Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

ne güzel bir yaklaşım dr.unun yaptığı moral çok önemli kesinlikle.idrarda kaçıncı gün yaptın cnm.ilacın dozu ne kadardı hatırlıyormusun.

uzatmadın tabiki ama yazmak seni yormasın dinlenmen lazım senin şimdi

canım bu gün 10 günüm bu gün de dün de yaptım çıktı her hastaya farklı doz veriliyor canım bana 300 gonal f vermişlerdi canım

git tabi canım dinlen sen.yorma kendini.iyi haberlerle gel inşallah yarın.bende buradayım artık.

sevindm görüşürüz artık canım yarını bi atlatsam çarşamba eşim izin aldı çarşamba birlikte teste gitcez bana dua et olur mu hayırlı geceler canım...

canım bu gün 10 günüm bu gün de dün de yaptım çıktı her hastaya farklı doz veriliyor canım bana 300 gonal f vermişlerdi canım
peki koyulaşma fark ediyormu.en doğru sonucu sabah aç karna su içmeden yapmak gerekiyor çünkü içtiğin su idrarda çoğalınca hormonun idrara yansıması azalıyor hormon düşüyor idrarda ve silik çıkıyor.gece az su içip sabah ilk idrarla yaparsan hormon üst düzeyde oluyor.

karışıkmı anlattım acaba:26:

sevindm görüşürüz artık canım yarını bi atlatsam çarşamba eşim izin aldı çarşamba birlikte teste gitcez bana dua et olur mu hayırlı geceler canım...
etmem mi hiç.RABBİM peygamber efendimiz s.a.v yüzüsuyu hürmetine sana şirine ve buradaki tüm dostlara hayırlı sonuçlar versin sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah .amin.

hadi iyi geceler cnm dinlen sen.

saçmalamış cunku bende ne kanama oldu nede bişey tam aksi sonucumda cok yuksekmiş ulun bey oyle dedi şoyle atraftan atıp tutuyolarya gıcık oluyorum insanın umidini kırıyorlar allahın izniyle hamilesin sen canım sakın aldırış etme bunlara

maaşallah ne güzel bir liste bol hamiş li

bunları okuyalım arkadaşlar.

KIZLAR HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUNNNN.....
maaşallah cnm kaçıncı gün sonucun kaç.

birde sorununuz neydi.kaç doz ilaç kullandın kaç yumurtan oluştu kaçı transfer edildi. dr.un kimdi.

yazarsan umut olursun bize.darısı hepimize olsun inşallah

kızlar yaaa ben mi olumsuzum bilmiyorum yarın adet günüm ya aynı zamandada aynı adet zamanı olduğum gibi ishal oldum ve birde sabah yine test yaptım 15 dakikadan sonra ikinci çizgi belli olmaya başlıyor yarım saat sonra pembe oluyor ama testte 10 dakika sonraki sonuçları dikkate almayın diyor galiba ben hamile değilim canlar yaaa

kızıyorum ama :26: madem öyle neden benim yaptığım test bembeyaz.üstelik 10 dakka 30 dakika hatta 3 gün sonra bile.söylermisin lütfen

kızıyorum ama :26: madem öyle neden benim yaptığım test bembeyaz.üstelik 10 dakka 30 dakika hatta 3 gün sonra bile.söylermisin lütfen

yani geç çıkması sorun değil mi var anlamına geliyor değil mi bu yaptığım 5. test hepsi aynı sadece bu günki daha koyu pembe oldu:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…