Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

yeni hamile kalan arkadaşlar birşey sorucam sizee.sizde progestan iğnelere devam ediyormusunuz halaa.ediyorsanız ne zamana kadar devam ediceksiniz doktorunuz dedimi.bende devam ediyorum ama artık popomun üzerine oturamaz duruma geldiim.birde jeli varya bunun ondan kullansak olmaz mıkii.birde coraspin kullanıyormusunuz.

ben iğneleri 35 gün felan kullandım bende tıpkı senin gibi olmuştum daha sonra doktorum progestan kapsül verdi bi 20-25 günde onu kullandım coraspirini hala kllanıyorum 17 haftalık olduk şuan.

peki embriyo fotoğrafını veriyorlar mı .transfer edilirken ekranda görüyormusun embriyoyu.birde cnm sizdeki sorun neydi.

bende folikasit aldırıyorum eşime ona başlayacağım inşallah hazirandada umut'a gidip görüşmek istiyorum.siz tedavi öncesi neler kullandınız.

canım çok saol..... risk grubuna göre söylüyorlarmış bu merkezde.. beni aradılar. düşük risk grubundasınız. herşey normal dediler. 4lü tarama yapılacak 16.ve 20 haftalar arasında dediler...

sen 2li den sonra neler yaptırdın.. hangi testler var yaptırılacak ??

bebeginin hareketlerini hissedebiliyormusun ? kaç cm şu anda ?
karnın belirgin şiştimi ? bulantın varmı ? benim hala devam ediyor. sebze meyve ye dedi ama yiyemiyorum işte..hemen geri ç.ıkıyor yada hiç yiyemiyorum . napcam bilmiyom :KK43: beebgimi besleyemezsem diye korkuyorum....

fazla buraya giremiyorum kzılar iş yoğun evde de pc yi elime alasım gelmiyo yatmak istiyorum hep bulantım çok oluyo akşamları ... yorgunlukda katlıyor ..

görüşrüzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

iyi bakın kendinize

hamile kalınnnn hepinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:nazar::nazar::nazar:

hamileler doğurunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)):emir_bebek::emir_bebek:

süleyman bey bana 2li ye göre diğer testleri yaptırmana gerek yok dedi bebeğim 1 hafta önce 14 cm 218 gr dı.hareketlerini henüz hissetmiyorum karnım dıştan henüz belli olacak kadar belirginleşmedi kiloda almadım henüz.o dönemlerde benimde midem kötüydü su dahi içemiyordum şimdi çok şükür daha iyiyim seninkide düzelecektir mutlaka.bizde yeni doktor arayışındayız artık umuta gitmeyeceğiz hakkımızda hayırlısı olsun inş bebeklerimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.kendine dikkat et canım.

kızlar aranızda degeri en yuksek cıkan benim acaba ikizmi offfff çatlıycam ha 11.gun 620.9 cıkmıştı:18:

sevgiciğim hakkında hayırlısı olsun canım değerler yanıltıcı olabiliyo bazen benimde 13.gün değerim 834 çıkmıştı herkes ikiz olabilir demişti bende senin gibi meraktan çatlıyacaktım ama benim bebeğim tek.hayırlı ve sağlıklı olsunlarda tek çift farketmez

yeni hamile kalan arkadaşlar birşey sorucam sizee.sizde progestan iğnelere devam ediyormusunuz halaa.ediyorsanız ne zamana kadar devam ediceksiniz doktorunuz dedimi.bende devam ediyorum ama artık popomun üzerine oturamaz duruma geldiim.birde jeli varya bunun ondan kullansak olmaz mıkii.birde coraspin kullanıyormusunuz.

