Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar değerim 50.94 çıktı ne şimdi bu?

cnm tebrik ederim.allahım tamamına erdirsin.benim degerimde 51.41 sıkma canını pozitifya önemli olan bu sen dikkat et moralini bozma hemen allahım ne derse o olur. bende tekrarlıcam testimi ulun bey banada tekrarla haber ver gene dedi.yarın tekrar tahlil yaptrcm baklım bebişim ne durumda allahım korusun onlarıı...üzülme bebişin hisseder.....:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sakın ağlama ne olur.ben daha öncede yazdım.neden sen transferden sonrakileri hala düşünüyorsun.yaşın 35 ten küçük o yüzden bir tane transfer edilmeyecekmi?bu tranferin tutarsa dondurulmuşları şimdilik hesaba katma.baştan pes etme.işallah bu transferde hamile kalacaksın.o konuya odaklan.kendine telkin et.
TAHMER
:nazar::nazar::nazar: bak boşu boşuna ağladın.şimdi gülüp geçeceksin.bundan sonra hiç birşeye üzülme.ne mutlu ki hamilesin:KK49::KK49::KK49:.Allah tamamına erdirsin.bizlerine unutmasın işallah :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
saol cnm amin hepimizinkini.senin hamişlik nasıl gidiyo.degerin baya yüksek bebişler geliyo galiba:KK34:

iyi gidiyor tatlım herşey yolunda cok şukur sennde iyi gidiyordur inşallah kendine beslenmene dikkat et evet canım benm deger biraz yuksek 11.gun 620 galiba benm bebişler geliyo:KK1: saglıklı olsunda tek çift fark etmez benm için

ah cnm bende senin gibi olmuştum. 1 hafta çektim mide bulantısını.çok kötü bi durum allahım yardımcın olsun.adet görene kadar foliküller sönmüyoo.adet olunca rahatlarsınn amaa.transferin yapılmıcak deglmii..benimkileri dondurmuşlardı ....

ya inanır mısın çok ama çok sevindim.Daha yeni girebildim pcye ağrılarım çoktu,çok şükür iiyim şimdifakat kabızlık devam ediyo Allahım tamamına erdirir,sağlıklı,sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eylesin,ben adetimi bekliyorum 1hafta içinde olurum inş değerlerim inşallah düzelmişse transferim olur herhalde

bu arada tahmerciğim girmediğim günden itibaren yazılanları okudum ve okurken inanılmaz heyecanlandım ve sonucu gördüğümde çok sevindim.Allah tamamına erdirir inşallah,sağlıklı,sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eder.

ayy canlarım saolun bitanelerim yok sevinmeye başladım meleğim benimle anne olcam galiba mutluyummmm HAMİLEYİMMMMMM:KK64::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

canım tebrik ederim RABBİM hayırlısı nasip etsin.... hadi rahatla artık bırak bu stresi sen 9 ayı nasıl geçireceksin inan merak ediyorum :)

Allahım tamamına erdirsin. Ben diyorum ama bu sene bu topicte dogurmayan kal ma yacak !!!:nazar: tebrık ederim,kendine ve bebeğine iyi baaak....:nazar:

haydi hanımlar çalışmaya devaaaam :emir_bebek:

Son düzenleme:
hanımlar, çok kötü durumdayım. hamileliğimi öğrendiğimden bu yana uyku sorunu yaşıyorum.ilk haftalar mide bulantısı falan en azından gündüzleri uyudugum için gece uyuyamıyorum dıyordum ama tam 7 haftadır gece uykum yok.yok yok yok !!! kaçta yatarsam yatayım 2.5 ile 3.5 arası uyanıyorum.gez dolan 5 gibi tekrar yatıyorum sonra en gec 6 hadi 6.30 ayaktayım.bir daha uyku muyku yok.böyle bir durum yaşayan var mı ? çözüm önerisi olan var mı ?

merhaba canlar dün giremedim eşim ve yanımda kalan arkadaşım izin vermiyorlar nasılsınız inşallah iyisinizdir geçmişi okuyamadım kızlar size şey demeye geldim eşimin ısrarı üzerine bu gün yine idrar testi yaptık değer yükseldiyse daha koyu çıkar diyeee veee ilk 3 dakikada çıktı yani değerim yükseliyordur değil mi kızlarrrr...

Kızlar beni de listeye alırsanız sevinirim .Ben bahceci fulya dr halit fırat beye başladım.Nasıl olsa aynı grup sizin sayfanızı çok beğendim herkes arkadaş ben de halit bey için açtım bana destek olursanız çok mutlu olurum

Kızlar beni de listeye alırsanız sevinirim .Ben bahceci fulya dr halit fırat beye başladım.Nasıl olsa aynı grup sizin sayfanızı çok beğendim herkes arkadaş ben de halit bey için açtım bana destek olursanız çok mutlu olurum
Sen herşeyi sor sana umut kızları hemen döner

hayırlısı olsun canım rabbim emeklerini boşa çıkartmasın bahçeci ekip olarak çalışıyor doğru seçim yapmıssın halit beyin hastası karşı komşum ve ilk denemesinde 2 yavrusu oldu 1 kız 1 erkek çok tatlılar rabbim hepimize nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:

merhaba canlar dün giremedim eşim ve yanımda kalan arkadaşım izin vermiyorlar nasılsınız inşallah iyisinizdir geçmişi okuyamadım kızlar size şey demeye geldim eşimin ısrarı üzerine bu gün yine idrar testi yaptık değer yükseldiyse daha koyu çıkar diyeee veee ilk 3 dakikada çıktı yani değerim yükseliyordur değil mi kızlarrrr...

evet canım yükselişe geçti inşallah öylede devam eder meleğimiz gelir sen rahat ol sitres yok fazlada pc girme canişkom oldumu pamuk için önemli çünkü kalın sağlıcakla rabbime emanetsiniz :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:

hoşgeldin canım hayırlı olsun şimdiden tedavin ne zamn başlıyorsun sormak istedigin birşey olursa sorarsın bize

ya inanır mısın çok ama çok sevindim.Daha yeni girebildim pcye ağrılarım çoktu,çok şükür iiyim şimdifakat kabızlık devam ediyo Allahım tamamına erdirir,sağlıklı,sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eylesin,ben adetimi bekliyorum 1hafta içinde olurum inş değerlerim inşallah düzelmişse transferim olur herhalde

saol canım allah sanada nasip etsin.bende kabız olmuştum sonra bi şurup vermişleerdi onu kullanmış rahatlamıştım.adet görünce hastaneyi ara .yakınsan kontrole çagrırlar ultrosonla bakarlar.durumun iyiyse dondurulmuş tedavi presedürü uygularlar.inşallah degerin güzel çıkarda alırsın bebişini...

X