Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba canlar dün giremedim eşim ve yanımda kalan arkadaşım izin vermiyorlar nasılsınız inşallah iyisinizdir geçmişi okuyamadım kızlar size şey demeye geldim eşimin ısrarı üzerine bu gün yine idrar testi yaptık değer yükseldiyse daha koyu çıkar diyeee veee ilk 3 dakikada çıktı yani değerim yükseliyordur değil mi kızlarrrr...

cnm rahat ol yükseliyodur.benim 14. gün degerim 185.65 olmuş:nazar::nazar::nazar:.ulun bey gayet iyi dedi.10 gün sonra ultrason kontrolüm var.sürekli idrar testi yapıp kendini strese sokmaa.:KK49::KK49::KK49:

saol canım allah sanada nasip etsin.bende kabız olmuştum sonra bi şurup vermişleerdi onu kullanmış rahatlamıştım.adet görünce hastaneyi ara .yakınsan kontrole çagrırlar ultrosonla bakarlar.durumun iyiyse dondurulmuş tedavi presedürü uygularlar.inşallah degerin güzel çıkarda alırsın bebişini...

nasıl bir prosedür biraz bilgi verebilir misin uzun mu sürüyo
bu arada anneler gününüzü şimdiden kutlarım

nasıl bir prosedür biraz bilgi verebilir misin uzun mu sürüyo
bu arada anneler gününüzü şimdiden kutlarım

saol cnm.sendede ohss gelişti deglmi. herkese farklı tedavi uyguluyolar ondan aklını karıştırmım.sana durumuna göre bilgi verirler.dondurulmuşları denicen deglmii.dr kimdi.

Son düzenleme:
tek embriyo canım ama 6.gun embriosu

maşalalh cnm demekki çok sağıklıydı ki o güne kadar gelebildi.yanlız birşey takıldı kafama. tek yumurta ikizi olma ihtimali var mı ki.çünkü içine tek sperm enjekte ediliyor.ben şöyle düşündüm 6.gün embriyosu olunca 12 günde bekleme süresi 18 günlük oluyor.arkadaşların 3.gün transferi olduğu için genelde 3 gün küçük oluyor ve biliyorsun o dönem 2 günde bir ikiye katlanıyor değerler.yoksa bu kadar yüksek değeri duyan 3üz der.RABBİM sağlıklı nasip etsin inşallah mühim olan o .tekrar tebrikler.MAAŞALLAH :nazar:

kızlar değerim 50.94 çıktı ne şimdi bu?
bak yaaa..ben bu kızı kesin dövecem.test oldu hamile hala ne şimdi diyor.:KK1::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek: forumu açtım hemen haberine baktım cnm şükürki hamilesin.tebrik ederim.SAĞLIKLA KUCAĞINA almakta nasip olsun inş.Amin.hadi diğer sayfaya başarı hikayeni yaz olur mu:KK24:

Güzel olmuş cnm bi ara bende girip hikayemi anlatıcam inşallah.bu ara kalabalık başım biraz toparlım kendimi anlatıcam.allahım herkesin umutlarını yeşertsin..
amin cnm amin.ne zaman uygun olursan yaz lütfen .bende okuyacağım hepsini birazdan önce buraya baktım :)

hanımlar, çok kötü durumdayım. hamileliğimi öğrendiğimden bu yana uyku sorunu yaşıyorum.ilk haftalar mide bulantısı falan en azından gündüzleri uyudugum için gece uyuyamıyorum dıyordum ama tam 7 haftadır gece uykum yok.yok yok yok !!! kaçta yatarsam yatayım 2.5 ile 3.5 arası uyanıyorum.gez dolan 5 gibi tekrar yatıyorum sonra en gec 6 hadi 6.30 ayaktayım.bir daha uyku muyku yok.böyle bir durum yaşayan var mı ? çözüm önerisi olan var mı ?
maşalalh cnm .kaç haftalıksın.uyku sorunun neden acaba.heyecandan falan mı :KK1::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

merhaba canlar dün giremedim eşim ve yanımda kalan arkadaşım izin vermiyorlar nasılsınız inşallah iyisinizdir geçmişi okuyamadım kızlar size şey demeye geldim eşimin ısrarı üzerine bu gün yine idrar testi yaptık değer yükseldiyse daha koyu çıkar diyeee veee ilk 3 dakikada çıktı yani değerim yükseliyordur değil mi kızlarrrr...
:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Kızlar beni de listeye alırsanız sevinirim .Ben bahceci fulya dr halit fırat beye başladım.Nasıl olsa aynı grup sizin sayfanızı çok beğendim herkes arkadaş ben de halit bey için açtım bana destek olursanız çok mutlu olurum
tabi destek olacağız bunun için buradayız.birazdan sayfana bakacağım arkadaşım.aramıza hoşgeldin.

