Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hamile arkadaşlara bir sorum olucak. aranızda crinone jel kullanan varmıydı? bnm 12. haftam acaba jeli kaçıncı haftaya kadar kullandınız? haftaya dr a gidicem o söyliyecektir bırakacağım zamanı ama sizlerdende fikir almak istedim.

sevgi , inşallah bu defa olacak .. sana inanıyorum..

sevdaammm; dualarım seninle...dikkat et kendine.... yediklerin çok önemli igneni sakın saatini atlatma.. benim 50 küsürüncü ignem hep aynı saatte yaptırıyorumm...

özgecim , zaten hergün kouşuyoruzzzz ama yine de bir merhaba demek istedim . azmini kutluyorummm harikasın arkadaşımmm .. spor diyet iyi gelcekk...

pili, güzel arkadaşımmmm inşallah allah sana doğru yerde , doğru zamanda olman için güç verecek . kendini hazır hissettiğinde bir de umuta git derim.. allahım sabrını ve gücünü versin inşallah...

wisegirl81; canım ben jel hiç kullanmadım progestan yumuşak kapsül ve progynex ignem vardı. süleyman bey seç birini dedi ben igneyi seçtim . 3.ay biene kadar kullancam ...
jel de öyledir... 10-12.haftaya kadar kullanılıyorrr

htcyldz; çok sevindim ...allah sağlıkla kucagına aldırsın bebişini...

tahmer , endişe etme herşey güzel olacak :)

arkadaşlar ismini yazamadıklarım kırılmayın.. geçmişi okumak buraya kadar gelmek bişe çok yordu pc başında...

bebek için tedavi yollarında olan tüm arkadaşlarıma bebeklerine kavuşmalarını nasip etsin rabbim...
hamile olan tüm arkdaşlarımın bebeklerine sağlıkla sıhatle kavuşmalarını nasip esin allahım inşallah....
yarın evimde yasin okutacagım . dualarımda sizleri de anacagım ... alahım kabul eder inşallah....

arkadaşlar , izmire geldim . evime taşındım . .çok güzel bir evim var . deniz manzaralı ve çok ferah... eşim de ben de pzt işe başlıyoruz... allahım bebeğimizin rızkını kazanmak nasip etsin . kimslere muhtaç etmesin inşallah... allahım sağlıkla sıhatle bebeğimizi kucagımıza almak nasip etsin inşallah..
burda 1-2 yre gittim kan testleri istediler bazı degerlerim düşük çıktı onlar için de tavsiyelerde bulundular ilaç alamayacagım için... perşembe günü de başka bir yere gidicem bundan sonraki takipleri yaptırabilmek içi n:..internetim az evel baglandı... perşembe günü bazı resmi daire işlerim var onları )cmt - pzr temizlik ve alışveriiş... pzt de iş .... akşamları uygun oldukca ara ara girerim . listeyi sürekli giren bir arkadaş devr alabilir , sevinirim ...

hepinize allah sağlık ve şifa versin diyerek ayrılıyorum...

sevgilerrr.. iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrr

bu arada...

kullandığınız igne(progynex) i vitaminler (elevit,folik plus) gibi ilaçları ,coraspin vs gibi ilaçları aile hekimi yazabiliyor... gebe teşhisi yazınca ssk ödüyor.. igne 10 günlük yazılıyor yani 2 kutu 5x2 ... 10 gün sonra tekrar yazdırılıyor...

daha uygun oluyor böylece...

soran arkadşlarıma yanıt vererek paylaşmış olmak isterim herzamaki gibi ......

umut tüp bebek merkezini araştıran arkadaşlar için de;

kampanya paket fiyatı 5000 tl.. bu fiyata sadece transfere kadarki igneler ve gebelik testi dahil... ilave verilen igne vitamin,aspirin,estrofem vs ekstra bir ücret.... doktorlar ve tüm ekip çok çok iyi...memun olanları da görüyorsunuz...

www.tupbebektv.com adresinden de daha detaylı bilgi edinebilirsiniz....

bol şans..............

