Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

ne çok soruyorum kızlar affedin beni.hormon testlerini mutlaka istiyormu dr. regl zamanında çekilmesede arada çekilsede oluyor mu acaba.bilginiz var mı?

fostimon neydi ilk defa duyuyorum canım.gonal f kullanılmıyor mu.birde umuttta ilaç dahil fiyat veriyorlar sanıyorum.ücretleri ne şekilde ödediniz hepsini aynı andamı aldılar. ek ücret ödediniz mi?
Umutta ilaç dahil sistem var.Paranın yarısını nakit alıyorlar geri kalanını kredi kartına tek sefer de ödeyebiliyorsun.Fostimonda yumurta büyüten bir ilaç

ne çok soruyorum kızlar affedin beni.hormon testlerini mutlaka istiyormu dr. regl zamanında çekilmesede arada çekilsede oluyor mu acaba.bilginiz var mı?

Sor canım burada herkes bilgilendirir seni hormon testin varsa istemezler.Rahim filmi gerekirse isterler rahim filmi mutlaka adet bitinde gerekli

cnm eşimde azosperm vardı.tese ameliyatıyla sperm bulundu.spermlerin sadece 4 tanesi dölleme yapabildi.
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canım o zaman seni ben bir kez daha kutlayayım çünkü maaşallah çok zor yollardan çektin. anne olmayı fazlasıyla hak ettin.yakın çevremde azosperm olan ve senelerdir uğraşan insanları biliyorum .Rabbim sabır versin hepsine.

gözlerim doldu yazarken inan senin adına çok ama çok sevindim.Bu rabbimin mucizesi cnm.İNŞALALH sağlıkla kucağına almakta nasip olsun.maaşallah barekellah RABBİM nazardan saklasın.

peki donduruldu mu cnm kalan embriyolar.

Sor canım burada herkes bilgilendirir seni hormon testin varsa istemezler.Rahim filmi gerekirse isterler rahim filmi mutlaka adet bitinde gerekli
var ama oldukça eski kabul etmezler sanırım.rahim filmimde yok hayırlısı olsun inş.

Umutta ilaç dahil sistem var.Paranın yarısını nakit alıyorlar geri kalanını kredi kartına tek sefer de ödeyebiliyorsun.Fostimonda yumurta büyüten bir ilaç

çok teşekkür edeim cnm cevabın için.

fostimon neydi ilk defa duyuyorum canım.gonal f kullanılmıyor mu.birde umuttta ilaç dahil fiyat veriyorlar sanıyorum.ücretleri ne şekilde ödediniz hepsini aynı andamı aldılar. ek ücret ödediniz mi?

cnm ben ssk raporuyla yaptırdım.ondan ilacımı kendim aldım.herkeste aynı ilaç uygulanmıyo ben tedavim sürasince fostimonla başladım orgalutron ve merional kullandım en son yumurta çatlatmak için ovitrelle kullandım.ücreti 2000 liraartı eşimin ameliyatı için 1750 tl ödedim.hepsini işlem günü ödedim yani yumurta toplama ve ameliyat günü.

tahmerciğim canım;oyadenizin dediği gibi yakında merkez varsa git yaptır bir test.böyle çok stres yapıyorsun.biz bile sakinleştiremiyoruz seni.sürekli internette bişeyler araştırıyorsundur sen şimdi ve olumsuz bişey duyduğunda dahada strese giriyorsun canım.imkanın varsa git yaptır testi.heyecandan stresten mahvoldunn

tahmerciğim canım;oyadenizin dediği gibi yakında merkez varsa git yaptır bir test.böyle çok stres yapıyorsun.biz bile sakinleştiremiyoruz seni.sürekli internette bişeyler araştırıyorsundur sen şimdi ve olumsuz bişey duyduğunda dahada strese giriyorsun canım.imkanın varsa git yaptır testi.heyecandan stresten mahvoldunn
kesinlikle katılıyorum.

canım yakında merkez yok birde eşimle gitcem yaa evet canım mahvoldum valla mahvoldum var mı yok mu belirsizlik mahvetti...

canım yakında merkez yok birde eşimle gitcem yaa evet canım mahvoldum valla mahvoldum var mı yok mu belirsizlik mahvetti...
canım lütfen araştırma yapma her duyduğuna inanma.herkesin belirtisi aynı olmuyor.kendinden pay çıkarma.hatta seni rahatlatacaksa yarına kadar girme nete.tv.izle komedi filmi izle.kendini oyala.

yapmayım diyorum ama duramıyorum kızlar duramıyorum eşimi aradım gidip yaptırayım mı dedim ay nasıl yalvarıyo ne olur yalnız gitme bende olmak istiyorum diyor kızlar bebişim benimledir değil mi neden bu kadar olumsuzum ben ya neden:KK50::KK50:

o yüzden dedim sana sabah evde durma bugün çık dolaş kendini meşgul edicek birşeyler bul diye canım.valla beni bile strese soktun canım bu halinle.bende sabahtır düşünüyorum seni inan ama içimde kötü bir his yok.ya negatif çıkarsa diyede korkulara kapılmaya başladım valla sayende canım.ama iyi düşünelim iyi olsun tamam mı.ayyy baak kalbim sıkışıyor inanki yaa.neyse ben şimdi iğnemi olmaya gidicem.oradan anneme geçicem belki ama aklımsende.rahatlamaya çalış nolur.akşama görüşürüz inşallahh.

iyi değilim testin 2. çizgi geç çıkıyorya hemen çıkması lazımmış yani ben hamile falan değilim yarın kandada negatifi alırım o zaman:KK43::KK43:

canim hemen olumsuz dusunme bugun kanda baktirsaydin ya kendini yiyip bitirdin yani,
olumlu dusun olumlu olsun

canim hemen olumsuz dusunme bugun kanda baktirsaydin ya kendini yiyip bitirdin yani,
olumlu dusun olumlu olsun

canım kanda baktırmaya içim gidiyor ama eşim öyle bir baskı yapıyor ki hayır diyemiyorum artık mecbur yarını bekliycem ama kendi kendime diyorum olmasa neden çıksın ki saatlerce dursada çıkmaz diyorum bilmiyorum canım yaa inşallah olur yoksa çok yıkılcam galiba

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canım o zaman seni ben bir kez daha kutlayayım çünkü maaşallah çok zor yollardan çektin. anne olmayı fazlasıyla hak ettin.yakın çevremde azosperm olan ve senelerdir uğraşan insanları biliyorum .Rabbim sabır versin hepsine.

gözlerim doldu yazarken inan senin adına çok ama çok sevindim.Bu rabbimin mucizesi cnm.İNŞALALH sağlıkla kucağına almakta nasip olsun.maaşallah barekellah RABBİM nazardan saklasın.

peki donduruldu mu cnm kalan embriyolar.

saolasın cnm.gerçekten zor bi süreçti ama sonuç güzel olunca unutuluyo zorluklar.cnm aslında ben ocak ayında yunurtalarımı toplattım sonra bende ohss olunca transferim iptal oldu ve 4 embriyom dondurulmuştu.sonra 2 ay bekledim.dondurulmuş tedavisine başladım.transfer günü 4üde çözüldü ama bidaha dondurulamadılar.en saglıklısı koyuldu yani geride dondurulmuşumda kalmadı.maddi manevi yıpranmıştım ve bu tutmasydı bidaha sil baştan deniyemezdim.allahım dualarımızı kabul etti.eşim ve ben bu sbahtan beri aglıyoruz sevinçten..

X