Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım kanda baktırmaya içim gidiyor ama eşim öyle bir baskı yapıyor ki hayır diyemiyorum artık mecbur yarını bekliycem ama kendi kendime diyorum olmasa neden çıksın ki saatlerce dursada çıkmaz diyorum bilmiyorum canım yaa inşallah olur yoksa çok yıkılcam galiba

bak kendinde diyorsun eger olmasa niye cikiyor 1. test yanlis ciksin hadi 2. 3 yaptigin tum testler yanlis deil ya.. gecen hamileligimde yaptigim testler hep gec cikmisti sonucta posivtivti,
hatta test gunumden bir hafta sonra yine test yapmistim ancak o zaman ilk dakikalarda ve koyu cikmisti.. inanki sen bosuna kendini uzuyorsun

saolasın cnm.gerçekten zor bi süreçti ama sonuç güzel olunca unutuluyo zorluklar.cnm aslında ben ocak ayında yunurtalarımı toplattım sonra bende ohss olunca transferim iptal oldu ve 4 embriyom dondurulmuştu.sonra 2 ay bekledim.dondurulmuş tedavisine başladım.transfer günü 4üde çözüldü ama bidaha dondurulamadılar.en saglıklısı koyuldu yani geride dondurulmuşumda kalmadı.maddi manevi yıpranmıştım ve bu tutmasydı bidaha sil baştan deniyemezdim.allahım dualarımızı kabul etti.eşim ve ben bu sbahtan beri aglıyoruz sevinçten..
çok şükür cnm maşallah

canım yakında merkez yok birde eşimle gitcem yaa evet canım mahvoldum valla mahvoldum var mı yok mu belirsizlik mahvetti...
canım çok su içiyorsan idrardaki su miktarı fazla hormonun yansıması az oluyor. bu yüzden testte geç çıkıyor.dün yazmıştım ama görmemişsin sanırım.

arkadaşlar gerilerde yazdım ama görmediniz.bir konu açalım .

UMUT'ta umudunu yeşertenler . ipekada sen aç istersen cnm.ilk hikayede senin olsun. umutta pozitif sonuç alanların hikayeleri olsun ..

bak kendinde diyorsun eger olmasa niye cikiyor 1. test yanlis ciksin hadi 2. 3 yaptigin tum testler yanlis deil ya.. gecen hamileligimde yaptigim testler hep gec cikmisti sonucta posivtivti,
hatta test gunumden bir hafta sonra yine test yapmistim ancak o zaman ilk dakikalarda ve koyu cikmisti.. inanki sen bosuna kendini uzuyorsun

inşallah öyledir yarın sonucu alayım hemen yanınıza koşacağım canlarım...

kızlar aranızda degeri en yuksek cıkan benim acaba ikizmi offfff çatlıycam ha 11.gun 620.9 cıkmıştı:18:

yapmayım diyorum ama duramıyorum kızlar duramıyorum eşimi aradım gidip yaptırayım mı dedim ay nasıl yalvarıyo ne olur yalnız gitme bende olmak istiyorum diyor kızlar bebişim benimledir değil mi neden bu kadar olumsuzum ben ya neden:KK50::KK50:

hayatım bak ben yazdıklarını okudukça sana kızmaya başladım her zaman pozitif düşün ya ben yeni negatif sonuç alan biri olarak bunlarla baş ediyorsam senin çokkkkkkk pozitif olman lazım vallahi okudukça gerildim bebişin seninle rahat ol onuda geriyorsun bilmem bunun farkındamısın

hayatım bak ben yazdıklarını okudukça sana kızmaya başladım her zaman pozitif düşün ya ben yeni negatif sonuç alan biri olarak bunlarla baş ediyorsam senin çokkkkkkk pozitif olman lazım vallahi okudukça gerildim bebişin seninle rahat ol onuda geriyorsun bilmem bunun farkındamısın

çok haklısın inan hemde çok ama keşke elimde olsa satlerdir pc başında bir şeyler okuyorum çok zormuş çok korkuyorum korkuyorum işte elimde değil :KK43::KK43:

çok haklısın inan hemde çok ama keşke elimde olsa satlerdir pc başında bir şeyler okuyorum çok zormuş çok korkuyorum korkuyorum işte elimde değil :KK43::KK43:

hayatım benim 2 başarısız denemem oldu ama çok rahattım ikisindedi testlerimide hep gününde yaptırdım ya anlayamıyorum senelerdir bekliyoruz 12 gün beklemiyoruz nedense ne olacaktı idrarda baktırmasaydında bu kadar stres yapmasaydın hem yerinde öğrenmek daha bir güzeldir

hayatım benim 2 başarısız denemem oldu ama çok rahattım ikisindedi testlerimide hep gününde yaptırdım ya anlayamıyorum senelerdir bekliyoruz 12 gün beklemiyoruz nedense ne olacaktı idrarda baktırmasaydında bu kadar stres yapmasaydın hem yerinde öğrenmek daha bir güzeldir

haklısın canım duramadım işte neyse kusuruma bakmayın sizide daha fazla sıkmayım canlar

arkadaşlar bende merkez araştırıyorum artık 3çü denemem için rabbim ihşallah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz benimkinide beraberinde armazan bayramında sonra kararımızı verirsek silbaştan başlamış olcaz rabbim hayırlısını nasip etsin herkese

haklısın canım duramadım işte neyse kusuruma bakmayın sizide daha fazla sıkmayım canlar

kuzum sıkmam değilçünkü sıkmıyorsun kendini boşa yıpratıyorsun ben ona kızıyorum bebişinide etkiliyorsun hemde ondan bak yarın müjdeli haberi alcan dünyanın en mutlu insanı sensin ondan sonrası

arkadaşlar bende merkez araştırıyorum artık 3çü denemem için rabbim ihşallah kimsenin emeklerini boşa çıkarmaz benimkinide beraberinde armazan bayramında sonra kararımızı verirsek silbaştan başlamış olcaz rabbim hayırlısını nasip etsin herkese
amin.nereyi düşünüyorsun cnm.varmı kararın.sizdeki sorun neydi?

yarın büyük gün hayırlısıyla ikinci denememize başlıyoruz.randevumu aldım,heyecanlı ve mutluyum..dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar..

X