Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım benim doktorum ulun beydi çok tatlı sevimli bir doktorum vardı hala transferden sonra gelip elimi tutup hayırlı haberlerini bekliyorum deyişini unutamıyorum nasıl ağladım arkasından canım benim ilk denemem şu anda sadece idrarda çıktı test tarihim çarşamba sonucum negatif olsa bile inşallah olmaz merkezime ve doktoruma hata bulmam hayırlısı derim benim 9 yumurtam toplandı 6 sı döllendi ama 3 ü anormal döllendi geriye 3 tane kalmıştı 3. gün 7 hücreli yumoşumu bana verdiler böyle işte canım ama inan umut tup bebek merkezi sanki sıcacık bir yuva herkes o kadar tatlı ve içtenki neyse çok uzattım:KK1::KK1:
ne güzel bir yaklaşım dr.unun yaptığı moral çok önemli kesinlikle.idrarda kaçıncı gün yaptın cnm.ilacın dozu ne kadardı hatırlıyormusun.

uzatmadın tabiki ama yazmak seni yormasın dinlenmen lazım senin şimdi :nazar::emir_bebek:

ne güzel bir yaklaşım dr.unun yaptığı moral çok önemli kesinlikle.idrarda kaçıncı gün yaptın cnm.ilacın dozu ne kadardı hatırlıyormusun.

uzatmadın tabiki ama yazmak seni yormasın dinlenmen lazım senin şimdi :nazar::emir_bebek:

canım bu gün 10 günüm bu gün de dün de yaptım çıktı her hastaya farklı doz veriliyor canım bana 300 gonal f vermişlerdi canım

git tabi canım dinlen sen.yorma kendini.iyi haberlerle gel inşallah yarın.bende buradayım artık.:21:

sevindm görüşürüz artık canım yarını bi atlatsam çarşamba eşim izin aldı çarşamba birlikte teste gitcez bana dua et olur mu hayırlı geceler canım...

canım bu gün 10 günüm bu gün de dün de yaptım çıktı her hastaya farklı doz veriliyor canım bana 300 gonal f vermişlerdi canım
:nazar: peki koyulaşma fark ediyormu.en doğru sonucu sabah aç karna su içmeden yapmak gerekiyor çünkü içtiğin su idrarda çoğalınca hormonun idrara yansıması azalıyor hormon düşüyor idrarda ve silik çıkıyor.gece az su içip sabah ilk idrarla yaparsan hormon üst düzeyde oluyor.

karışıkmı anlattım acaba:26:

sevindm görüşürüz artık canım yarını bi atlatsam çarşamba eşim izin aldı çarşamba birlikte teste gitcez bana dua et olur mu hayırlı geceler canım...
etmem mi hiç.RABBİM peygamber efendimiz s.a.v yüzüsuyu hürmetine sana şirine ve buradaki tüm dostlara hayırlı sonuçlar versin sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah .amin.

hadi iyi geceler cnm dinlen sen.

ayy sen ne güzel konuşuyosun öyle hayırlıca bir de yarını atlatsaydım şimdi komşum geldi canımı sıktı onun bi yakınımı ne anlamadım o da tüp bebek yaptırmışda onun 10. gününde kanama olmuşda tutunma kanamasıymış da bende olmadığı için ümitlenmeyecekmişimde canım çok sıkıldı yaaa neden kimse anlamıyor beni yaa:KK59:

saçmalamış cunku bende ne kanama oldu nede bişey tam aksi sonucumda cok yuksekmiş ulun bey oyle dedi şoyle atraftan atıp tutuyolarya gıcık oluyorum insanın umidini kırıyorlar allahın izniyle hamilesin sen canım sakın aldırış etme bunlara

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii :nazar:( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında:nazar:
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin:nazar: ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
18-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
19-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
20-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
21-sinems941---hamile (umut-tüp):nazar:
22-sevgi3434--- hamile (ben demedimmi 7 cücelerden kap gel diye) :nazar:
23-siri_ne -----hamile (umut-tüp) :nazar:

