Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Merhaba Arkadaşlar
Allah herkesin tedavisinde yardımcı olsun kucaklarımızı boş bırakmasın.
Bende 5,5 yıllık evliyim. Eşimin sperm sayısı düşük ve bende de pko var. Başarısız aşılamamız olmuştu. Şimdi tüp bebek düşünüyoruz. Merkezleri araştırıyorum. Arkadaşım uzun bir süre önce Umut Tüp bebekte tadavi görüp üçüz bebeklerini kucağına almıştı. Bana biraz uzak ama bütcemize uyarsa yol sorun değil ne yapalım. Benim sorum ne kadarlık bir bütce ayırmamız gerekir umut Tüp bebekte tedavi için. Biliyorum herkesin tedavisi farklı ama ortalama nedir ücretler

slm arkadaşlar işte geldim iki gün pcnin başına geçmek istemedim radyasyondan dolayı transferim cumartesi yapıldı süleyman beyin dediğine göre embriyom orta derecede gelişmiş rabbim artık hayırlısını nasip etsin ama ben allaha şükürler olsun mercimeğimin benle oldduğunu hissediyor gibiyom ihşallahta öyledir

canım hayırlı olsun.inşallah bırakmaz seni mercimekcin..test günün ne zaman.o günde allahın izniyle güzel haberini alırız inş.sevdacım bişey daha sorucam transfer yapılırken canın acıyomu narkoz verilmiyo degilmi :18::18::18: ben çok korkuyorumda.

senin içinde hayırlısı olsun cnm narkoz yok çok acımıyor 5 dakika sürüyor korkma sakin ol
canım hayırlı olsun.inşallah bırakmaz seni mercimekcin..test günün ne zaman.o günde allahın izniyle güzel haberini alırız inş.sevdacım bişey daha sorucam transfer yapılırken canın acıyomu narkoz verilmiyo degilmi :18::18::18: ben çok korkuyorumda.

senin içinde hayırlısı olsun cnm narkoz yok çok acımıyor 5 dakika sürüyor korkma sakin ol

saol cnm allah razı olsun.valla rahim filmi çektirene kadar çok cesaretli biriydim.o filimden sonra artık çok korkuyorum.yumurtalarım toplandıktan sonra ohss olunca korkularım 2 kat oldu şimdi son aşama transferim kaldıı bide onu atlatsam:18:... yine ameliyathaneyemi götürüyolr transferde.dr yerleştiyo deglmi.günüm yaklaştıkca heycan basbayama başladı..:KK1::KK1::KK1:

slm kızlar test sonuçum berbat 0.13 çok üzgünüm

Son düzenleme:
CANIM GEÇMİŞ OLSUN .ÜZÜLME DEMİYECEM SANA AMA İNAN UĞRAŞINCA OLUYOR.
Sen Almanda kime tedavi olmuştun.?Maalesef artık Alman hastanesi eski alman değil biliyorsun.2 deneme için iyi düşün karar ver.3 ay sonra tekrar dene hepimiz çok uğraştık biliyorsun

Merhaba Arkadaşlar
Allah herkesin tedavisinde yardımcı olsun kucaklarımızı boş bırakmasın.
Bende 5,5 yıllık evliyim. Eşimin sperm sayısı düşük ve bende de pko var. Başarısız aşılamamız olmuştu. Şimdi tüp bebek düşünüyoruz. Merkezleri araştırıyorum. Arkadaşım uzun bir süre önce Umut Tüp bebekte tadavi görüp üçüz bebeklerini kucağına almıştı. Bana biraz uzak ama bütcemize uyarsa yol sorun değil ne yapalım. Benim sorum ne kadarlık bir bütce ayırmamız gerekir umut Tüp bebekte tedavi için. Biliyorum herkesin tedavisi farklı ama ortalama nedir ücretler

canım paket fiyatı 5000 lira içinde ignelerde dahil bunun dışında sadece 70 milyon kadar sen dışrdan ilaç alıyosun benm sigortm yoktu eger sigortan varsa ilaçlarını 20 milyonada alırsın bunların dışında ekstra para odemiyosun bide tahlil istiyolar eşinden ve senden ben sigortasız 300 liraya yaptırdım sigortan varsa bunlarda bayagı ucuza gelir başkada bişey yok canım
Pili
seni cok iyi anlıyorum aynı yoldan bende gectim ama yinede sukrettim napalım bu işin boylede bi yanı var.artık bundan sonraki denemeye hazırlanıcaksın ben dondurulmuş embriyoları duşundukce rahatladım o zamn senn de aynısını yapman lazım rabbim yardımcın olsun canım benm

saol cnm allah razı olsun.valla rahim filmi çektirene kadar çok cesaretli biriydim.o filimden sonra artık çok korkuyorum.yumurtalarım toplandıktan sonra ohss olunca korkularım 2 kat oldu şimdi son aşama transferim kaldıı bide onu atlatsam:18:... yine ameliyathaneyemi götürüyolr transferde.dr yerleştiyo deglmi.günüm yaklaştıkca heycan basbayama başladı..:KK1::KK1::KK1:

evet amelyathaneye gidiyosun ama anestezi felan yok transfer toplasan 4 dakika suruyor hemncicik rahimi acıp içine bırakıyo embriyoyu korkma bu cok basit

ben medikalda 2 aşilama yaptırdım olmadı
şimdi aytuğ beye gittim hamile olan hastalar var kaç tanesini dinledim memnunlar başka yerlerde yaptırmişlar olmamiş
burda olmuş allah vermedimi olmuyor ne dersen de
CANIM GEÇMİŞ OLSUN .ÜZÜLME DEMİYECEM SANA AMA İNAN UĞRAŞINCA OLUYOR.
Sen Almanda kime tedavi olmuştun.?Maalesef artık Alman hastanesi eski alman değil biliyorsun.2 deneme için iyi düşün karar ver.3 ay sonra tekrar dene hepimiz çok uğraştık biliyorsun

amin hayatım tek temennim bu zaten test günüm 21 nisan büyük gün benim için ihşallah burdan mutlu haberlerimi vercem allahın izniyle.hayatım rahat ol transferde narkoz yok ama canında acımıyor zaten 5 dakikada yatağındasın kuzum bebiş gelsinde ben her acya razıyım inanki

ben medikalda 2 aşilama yaptırdım olmadı
şimdi aytuğ beye gittim hamile olan hastalar var kaç tanesini dinledim memnunlar başka yerlerde yaptırmişlar olmamiş
burda olmuş allah vermedimi olmuyor ne dersen de

hayatım inanki çok üzüldüm senin adına rabbim yardımcın olsun söyleyecek söz bulamıyorum

hayırlı olsun canımm sıkı sıkı tutunun birbirinize olur mu...

arkadaşlar tüm arkadaşlarıma güzel temennileri için tşk ederim allah razı olsun rabbim bu yolda çaba gösteren herkesin yüzünü güldürür ihşallah hamilelerde bebişlerini sağ salim kucağına alır ihşallah

slm kızlar cuma günü umut tüp bebekde randevum var ulun uluğ beye sizce süleyman bey mi uluğ bey daha iyi? inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun :KK49:

slm kızlar cuma günü umut tüp bebekde randevum var ulun uluğ beye sizce süleyman bey mi uluğ bey daha iyi? inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun :KK49:

canım benim dr. da ulun bey. 1. denememdi ve allaha şükür şu an 12 haftalık hamileyim aklın hiç kalmasın. eminim çok memnun kalıcaksın. süleyman beyde çok iyi bir dr. yumurta toplama işlemimi de o yapmıştı, çok samimi ve insana güven veren dr lar ikiside.

X