Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba siteye vakit bulabildikçe girebiliyorum artık izin bitti işe dönme vakti gelmişti ve başladık işte :) biraz yorucu geçiyor ama iş bana iyi geldi en azından düşünmeye vaktim olmuyor toparladım artık ve kendimi 2. tedaviye hazırlamaya çalışıyorum ALLAHIN izniyle bu sefer olacak buna inanıyorum...

Hanımlar slm bende mayıs adetimle Umutun yollarındayım dr. Süleyman hoca birbirimize desteklerimizi esirgemeyelim sevgiyle kalın hepinize bol şans

canım ne zaman başlıyorsun sen dr . kim

sevdammm bekleme süreci nasıl gidiyor keyifler nasıl inşallah hamileyim dersin burdan canım...

canım ne zaman başlıyorsun sen dr . kim

ben henüz ne zaman başlayacağımı bilmiyorum ilk negatif sonucumu alalı henüz 1 ay bile olmadı kendimi toplamaya çalışıyorum bu arada benimde doktorum süleyman beydi kendisiyle tekrar görüşmeye gideceğim sanırım 10 güne kadar iş yernden izinde alabilirsem doktorumla görüşeceğim negatif sonucumu kendisine tlf sölemiştim oda kendini toparla gel görüşelim dedi bu arada eşimde bel fıtığından ameliyat edildi eşimle ilgilenmekten tekrar görüşmeye gidemedim ama artık herşey yoluna girmeye başladı kendimi maddi ve manevi olarak toparladığım zaman tedavime tekrar başlayacağım.... sana bol şans canım herşey gönlünce olsun

deryacım; hoşgeldin yeni evin sana ve ailene hayırlı olsun canım... kendine ve minik meleğe dikkat et canım görüşmek üzere

Canım benım çok geçmiş olsun sana senınde herşey gönlünce olur umarım eşinede gecmış olsun
sevgiyle kal

5 Nisan 2011 / 23.39

Bugün test sonucumuzu aldım, doktorun yanına çıkana kadar kalbim duracak sandım ama durmadı. Doktorumuzun ağzından cümleler döküldükçe kalbimin atışları normale dönüyor, ellerim titremesi geçiyor, dizlerimi hissetmeye başlıyordum.

Sıra seni göremeye gelince yine geçen hafta olduğu gibi hareket halinde göreceğimi sanıyordum ama uyuyordun. Sersem, şaşkın ve derin derin… Sanki ben gibi…

Her hafta biraz daha büyüyorsun ve sen büyüdükçe daha çok korkmaya başlıyorum. Her santimde endişelerim, meraklarım, sabırsızlığım biraz daha artıyor. Böyle olacağını hiç tahmin etmezdim. Seni istiyordum sadece istiyordum; düşünmeden, ileriye bakmadan, körü körüne.

Cidden korkuyorum ufaklık. Sana bakabilecek miyim, ne kadar anne ne kadar dost olabileceğim, kaç gece kollarımda uyursun, seni ne kadar sevebilirim ya da sen beni …

Sevdiğim aklıma kazınmış kaç şarkıyı dinletebilirim sana, vicdan sahibi olmanı ben sağlayabilir miyim, hasta olduğunda bakabilir miyim ?

Yaşanmışlıklarımın olduğu kaç semt, kaç mekan kalır sen büyüyene kadar ?

Çorba yapmayı, paylaşmanın muhteşem bir şey olduğunu, yaşlı birinin alışveriş torbasını taşımayı, teşekkür etmeyi, ellerini yıkamayı, baba demeyi, önemli değil demeyi, kötü şeylerin üstüne toprak atmayı, şükür etmeyi, ayakkabılarını giymeyi, tanımadığın insanlara bile “günaydın” demeyi… Bunların bile ne kadarını yapabilirim?

Kokularıma rağmen,”hoş geldin” demek istiyorum sana!

merhaba arkadaşlar...
uzun zaman oldu giremeyeli ve hepinizi çok merak ediyorum ne gelişmeler var diye.birazdan okumaya çalışacağım geçmişi.
ben son durumumu anlatayım bugün opum vardı ve 5 tane yumurtam toplanmış sadece.çok moralim bozuldu duyunca.ne bileyim ben herkesten çok yumurta toplandığını duyunca 5 tane bana çok az geldi.süleyman beylede konuştuk sonra o 1 tane bile bulsak biz şükrediyoruz dedi ama benim içim rahatlamadı.eğer negatif sonuç alırsam dondurulmuşları denerim diyordum ama bu durumda dondurulmuşum kalırmı bilmiyorum.şimdiden moralman çökmüş durumdayım.allahım inşallah ilkinde tutar.benimle aynı durumda olan varmıydı aranızda acaba arkadaşlar ve sonuç ne oldu
şimdilik böyle arkadaşlar.kendinize iyi bakın.
hamile olan arkadaşlar;allah sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
tedavi sürecinde olanlarında allah yardımcısı olsun inşallah herşey yolunda gider
görüşmek üzere

bunlar güzel ve tatlı korkular allah kuçagına almayıda nasip etsin cnm

bunlar güzel ve tatlı korkular allah kuçagına almayıda nasip etsin cnm

amin canım amin... inan ki her an şükür ederken dua da ediyorum. kim gönülden ne diliyorsa Allahım tez zamanda,hayırlısıyla nasip et diyorum. Allahım dualarımızı geri çevirmesin.