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı ( umut - tüp 4.deneme)
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )

21-sevdammmmm---test günü:21nisan(umut-tüp)
22-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
23-sinems941---yumoşlar toplandı (umut-tüp)
24-sevgi3434--- sıra sende kuzummm geliyorsunnnn
25-
26-
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-tahmer---tedaviye başlayacak-umut-tüp
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----adet olup başlayacak arkadaşımız(umut-tüp)
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
17-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
26-kuzunaz--- rapor aşamasında
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)
29-ipekada---19 nisan önemli gün ( umut-tüp)
30-nurme --- bir başka denemede inşallah
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek )
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin )

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

evinde güle güle otur bebeğin le beraber cnm amin hepimize sabır versin
pili, güzel arkadaşımmmm inşallah allah sana doğru yerde , doğru zamanda olman için güç verecek . kendini hazır hissettiğinde bir de umuta git derim.. allahım sabrını ve gücünü versin inşallah...

hoşgeldin canım özledik kız senii..ne güzelde bi çırpıda anlatmışsın herşeyiii...yeni evin hayırlı olsun allahım güle güle oturmayı nasip etsin.

burda olmamdan keyif alan beni özleyen özel arkadaşlarıma teşekkür ederim ....

allahım kalplerinizin güzelliğini dileklerinizle sizlere versin....

sevgilerr şeker kızlar....

dualarım sizinle..yarın hepiniz için okuyacagım dualarımı... allahım kabul etsin inşallahh

allah kem gözlerden korusunn

o jeli kullanabiliyosan helal olsun sana öncelikle tebrik ediyorummmmmm beni mahfetti çünkü içerde biriken parçaları yüzünden mantar oldum ve adece bir kutu kullanabildim ama bu hafta son 12. hafta sonuna kadar demişti ulun bey sona gelmişsin gözün aydın.....

merhaba arkadaşlar bende bahçecide tüpbebek yapıldı ama sonuç negatif tekrar istiyoz ama maddi bakımdan biraz zor inş kendiliğinden olur diyorum rabbim ol derse olur inş doktorum ulun beydi

canım benim... rabbim sana,bebegine,eşine yeni evinde yeni hayatında bol saglık,mutluluk,para,huzur nasip etsin.şimdi herşey daha guzel olsun ne guzel anneciginde yakınında inşallah işiniz gucunuzde rast gitsin allahım hep yar ve yardımcın olsun...bu arada beni listenin yukarısına taşımış guzel cumleler yazmışsın cok teşekkur ederim...inşallah birgun buradan bende sana hamilelik haberimi veririm az kaldı bacın bu defa tutturacak inşallah allaha emanet ol kendine bebişine cok dikkat et annecigine selamlarımı soyle

Deryacım hoşgeldin Özlettin kendini İnşallah yeni yaşantın sana hep mutluluklar getirir Herşey gönlünce olur Dikkat et yorma kendini

canım hoş geldin yeni evin hayırlı olsun RABBİM eşinle çocuğunla huzurluca oturmayı nasip etsin özlettin kendini valla.canım buarada ben tedavime başladım iğnelerimi kendim yapabiliyorum dün de kontrolüm vardı ulun bey başlangıç için çok güzel dedi ama yumurtalar erken çatlamasın diye iki gün yapacağım bi iğne verdi bu kötü bişey değildir dimi ay ulun beyi sorularımla bıktırdım artık

hoşgeldin derya özledik seni bu arada yeni evin hayırlı olsun güzel temennilerin içinde ayrıca teşekkürler.herşey gönlünce olur inş. Rabbim okutacağın kuranı ve dualarını kabul etsin.

sağol hayatım :26:yeni evin hayırlı olsun sana eşine bebişine hayır getirir ihşallah bende bekleme sürecindeyim yediklerime dikkat ediyorum evde uzanmaktanda zaman geçmiyorki canım allaha şükür kü havalar kötüde pek dışarıyı aramıyorum insan havanın kötü olmasına bile seviyormuş bu süreçte

slm kızlar test sonuçum berbat 0.13 çok üzgünüm

canım herşeyin hayırlısı olsun üzülme demek isterdim ama üzülmemek elde değil biliyorum ben aynı süreçteyken yıkılmıştım ama zaman geçtikçe toparlıyorsun en azından benim öle oldu RABBİM hepimizin hakkında hayırlı olanı nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…