maşalalh cnm demekki çok sağıklıydı ki o güne kadar gelebildi.yanlız birşey takıldı kafama. tek yumurta ikizi olma ihtimali var mı ki.çünkü içine tek sperm enjekte ediliyor.ben şöyle düşündüm 6.gün embriyosu olunca 12 günde bekleme süresi 18 günlük oluyor.arkadaşların 3.gün transferi olduğu için genelde 3 gün küçük oluyor ve biliyorsun o dönem 2 günde bir ikiye katlanıyor değerler.yoksa bu kadar yüksek değeri duyan 3üz der.RABBİM sağlıklı nasip etsin inşallah mühim olan o .tekrar tebrikler.MAAŞALLAH :nazar:

EVET CANIM EMBRYO BOLUNEBİLİYOR VE İKİZ OLUŞABİLİYOR FAKAT BU DEGERLE 3 TANE ZOR ANCAK İKİZ OLABİLİR AYRICA DEGERİN 3. GUN 6.GUN EMBRİYOYLA HİÇ İLGİSİ YOK EMBRİYONUN GUNU ŞU ANLAMDA ETKİLİ OLUYOR NE KADAR GEC OLURSA TUTUNMA ŞANSI OKADAR İYİ OLUYOR CUNKU 5.GUNE YADA 6.GUNE GİDEN EMBRİYO COK KALİTELİ OLUYOR ZATEN BENM EMBRİOLARIN COK ŞUKUR HEMEN HEMEN HEPSİ 1.KALİTEDEYMİŞ

EVET CANIM EMBRYO BOLUNEBİLİYOR VE İKİZ OLUŞABİLİYOR FAKAT BU DEGERLE 3 TANE ZOR ANCAK İKİZ OLABİLİR AYRICA DEGERİN 3. GUN 6.GUN EMBRİYOYLA HİÇ İLGİSİ YOK EMBRİYONUN GUNU ŞU ANLAMDA ETKİLİ OLUYOR NE KADAR GEC OLURSA TUTUNMA ŞANSI OKADAR İYİ OLUYOR CUNKU 5.GUNE YADA 6.GUNE GİDEN EMBRİYO COK KALİTELİ OLUYOR ZATEN BENM EMBRİOLARIN COK ŞUKUR HEMEN HEMEN HEPSİ 1.KALİTEDEYMİŞ
maşallah cnm ne mutlu darısı tüm arkadaşlara ve inşallah banada olsun.şimdi bende merak ettim ikiz mi acaba :nazar::KK1:

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii :nazar:( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında:nazar:
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin:nazar: ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
18-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
19-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
20-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
21-sinems941---hamile (umut-tüp):nazar:
22-sevgi3434--- hamile (ben demedimmi 7 cücelerden kap gel diye) :nazar:
23-siri_ne -----hamile (umut-tüp) :nazar:

24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp ):nazar:
25-tahmer---hamile (umut-tüp) :nazar:
26-sedasem ---6mayısta kızını doğuracak ( umut-tüp):nazar: (ilk bebek haberimiz):emir_bebek:
27-ipekada---hamile (umut-tüp) :nazar:

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-..........................
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
17-panadol----(umut-2.deneme-mayıs adetiyle):nazar:
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu :nazar:
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
26-kuzunaz--- rapor aşamasında :nazar:
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım:nazar:
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp):nazar:
29------------
30-nurme --- bir başka denemede inşallah :nazar:
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek ) :nazar:
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin ) :nazar:
33-sevdammmmm---ne olur umudunu yitirme,gelecek biliyorsun (umut-tüp) :nazar:

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim
:nazar::nazar:

Arkadaşlar derya arkadaşımız hamileliğinden dolayı sık giremiyor biz arada düzenleyelim listeyi o gelince bir el atar olmaz mı.kendisini çok yormayalım.

eksik fazla bilgileri kontrol edeim olur mu

yeni hamile kalan arkadaşlar birşey sorucam sizee.sizde progestan iğnelere devam ediyormusunuz halaa.ediyorsanız ne zamana kadar devam ediceksiniz doktorunuz dedimi.bende devam ediyorum ama artık popomun üzerine oturamaz duruma geldiim.birde jeli varya bunun ondan kullansak olmaz mıkii.birde coraspin kullanıyormusunuz.

kızlarrr değerim 139 olmuşşşşşş:KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

maşallahhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar: allah nazarlardan saklasın gördünmü bitanem nasıl arttı sen şimde bize dua et oldumu canım o komşunada söyle beni üzdüğün yanına kar kaldı herkeste belirti başka olur çünkü her vucut allah başka yaratmış bitanem şimdi bebişinle beraber sağlıklı günler geçirmen dileğiyle büyük rabbime emanet olun :KK49::emir_bebek:

yeni hamile kalan arkadaşlar birşey sorucam sizee.sizde progestan iğnelere devam ediyormusunuz halaa.ediyorsanız ne zamana kadar devam ediceksiniz doktorunuz dedimi.bende devam ediyorum ama artık popomun üzerine oturamaz duruma geldiim.birde jeli varya bunun ondan kullansak olmaz mıkii.birde coraspin kullanıyormusunuz.

cnm ,bnm iğneler kalp atışını duyunca (7 haftalık) crinone jele çevrildi ama inanki iğneyi tercih ederdim jeli kullanmak çok daha zor. 12. haftadada bıraktırdı dr um jelide. coraspini doğuma yakın tarihlere kadar kullanıyoruz.

X