Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

DearMother
Merhaba nasılsın?ben de umutta tedavi gördüm.ama sonuçlarım negatifti.burda yazılanları takip ediyorum.güzel haberler aldıkça çok ama çok seviniyorum.sanırım sende umutta tedavi göreceksin.senin sorunun neydi? ne zamandır çocuk sahibi olmak istiyorsun? işallah en kısa zamanda sağlıklı bebeklerimize kavuşuruz.

Evet canım umutta yapılıyormuş verilen paket ücrete dahil
harika bir haber bu cnm.saol

:84:teşekürler canımmm yarın büyük gün
belgin aklımdasın cnm hadi hayırlısı inşalalh ilaca başlıyorsun değil mi yarın.

merhaba canım kesin olmamakla birlikte umudu düşünüyorum.bizdeki sorun eşimde ki sayı azlığı sayımız çok çok düşük ne yazıkki.İnşallah canım hepimiz kavuşuruz yavrularımıza.

sen 2.tedaviyi ne zaman düşünüyorsun cnm .çok zor bir süreç ne yazıkki maddi manevi en çokta maddi çünkü maddi kaygın yoksa defalarca deneyebiliyorsun.

Benide aranıza alırmısın

dün tedaviye başladım kliniğe gittiğimde ulun bey yoktu rahatsızlığı yüzünden gelememiş o yüzden muayenemi süleyman bey yaptı ve ilaçlarım verildi 4 kullandıktan sonra 5 gün kontrol için çağrıldım

canım hoşgeldin aramıza tedavin hayırlı olsun inşallah sorun neydi kaçıncı tedavin paylaşırmısın lütfen

canım hoşgeldin aramıza tedavin hayırlı olsun inşallah sorun neydi kaçıncı tedavin paylaşırmısın lütfen

PCOS over teşhisi koyuldu canım 3 kez aşılama yapıldı ama sonuç alınamadı bende çok uzun zamandır araştırma yaptım ve sonunda umut tüp bebek merkezini buldum hemen Bazı şeyleri yanlış yazarsam kusura bakma uzun süre yurt dışındaydım konuşmam ve yazmam biraz bozuk o yüzden

Doktorum ulun uluğ

Son düzenleme:
rica ederim canım hiç olurmu öyle şey biz her halukarda birbirimizi anlarız.
inşalalh tedavin hayırlı sonuçlanır.ilaçları kullanmaya başladın hadi maşallah diyelim yumoşların büyüsün çoğalsın inşallah.

Arkadaşlarımla konuşurken bile benimle dalga geciyorlar iki kültür arasında kalmışsın diyee

Arkadaşlarımla konuşurken bile benimle dalga geciyorlar iki kültür arasında kalmışsın diyee

kızlar değerim 50.94 çıktı ne şimdi bu?

tebrikler tahmer,,hadi sıra bizde olsun şimdi bizlere dua et,ne mutlu sana ilk denemende bebeğine kavuştun bak,,vallahi süper..bende perşembe yine gidicem kontrol için.onu geçebilirmiş yumurtalarım..iyi dedi süleyman bey...çok sevindim senin için cnm,,

SÜLEYMAN BEYİN YANINDA KENDİMİ ÇOK RAHAT HİSEDİYORUM TAKİ HEMŞİRE HANIM SİZİ YANA ALALIM DİYENE KADAR:18: OFLAYA OFLAYA GİRDİM ODA SONRA SÜLEYMAN BEY GELDİ EVET BAŞLIYORUZ DEDİ VE MUAYENEMİ YAPTI HERŞEY ÇOK GÜZEL DEYİP ODADAN ÇIKTI SONRA BEN ÜSTÜMÜ GİYİP TEKRAR ODAYA GEÇTİM ARTIK BU GÜN BAŞLIYORUZ İLAÇLARINI HEMŞİRELER ANLATACAK VE CUMARTESİ TEKRAR GÖRÜŞECEĞİZ DEDİ HEMŞİRE İLAÇLARIMI ANLATTI HATTA İLK UYGULAMAMI HEMŞİRE HANIM YAPTI

SON OLARAK UMUT TÜP BEBEK MERKEZİNİN GÜLER YÜZLÜ SEKRETERLERİ TARAFIN GELECEĞİM SAATLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA KLİNİKTEN AYRILDIM

İNAN VARYA KORKTUĞUM GİBİ OLMADI VE HERŞEY ÇOK GÜZEL GEÇTİ

:89:CUMARTESİ GÜNÜ GİDERKEN ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE GİDECEĞİM MERKEZE

AYY BİRDE DİKKAT ETTİM HERKES NEKADAR GÜLER YÜZLÜ

bende folikasit aldırıyorum eşime ona başlayacağım inşallah hazirandada umut'a gidip görüşmek istiyorum.siz tedavi öncesi neler kullandınız.

slm cnm,bende folik asit alıyrum süleyman yanında b vitaminide verdi.çokta kasma kendini süleyman öyle dedi günlük hayata devam,tedavi önceside olurkende,,e tabi ben sigarayı falan bıraktım..özel bişey yapmadım yani..eşime emre bey ilaçlar verdi onları kullanıyor..ne yaparsan yap ALLAHIM uygun görürse oluyor bu iş..çok sıkma kendin yani..süleyman beye sordum ben özel bişey yapıyım diye hayır dedi,normal yolla olanların nasıl oluyor sanki dedi,rahatına bak dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…