Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kilo işi başa bela bende hiç 60 tan yukarı çıkmamıştıkm taa ki polikistikler ve şeker hortlayana kadar.olsun saglıklı sıhhatlı bebeklerımız gelsın kilo illla ki verilir ama benım şimdiden dikkat etmem gerek haftaya diyetisyene başlaıyorum,hallettim.artık kontrol altında olacagım.

selam kızlar bende başladım tedaviye ilk iğnemi oldum ALLAHım hepimizin gönlüne göre versin...:81::81::81:

hadi hayırlısı olsun. 15-20 gune kadar iyi haberler verırsın inşallah.Allahım tedavi sürecinde kolaylık versin.

Son düzenleme:

hayirli olsun canim. Allah emeklerinizi bosa cikarmasin

sevdam
canım benm hayırlı olsun bebişin artık seninle allahım sıkı sıkı sana tutunmasını nasp etsin inşallah allaha emanet ol

hadi hayırlısı olsun. 15-20 gune kadar iyi haberler verırsın inşallah.Allahım tedavi sürecinde kolaylık versin.

hadi hayirlisi olsun, Allah yardimciniz olsun

çok saolun canlar inşallah iyi haberler veririm de kızlar yaa biliyorum stres yapmamam lazım ama kafama takılıyo işte benm prolaktin değerim 47 çıktı yüksek ve ulun bey ilaç verdi ama ben çok takıldım buraya yumurta oluşumuna engel deniliyo düşüğe sebep oluyo deniliyo ne olur bilen biri varsa bişeyler yazsın bana çok kötüyüm ya yolunda gitmezse tedavim

canım benim de prolaktinim her daim yüksek çıkıyordu Ve sürekli dostinex kullanıyordum Doktorlara bu ilacı kullanıken hamile kalırsam bebeğe bir zararı olur mu diye sorduğumda 1 - 1,5 aylık süreçte bebeğe zarar vermez demişlerdi Ulun beyle tedaviye başladığımızda prolakinimin yüksek olmasını hiç önemsemedi Ben de çok tedirgin olmuştum prolaktinim yüksekken hamile kalabilirmiyim diye Ama Allahıma şükürler olsun ki hiç bir sorun olmadı ve hamileyim Tedavi sürecinde ben bu ilacı kullanmadım Doktor bey sana verdiğine göre tedavi sürecini olumlu etkileyecektir herhalde

Bence ilk kontrolünde doktoruna bu endişelerini söyle Bu endişelerini ancak doktor bey giderebilir Bence doktoruna güven Çünkü emin ellerdesin İnşallah tedavin güzel bir sonuçla biter

çok çok teşekkürler canım cevabın için ilk kontrolüm salı günü soracağım ama duramadım işte saol beni rahatlattığın için yaa ne zormuş inşallah sonu güzel olur peki canım 47 prolaktin için çok mu yüksek?

Benim de prolaktinim 30 ile 50 arasında değişiyordu Bunlar prolaktin için düşük bir seviye Ben 500 olanları bile duydum İçini rahat tut zaten 2-3 tane ilaç kullanınca prolaktinin düşecektir

Benim de prolaktinim 30 ile 50 arasında değişiyordu Bunlar prolaktin için düşük bir seviye Ben 500 olanları bile duydum İçini rahat tut zaten 2-3 tane ilaç kullanınca prolaktinin düşecektir

dortinex verdi ulun bey bakalım yarın alacağım yardımın için tekrar saol canımm...

slm arkadaşlar işte geldim iki gün pcnin başına geçmek istemedim radyasyondan dolayı transferim cumartesi yapıldı süleyman beyin dediğine göre embriyom orta derecede gelişmiş rabbim artık hayırlısını nasip etsin ama ben allaha şükürler olsun mercimeğimin benle oldduğunu hissediyor gibiyom ihşallahta öyledir

hayırlısı allhdan inş tutar güzün güler rabbim versin herkese sanada

hayırlı olsun canımm sıkı sıkı tutunun birbirinize olur mu...

hadi hayirlisi insallah guzel sonuclar alirsin mercimegin seninle kalir

güzel haberlerini duyarız inşallah.benim transferimide süleyman bey yapmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…