Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

moral çok önemli ama cnm yumurta kailitesini dahi etkiliyor.dr.una güvenmen çok önemli maşallah beklenen regl tarihi ne zaman.

Kesinlikle katılıyorum sana moral bu tedavide çok önemli umuttu çok araştırdım hatta ilk tedavide buraya gelecetim ama nasıl oldu bilmiyorum kendimi aytuğ kolankayanın elinde buldum neyse benim için çok önemli bir tecrübe oldu

genelde bebekler sol tarafa tutunurlarmış ve ağrıda o tarafta olurmuş maşallah iyice tutunuyor sana kuzun annesi :)

ayy inşallah hafif hafif sızlıyo eşimle kaç saattir korkuyoruz artık dedim kızlara sorcam oda fazla kalma bilgisayarda dedi bende en iyi destekcim onlar uyuyamam yoksa dedim iyiki varsınız ne olur dua edin bana bu gün o kadar canımı sıkan olduki yok test sonradan belirginleştiği için olmaz diyenler kanaman olmadan tutunmaz diyenler dua canlar dua istiyorum...

kızlar nasılsınız.sirine canım yaa benim bu sol kasıktaki ağrı geçmedi korkmaya başladım bir şey olmuyordur değil mi?:18::18:

benimde geçmemişti tatlım son 2 gün sürekli ağrıdı adet olucakmışım gibi.endişelenme hemen.birşey yoktur umarım.çünkü bu kasık ağrıları normalmiş.benim ara ara halaa devam ediyor mesela.bugün sağ tarafıma geçti.annem dolanıyor kendine yer arıyor diyor

yok canım sol taraf aynı yer sızlayıp duruyor inşallah iyidir canım...

evet canım takdiri ilahi RABBİM HAYIRLISINI HAYIRLI ZAMANDA VERSİN İNŞALLAH :)
amin inşallah

vardır bundada bir hayır.

ayy senin o komşun aklıma geldi ne kadar patavatsız öyle ya.lafın nereye gittiğini bilmeden konuşuyor .hamileliğin ona kapak olacak cnm.

sende hamileydin değil mi cnm.

amin inşallah

vardır bundada bir hayır.

ayy senin o komşun aklıma geldi ne kadar patavatsız öyle ya.lafın nereye gittiğini bilmeden konuşuyor .hamileliğin ona kapak olacak cnm.

aynen öle canım sinir ediyo beni ben hiç evine gitmem o da burdan çıkmaz yaa hepsinin çocuğu var beni anlamıyorlar ki yaptığım her şey saçma geliyo onlara yaptığım testleri atmamıştım gidip gelip bakıyordum onu bile laf ettiler oysa ben o çift çizgi için ne kadar bekledim haberleri yok off yine ağlıyorum işte

Münasebetsiz insanlar için üzülmeye değmez

aaa lütfen ama yapma böyle. karnındaki yavrunda üzülür ama bak şimdi. yapılan araştırmalar bunu böyle gösteriyor anne neşeli ise bebekte neşeli değilse onlarda keyifsiz oluyorlar.

hepsi gelip geçti.laflarıda yanlarına kalacak.hem onlar emin ol onlar senin kadar iyi annede olamayacaklar.düşün sen yavrunun habercisi olan o çift çizgiyi atmıyor gözün gibi bakıyorsun kimbilir yavruna nasıl bakacaksın.garip geliyor demekki bu onlara.

bşver bırak seni anlamasınlar.o yapıda bir insan seni anlasa ne olur anlamasa ne olur.

Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum artık ara ara girerim

yarın yine iş şimdi yatma zamanım geldi sabah çok erken saatte kalkıyorum iyi geceler :79::79::79:

şirine ve tahmer şimdi siz söyleyin bakalım nasıl bir süreç geçirdiniz.dr.unuz kimdi.
ka yumurta kaç embriyo kaçıncı gün.tahlil ne zaman yaptınız değer kaç ? ne çok sordum değil mi.ama bizede umut olacaksınız göreviniz büyük

yaa biz o bebeklerin her anından haberdar olarak yaşıyoruz yumurta olcak mı kalitelimi döllenecekmi kaç hücre olacak onlar çocuklarına hamileyken bunları hissetmediler bile ben sadece saygılı olmalarını isterdim eşimde kızdı bana açma kapıyı gerekirse dedisizin yüzünüzü bile görmeden her şeyimi anlatabiliyorum dertleşebiliyorum iyiki varsınız canlar

Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum artık ara ara girerim

yarın yine iş şimdi yatma zamanım geldi sabah çok erken saatte kalkıyorum iyi geceler :79::79::79:
bende çok memnun oldum canım.lütfen yediklerine çok dikkat et mevsiminde olmayan sebzeler yeme.kahvaltı ara öğün yap.herşeyden ye. beslenmde önemli biliyorsun.hadi Allah rahatlık versin.

Son düzenleme:
eşin haklı canını sıkıyorsa açma kapıyı yada açmak zorunda kalırsan mesafeli ol.anlatma fazla bişey.sorun amaç aynı olunca dostluklar çok çabuk kuruluyor aynı dili konuşuyoruz çünkü.:81:

canım benim doktorum ulun beydi çok tatlı sevimli bir doktorum vardı hala transferden sonra gelip elimi tutup hayırlı haberlerini bekliyorum deyişini unutamıyorum nasıl ağladım arkasından canım benim ilk denemem şu anda sadece idrarda çıktı test tarihim çarşamba sonucum negatif olsa bile inşallah olmaz merkezime ve doktoruma hata bulmam hayırlısı derim benim 9 yumurtam toplandı 6 sı döllendi ama 3 ü anormal döllendi geriye 3 tane kalmıştı 3. gün 7 hücreli yumoşumu bana verdiler böyle işte canım ama inan umut tup bebek merkezi sanki sıcacık bir yuva herkes o kadar tatlı ve içtenki neyse çok uzattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…