24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp ):nazar:
25-tahmer---test gününü bekliyor-umut-tüp:nazar:
26-sedasem ---6mayısta kızını doğuracak ( umut-tüp):nazar: (ilk bebek haberimiz):emir_bebek:
27-ipekada---test günü :3mayıs ( umut-tüp):nazar:

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-..........................
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
17-panadol----(umut-2.deneme-mayıs adetiyle):nazar:
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu :nazar:
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
26-kuzunaz--- rapor aşamasında :nazar:
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım:nazar:
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp):nazar:
29------------
30-nurme --- bir başka denemede inşallah :nazar:
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek ) :nazar:
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin ) :nazar:
33-sevdammmmm---ne olur umudunu yitirme,gelecek biliyorsun (umut-tüp) :nazar:

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim
:nazar::nazar:

:nazar: maaşallah ne güzel bir liste bol hamiş li

Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalıdır.
Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.
Düşük ihtimali olan hamile bayanlar eşleriyle beraber "El Mübdi" okur.

Estagfirullahellezî lâ ilâhe illâ hüverrahmanirrahîm el-hayy-ül-kayyûmüllezî la-yemûtü ve etûbü ileyh Rabbigfir lî

1- İstiğfar okumalı. (Malım çok, ama çocuğum olmuyor. Ne yapayım?) diyen kişiye, bir sahabi istiğfara devam etmesini söyledi. O da günde 700 defa istiğfar okurdu. Nihayet on çocuğu oldu. Hasan-ı Basri hazretlerine, kıtlıktan, fakirlikten, çocuğunun olmadığından şikayette bulunuldu. Hepsine de istiğfar etmesini söyledi. Sebebi sorulunca, Kur’an-ı kerimden üç âyet-i kerime okudu. Meali şöyle:
(Çok affedici olan Rabbinize istiğfar edin ki, gökten bol yağmur indirsin; size, mal ve oğullar ile yardım etsin, sizin için bahçeler, ırmaklar versin.) [Nuh 10-12]

bunları okuyalım arkadaşlar.

KIZLAR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUNNNN.....
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maaşallah cnm kaçıncı gün sonucun kaç.

birde sorununuz neydi.kaç doz ilaç kullandın kaç yumurtan oluştu kaçı transfer edildi. dr.un kimdi.

yazarsan umut olursun bize.darısı hepimize olsun inşallah

kızlar yaaa ben mi olumsuzum bilmiyorum yarın adet günüm ya aynı zamandada aynı adet zamanı olduğum gibi ishal oldum ve birde sabah yine test yaptım 15 dakikadan sonra ikinci çizgi belli olmaya başlıyor yarım saat sonra pembe oluyor ama testte 10 dakika sonraki sonuçları dikkate almayın diyor galiba ben hamile değilim canlar yaaa:KK59::KK59:

kızlar yaaa ben mi olumsuzum bilmiyorum yarın adet günüm ya aynı zamandada aynı adet zamanı olduğum gibi ishal oldum ve birde sabah yine test yaptım 15 dakikadan sonra ikinci çizgi belli olmaya başlıyor yarım saat sonra pembe oluyor ama testte 10 dakika sonraki sonuçları dikkate almayın diyor galiba ben hamile değilim canlar yaaa:KK59::KK59:
kızıyorum ama :26: madem öyle neden benim yaptığım test bembeyaz.üstelik 10 dakka 30 dakika hatta 3 gün sonra bile.söylermisin lütfen

kızıyorum ama :26: madem öyle neden benim yaptığım test bembeyaz.üstelik 10 dakka 30 dakika hatta 3 gün sonra bile.söylermisin lütfen

yani geç çıkması sorun değil mi var anlamına geliyor değil mi bu yaptığım 5. test hepsi aynı sadece bu günki daha koyu pembe oldu:18:

X