sormuşsun iyi gidiyor henuz belirti yok sadece yorgunluk var igneye gelince gunde bir kez ama iki tup vuruluyorum yani 100 mg gunde ayrı ayrı ikiye dayanamazsın dediler ikisini bi enjeksiyonda yap dediler transfere kadar tekti sonra ikiye cıktı ayrıca elin bana bide gobekten bi igne verdi ulunbey onuda 3.aya kadar vurulucam araştırdım igneyi genelde duşuk yapanlara veriliyormuş yani demekki buda duşuk riskini azaltıyor buda cok yakıyor en başta 5 dakka sonra kalmıyo acısı ama gobegim mosmor olduilacın adı claxsane belki doktoruna hatırlatmak istersin ilk denememde verilmemişti ikinci denememde verildi.adet oldun mu?ne zamn başlanıcak

canım bende 30 dk falan yatmıştım ama sen istersen daha fazla yatabilirsin kimse seni zorla dışarı çıkarmıyor :))
:KK1::KK1:
hani dedim belki yatak azdır.:KK1: okuduğum kadarıyla tutunmada etkili değil bu yatmak ama psikolojimin rahat olması için yatmak isterim en az 1 saat hatta o gece orada yatayım :KK1::KK1:

canım benim kan tahlili tekrar ettirmedi doktor deger yuksek diye gerek yokmuş keseyide allahım nasip ederse salı gunu gorucem rabbim sizlerede nasip etsin inşallah
Allahım sonu hayırlı olsunda inşallahhhhhhhhhhhsalı gününe az kaldı hadi hayırlısı cnm.sonra kalp atışlarını derken bir bakmşsın doğmuş kucağında.maaşalalh cnm:nazar: darısı tüm dostlarla birlikte banada olur inşallah

elincim ilk mesajında hamileligimi sormuşsun iyi gidiyor henuz belirti yok sadece yorgunluk var igneye gelince gunde bir kez ama iki tup vuruluyorum yani 100 mg gunde ayrı ayrı ikiye dayanamazsın dediler ikisini bi enjeksiyonda yap dediler transfere kadar tekti sonra ikiye cıktı ayrıca elin bana bide gobekten bi igne verdi ulunbey onuda 3.aya kadar vurulucam araştırdım igneyi genelde duşuk yapanlara veriliyormuş yani demekki buda duşuk riskini azaltıyor buda cok yakıyor en başta 5 dakka sonra kalmıyo acısı ama gobegim mosmor olduilacın adı claxsane belki doktoruna hatırlatmak istersin ilk denememde verilmemişti ikinci denememde verildi.adet oldun mu?ne zamn başlanıcak

Son tedavimde ben ikisini bir enjektende yapıyordum gercekten günde 2 defa insan yapamıyor çok aciyooor.. O göbekten iğneyi kullanmıştım acayip yakıyor ve morarma yapıyor o iğneler kan sulandirici..
Yok canım daha adet olmadım 6 gündür hap kullanıyorum adet olmam icin, adet olunca Allahın iziniyle baslarım artık tabiki yine aksilik çıkmasa

kızlar bende günde ir tane progesten iğne oluyorum ama 50 mg ve birde progestan fitil var ve clexane iğnesini bende kullanıyorum sevgicim bendende doktorum 2. testten sonra tekrarlamamı istemedi bizde 18 inde görcez keseyi senin az kalmış canım ne güzel:KK66::KK66:

cnm bende progestan igne yi günde 2 kez yaptırıyorum.ikisini 1 kerede yapabiliyozmu.sana kim dedi ögle yap diye.bi zararı yokmuymuşş.valla delik deşik oldu kalçalar.:KK1: bebişim için katlanıyom.bende ulun beye sölim 1 kerede yaptırayım olmazsa yaa...

cnm bende progestan igne yi günde 2 kez yaptırıyorum.ikisini 1 kerede yapabiliyozmu.sana kim dedi ögle yap diye.bi zararı yokmuymuşş.valla delik deşik oldu kalçalar.:KK1: bebişim için katlanıyom.bende ulun beye sölim 1 kerede yaptırayım olmazsa yaa...

canim gercekten cok zor gunde ikide defa enjekte olmak, ikisini birden yapa bilirsin hic bir zarari yok o zamanlar ulun beyin hemsiresi bana soylemisti

X