saol canım güzel duaların için.... inanıyorum sana...haydi bakalım arkadaşımmm sıra sendeeeeeeeeeeee

Deryacım hoşgeldin Özlettin kendini İnşallah yeni yaşantın sana hep mutluluklar getirir Herşey gönlünce olur Dikkat et yorma kendini

saol canım .... se n de dikkat bebişine... allah ikinizi de korusun güzelimmmm...

canım doktoruna ekibe güven... endişe etme. günü yaşa yarını planlama..umutta felsefe bu :) üzme hiçbişey için kendini yapman gereken ilaçlarını vaktinde almak aksatmamak.... bol bo lprotein unutmaaaaaaaaaa

hoşgeldin derya özledik seni bu arada yeni evin hayırlı olsun güzel temennilerin içinde ayrıca teşekkürler.herşey gönlünce olur inş. Rabbim okutacağın kuranı ve dualarını kabul etsin.

saol canım . ikili testin nasıl çıktı...allah yardımcın olsun güzelim...

saol güzelimmmm... aman daha iyi bak otur kadın programlarıı izle gül :))) ben öyle yapmıştım:))) canım bol protein al... kuru üzüm . kuru dut.. kabak çekirdeği... :)))
allah yardımcın olsun..

işte bu.... önce kendin inan güzel arkadaşım... dualarımız senle... allah yardımcın olsun....
güzel dileklerin için de çok saol ...

Hanımlar slm bende mayıs adetimle Umutun yollarındayım dr. Süleyman hoca birbirimize desteklerimizi esirgemeyelim sevgiyle kalın hepinize bol şans

allah yardımcın olsun....

arkadaşlarımız ilgilenirler. teşekkürler....

halen devam ediyormu bilmiyoruz sayfa kapatılmış... merkezde de bu konuya ilişik bir bilgi verilmiyor kimseye... bildiğim kadarıyla..kk dan hepsi haberdar ama eğer sizler grüşürseniz belki merkezde bir afiş vs yapılır ila edilir.... arkadaşlarımız da yararlanır az da olsa...

canım üzme kendini.. unutma amacımız 1 sperm:) 1 embriyo... 1 tane sağlıklısından olsun ve senin olsun...dua et bol bol... allah yardımcın olsun..sen de şimdiden başla protein almaya ye..ok ... dualarınnı eksik etme , bizler de duacınız...

BUGUN BEBEGİMİ GÖRMEYE GİTTİM...RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN ŞU ANA KADAR SORUN YOK .... DOĞUMA KADAR BİR DOKTORUM OLSUN İSTEDİM VE GİTTİĞİM MERKEZDEN ÇOK MEMNUN KALDIM BUGÜN... ÇOK İLGİLİLER..ÜSTELİK BİR TÜP BEBEK MERKEZİ... DİLİMDEN ANLIYORLAR..SORULARIMA CVP VEREN BİR DOKTORUM VAR. İÇİM RAHAT ETSİN DİYE DAKİKALARCA GÖSTERDİ BEBEĞİMİ... TESTLER YAPTIRDI... HUZURLA YOLLADI BENİ . 15 GÜN SONRA DA 2Lİ TARAMAYA ÇAĞIRDI ... ALLAHIM HERKESİN BU AŞAMALARA GELMESİNİ , BEBEKLERİNİ SAĞLIKLA KUCAKLARINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH...
DÜN YASİNİMİZ OKUNDU EVİMDE... HEPİNİZE GÖNDERİM ALLAHIM KABUL ETSİN....

GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....

PZT İŞE BAŞLICAM . YARIN VE HAFTA SONU DA MİSAFİRLERİM GELCEK . GİREMEYEBİLİRİM . KENDİNİZE İYİ BAKIN...LİSTEYİ BİRİSİ GÜNCELLEYİP ÖN SAYFALARA ALIVERSİN KIZLAR...

BYES .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı ( umut - tüp 4.deneme)
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )

21-sevdammmmm---test günü:21nisan(umut-tüp)
22-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
23-sinems941---yumoşlar toplandı (umut-tüp)
24-sevgi3434--- sıra sende kuzummm geliyorsunnnn
25-tahmer---tedaviye başladı-umut-tüp
26-siri_ne -----transfer gününü bekliyor (umut-tüp)
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-..........................
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
17-panadol----(umut-2.deneme-mayıs adetiyle)
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
26-kuzunaz--- rapor aşamasında
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)
29-ipekada---19 nisan önemli gün ( umut-tüp)
30-nurme --- bir başka denemede inşallah
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek )
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin )

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

ay duygularini ne guzel dile getirmissin
Allah saglikla kucagina vermeyi nasip eder INSALLAH

Son düzenleme:

deryacim yeni evin hayirli olsun icinde gule gule oturun, Allah saglik mutluluk dogacak olan bebegine uzun omurler versin,ay ogluna diyecektim kiz valla Allah soyletti galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…