Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

yani geç çıkması sorun değil mi var anlamına geliyor değil mi bu yaptığım 5. test hepsi aynı sadece bu günki daha koyu pembe oldu:18:
hayatım daha ne olsun test bariz olarak diyor ki değerin yükseliyor bak ben daha koyu oldum artık üzülme sen hala endişeleniyorsun.oklavamı alıp geleceğim ama kıyamam ki yeni hamişime

Son düzenleme:
hayatım daha ne olsun test bariz olarak diyor ki değerin yükseliyor bak ben daha koyu oldum artık üzülme sen hala endişeleniyorsun.oklavamı alıp geleceğim ama kıyamam ki yeni hamişime

ay canım çok pimpirikli olmaya başladım ne bileyim inanamıyorum işte birde ishal başlayınca tamam dedim yok işte ayy hayırlıca şu yarın güzel haberi bir alsam gece sol tarafıma hiç yatamadım sola yattıkca sanki ağrı çoğaldı inşallah bebişim yanımdadır...

Arkadaşlar yeni bir konu açsanız hamile arkadaşlardan biri .

Umut'ta umudunu yeşertenler diye.ve oraya başarı hikayeleri yazılsa.nasıl olur.

canım ben daha önce yani tedaviye başlamadan önceki zamnlarda merak edip adet olmadan önce test alıp yapıyordum ve o zmanlar 2. çizginin ç si bile çıkmıyordu.1 saat sonra bile çıkmıyordu hatta.
sen telaş yapma tatlım sakin ol diyecem ama insanın elinde olmuyor biliyorum.azcık daha sabret canım yarın inşaalllah güzel aberleri vereceksin bize.düşünmemeye çalış.hatta çık dolaş biraz.kendini meşgul edecek birşeyler bul.ben son gün öyle yapmıştım zaman geçsin biran önce diyee

şirinem canım yapamıyorum yaa aklim hep orda hayallerde sonra meral kendine gel ya yoksa kaptırma kendini diyorumbilmiyorum yaaa canım ne olur bana dua edin kafayı yiycem

iyi değilim testin 2. çizgi geç çıkıyorya hemen çıkması lazımmış yani ben hamile falan değilim yarın kandada negatifi alırım o zaman
canım böyle her duyduğuna üzülüp lütfen hem kendini hemde bebğini üzme.moral çok önemli.olmayan şey nasıl çıksın ki. varki çıkıyor .

iyi değilim testin 2. çizgi geç çıkıyorya hemen çıkması lazımmış yani ben hamile falan değilim yarın kandada negatifi alırım o zaman

cnm bende cuma günü idrar testi yapmıştım onda tek çizgi çıkmıştı çok üzülmüştüm.sen gene çifti görmüşsün... kötü düşünme ve bebeginle sürekli konuşş ben hep konuştum elimi karnıma koyup anneyi bırakma diyee sevdim :)) inşallah bırakmaz ve sonuna kadar beraber oluruzz..

Sana tecrübeli biri olarak söylüyorum.İdrar testi eğer bhcg sayısı yüksek değilse[yüksek olmasının önemi yok 50 üstünde olması yeterli]idrarda çıkmaz eğer öyle olsaydı kanda testi istemezlerdi.Sana küçücük tiyo vereyim klinik sana yakınsa heemn git kanda test yap rahatla 11 ile12 gün arasında çok fazla fark yok.Hadi git yaptır bize haber ver

saol cnm.bugün 12.gün 51.41 degerim perşembe günü tekrarlıcam testi dr. öle söledi gelişimine bakıcazz..bizim sorunumuz eşimden yanaydıı.fostimon la başladım yumurtalarımı büyütmeye.25 yumurtadan 4 tane döllendi 1 transfer yapıldı 5 hücrelydi. 2.günü transfer yapıldı.dr um ulun ulug. merak ettiklerin olursa sor cnm birbirimize destek için burdayızz.allahım isteyen herkese versin..

saol cnm .RABBİM kucağınada almayı nasip etsin inşallah.25 yumurtadan 4 tanesinin döllenmesini neye bağladı dr. benimde erkek faktörlü.sizdeki sorun tam olarak neydi .sayımı düşüktü.

fostimon neydi ilk defa duyuyorum canım.gonal f kullanılmıyor mu.birde umuttta ilaç dahil fiyat veriyorlar sanıyorum.ücretleri ne şekilde ödediniz hepsini aynı andamı aldılar. ek ücret ödediniz mi?

saol cnm .RABBİM kucağınada almayı nasip etsin inşallah.25 yumurtadan 4 tanesinin döllenmesini neye bağladı dr. benimde erkek faktörlü.sizdeki sorun tam olarak neydi .sayımı düşüktü.

cnm eşimde azosperm vardı.tese ameliyatıyla sperm bulundu.spermlerin sadece 4 tanesi dölleme yapabildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…