Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

amin.nereyi düşünüyorsun cnm.varmı kararın.sizdeki sorun neydi?

şuan için aklımda memorial şişli var ama daha kesin değil gidip bir görüşcez ayrıca aklım hala umutta ama eşim istemiyor yoksa ben bir kez daha orda denemek istiyorum bizdeki sorun sperm sayımız düşük 30 bin ayrıca morfolojimiz %3 erkek fartörlü yani hakkımızda hayırlısı artık

canlar ben teste gidiyorum sabaha kadar hiç uyumadım ne olur dua edin görüşürüz canlar eğer gelmezsem bilinki olmsuz...

yaa kimyasal gebelik olabilir mi değer çok düşük sanki?

inşallah deyildir dr konuştunmu ne dedi meraktan uyuyamadım gece her uyanışımda sana dua ettim gönlünü ferah tut lütfen öyle olup deyeri artan bir sürü arkadaş var burda bak görürsün geç tutunduğu için düşük olabilir ama meleğin senillebence bukadar sitres yapma onulla konuş onu sev onu nekadar istediğini söyle pamuğun hepsini hiseder emil ol canım:emir_bebek::emir_bebek:

inşallah deyildir dr konuştunmu ne dedi meraktan uyuyamadım gece her uyanışımda sana dua ettim gönlünü ferah tut lütfen öyle olup deyeri artan bir sürü arkadaş var burda bak görürsün geç tutunduğu için düşük olabilir ama meleğin senillebence bukadar sitres yapma onulla konuş onu sev onu nekadar istediğini söyle pamuğun hepsini hiseder emil ol canım:emir_bebek::emir_bebek:

konuştum beklediğimizin biraz altı ama gebesin testi tekrarla dedi canım

kızlar değerim 50.94 çıktı ne şimdi bu?

canım hayırlı olsunnn:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Hamilesin işte yaaaaaa
o kadar stres yapıyorsunki bu anın tadını bile çıkaramıyorsun.hep bu anı beklemedin mi sen.şimdi niye hemen karamsarlığa düşüyorsun.gör bak değerin cuma günü nasıl katlanıcak inşallahh.hadi gül sevin biraaazzzz
kızıyoruum amaaaaaaa:KK47::KK47:

kızlar değerim 50.94 çıktı ne şimdi bu?

kuzum hamilesin için rahat olsun at artık şu stresi iyi düşün sen hep kötüyü düşünüyorsun şimdi çokkkkkkkkkk dua et allahın izniyle cuma günü testini yeniden yap bek gör herşey yolunda olacak şu sevincin tadını çıkar kuzummmmm

Gozun aydin canim:emir_bebek::emir_bebek:Allah tamamina erdirir insallah:KK66::KK66:bide bunun icin stres yapma
Sana bir ornek tanidigim biri kan degeri 50 ile ikizlere hamis kalmisti

canım hayırlı olsunnn:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Hamilesin işte yaaaaaa
o kadar stres yapıyorsunki bu anın tadını bile çıkaramıyorsun.hep bu anı beklemedin mi sen.şimdi niye hemen karamsarlığa düşüyorsun.gör bak değerin cuma günü nasıl katlanıcak inşallahh.hadi gül sevin biraaazzzz
kızıyoruum amaaaaaaa:KK47::KK47:

Canım tebrikler öncelikle biyokimyasal gebelik sonucu değil senin ki.2 gün sonra tekrar yapmanı isterler Ama kesinlikle gebesinnnnnnnnnnn:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kuzum hamilesin için rahat olsun at artık şu stresi iyi düşün sen hep kötüyü düşünüyorsun şimdi çokkkkkkkkkk dua et allahın izniyle cuma günü testini yeniden yap bek gör herşey yolunda olacak şu sevincin tadını çıkar kuzummmmm

ayy canlarım saolun bitanelerim yok sevinmeye başladım meleğim benimle anne olcam galiba mutluyummmm HAMİLEYİMMMMMM:KK64::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

X