Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

belgincim herşeyin iyi gitmesine çok sevindim canım maşallah.anne olamaya emin adımlarla ilerliyorsun hep pozitif ol sonuda pozitif olacak

ezgi sen başladınmı cnm ben çok doluyum bu ara aklımda tutamıyorum pek eşinde sorun sanırım .kaçtı sayınız.

GERÇEKTEN HİÇ OLUMSUZ BİRŞEY DÜŞÜNCE YOK İCİMDE BELKİ YANLIŞ YAPIYORUM AMA NE BİLEYİM İÇİMDEN POZİTİFLİK OLMAK GELİYOR

AMAN NAZAR BONCUMU KOYAYIMDA NAZAR DEĞMESİN

gerçekten hiç olumsuz birşey düşünce yok icimde belki yanlış yapıyorum ama ne bileyim içimden pozitiflik olmak geliyor

aman nazar boncumu Koyayımda nazar değmesin

benimle aynı zamanda başaldın sayılırsın bende pazartesi günü başladım belki klinikte karşılaşırız cumartesi bende oradayım

mrb kızlar nasılsınız.aramıza yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.tedaviniz hayırlı sonuçlar versin.

cnm naptın keseyi gördünüzmü bebiş kaçtane belli oldumu çok merak ettim.yanlış hatırlamıyosam kontrolün bu gündü..hadi gelde yazz artıkk

Arkadaşlar iyi akşamlar dün akşam adet oldum.Benim yumurtalarım nisan sonunda toplanmıştı,hormonlarım yüksek çıktığı için transfer yapılmamıştı.Allah izin verirse bu ay olacak.Bu gün estofem almaya başladım,ayın 24ünde kontrole gideceğim,27 sinde inşallah transfer .Yüce mevlam bana ve tüm çocuk hasreti çekenlere sen yardım et,hayırlı ve sağlıklı bir şekilde çocuğumuzu kucağımıza almayı nasip eyle.Kızlar hem çok heyecanlıyım hem de çok korkuyorum,dualarını bekliyorum Allahın izniyle.

dularımız seninle canım RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın tedavide olan tüm dostlarımıza sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.Amin

Hayırlısı olsun canım dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…