sırı ne cik bende progesteron igne kullanıyorum 3.aya kadar devam edecekmişiz kaçarı yok bende geceleri yatakta zorlanıyorum kalçam artık sertleşti ama ben razıyım yeterki bebegim saglıklı olsun bu igne duşuk için cok onemli ben senn yernde olsam jele felan gecmem igne cok etkili bide ben iki doz vuruluyorum tek doz degil coraspinide kullanıyorum bak canım progesteron.coraspin.estrofem vitamin bunlar 3.ay dolana kadar kullanılıcakmış ulun beye sordum

süleyman bey bana 2li ye göre diğer testleri yaptırmana gerek yok dedi bebeğim 1 hafta önce 14 cm 218 gr dı.hareketlerini henüz hissetmiyorum karnım dıştan henüz belli olacak kadar belirginleşmedi kiloda almadım henüz.o dönemlerde benimde midem kötüydü su dahi içemiyordum şimdi çok şükür daha iyiyim seninkide düzelecektir mutlaka.bizde yeni doktor arayışındayız artık umuta gitmeyeceğiz hakkımızda hayırlısı olsun inş bebeklerimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.kendine dikkat et canım.

canım benim için tek çift farketmiyo ama insan merak ediyor.canım ya bende hastene doktor araştırıyorum sen hangi yakada oturuyosun ben anadolu yakasındayım bizimki tup bebek oldugu için daha zor doktor onemli bu arada şuan bebek ne kadarlık bide nekadar zamn gittin umuta bende orayı isterim surekli ama muayene ucreti bizi aşıyo biraz

canım çok saol..... risk grubuna göre söylüyorlarmış bu merkezde.. beni aradılar. düşük risk grubundasınız. herşey normal dediler. 4lü tarama yapılacak 16.ve 20 haftalar arasında dediler...

sen 2li den sonra neler yaptırdın.. hangi testler var yaptırılacak ??

bebeginin hareketlerini hissedebiliyormusun ? kaç cm şu anda ?
karnın belirgin şiştimi ? bulantın varmı ? benim hala devam ediyor. sebze meyve ye dedi ama yiyemiyorum işte..hemen geri ç.ıkıyor yada hiç yiyemiyorum . napcam bilmiyom :KK43: beebgimi besleyemezsem diye korkuyorum....

fazla buraya giremiyorum kzılar iş yoğun evde de pc yi elime alasım gelmiyo yatmak istiyorum hep bulantım çok oluyo akşamları ... yorgunlukda katlıyor ..

görüşrüzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

iyi bakın kendinize

hamile kalınnnn hepinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:nazar::nazar::nazar:

hamileler doğurunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)):emir_bebek::emir_bebek:

canım bu mesajını yeni gördüm kendine ve bebeğine dikkat et canım....

slm arkadaşlar 21 nisanda umutta tedaviye başladım 3 mayısda yumurtalar toplandı. iki üçgündür karnımda aşırı şişkinlik var doktorum ulun bey aradım normal dedi ağrıda oluyor sanki karnımın içi gaz dolu üç gün oldu hala geçmedi sizlerinde böyle oldumu acaba cevaplarsanız sevinirim çok korkuyorum

slm arkadaşlar 21 nisanda umutta tedaviye başladım 3 mayısda yumurtalar toplandı. iki üçgündür karnımda aşırı şişkinlik var doktorum ulun bey aradım normal dedi ağrıda oluyor sanki karnımın içi gaz dolu üç gün oldu hala geçmedi sizlerinde böyle oldumu acaba cevaplarsanız sevinirim çok korkuyorum

evet canım onu bende yaşadım benm 5.gun felan tam gecmişti benm agrımda şişligimde çok olmuştu normal bi durum sabret canım

ayy kızlar valla mutluluktan uyku tutmadı beni hafta sonu erkenden uyandım birde şu 18 i gelsede keseyi görseydim iyice rahatlıycammm neyse uykucular hepinize iyi hafta sonları... :KK66::KK66:

hayırlı olsun cnm tedavin kaç yumurtan toplandı son durumunuz nedir.inşallah herşey yolunda gider ve mutlu haberi buradan paylaşırsın.
ayy kızlar valla mutluluktan uyku tutmadı beni hafta sonu erkenden uyandım birde şu 18 i gelsede keseyi görseydim iyice rahatlıycammm neyse uykucular hepinize iyi hafta sonları... :KK66::KK66:
sen varya sen.doğum yaparsın kucağına alırsın yine kuşkuların devam eder :KK1::emir_bebek::nazar:

X