Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

herkeze merhabaaa nasılsınız arkadaşlar...
hamile olan arkadaşlar RABBİM hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
bebeği olmasını isteyen (benim gibi) arkadaşlar RABBİM gönlünüze göre versin..

AMİN

Sizde umuttamı tedavi görüyorsunuz

amin inşallah

:KK61:Ben kendisiyle daha önce telefonla görüşmüştüm bugün içinde randevu alıp gittim elimde rahim filmim eşimin spermiogram sonucu ve bir takıp kan teslerim vardı benim iki aşılamam bir tüp bebek denemem var ilk denememide aytuğ kolankaya ile yapmıştım malesef sonuç olumsuz oldu olumsuz olduğuna değil tedavide ve tedavi sonrası ilgisizliktenden dolayı çok üzülmüştüm bir yakınım süleyman bey ile tedavi görmüştü onun ısrarlarına dayanamayıp kendisini aradım sağolsun telefonda bir çok soruma cevap verdi bugünde hem merkezden hemde süleyman beyden çok memnun kaldım
:nazar: maaşallah cnm bunları duydukça daha bir istiyorum umut'u.inşallah hepimize umut olur.

belgincim beklenen regl tarihin nedir.seni takipte olacağım cnm.

birde arkadaşlar konuyu takip eden liste yapan arkadaşımız artık girmiyor mu?

canım bizde umutta tedavi gördük fakat bizimki negatifle sonuçlandı nasip değilmiş...
negatif olması dediğin gibi nasip kısmet dr. hatası olacağını sanmıyorum.

seni üzmeyecekse cnm kısaca bu süreci yazarmısın lütfen.sorun neydi kaç yumurta toplandı kaçıncı gün hangi kalitede emrbiyo transfer edildi.dr.un kimdi.

amin inşallah

:nazar: Maaşallah cnm bunları duydukça daha bir istiyorum umut'u.inşallah hepimize umut olur.

inşallah

ben çok çabuk demorize oluyorum zaten bugün bunu süleyman beyde farketti bana sen hiç birşeyi düşünmeyceksin ve bana bırakacaksın herşeyi dedi nedendir bilinmez daha yolun başında çok güvendim süleyman beye

umud'cum RABBİM bir dahaki sefere yüzünü güldürsün çifter çifter versin inşallah

Son düzenleme:
inşallah

ben çok çabuk demorize oluyorum zaten bugün bunu süleyman beyde farketti bana sen hiç birşeyi düşünmeyceksin ve bana bırakacaksın herşeyi dedi nedendir bilinmez daha yolun başında çok güvendim süleyman beye
moral çok önemli ama cnm yumurta kailitesini dahi etkiliyor.dr.una güvenmen çok önemli maşallah :nazar: beklenen regl tarihi ne zaman.

kızlar nasılsınız.sirine canım yaa benim bu sol kasıktaki ağrı geçmedi korkmaya başladım bir şey olmuyordur değil mi?:18::18:

negatif olması dediğin gibi nasip kısmet dr. hatası olacağını sanmıyorum.

seni üzmeyecekse cnm kısaca bu süreci yazarmısın lütfen.sorun neydi kaç yumurta toplandı kaçıncı gün hangi kalitede emrbiyo transfer edildi.dr.un kimdi.

canım bizim doktorumuzda süleyman beydi doktor hatası olduğunu düşünmedim hiç sadece nasip değilmiş..
benden 15 yumurta toplandı 9 tanesi döllendi 1 tane 5. gün embriyosu transfer edildi son ana kadar herşey yolundaydı ama olmadı işte dondurulmuş embriyom yok HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ...

canım bizim doktorumuzda süleyman beydi doktor hatası olduğunu düşünmedim hiç sadece nasip değilmiş..
benden 15 yumurta toplandı 9 tanesi döllendi 1 tane 5. gün embriyosu transfer edildi son ana kadar herşey yolundaydı ama olmadı işte dondurulmuş embriyom yok HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ...

öyle canım takdiri ilahi

X