Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Deryacım ben geçen hafta okula başladım Çok dikkat etmeye çalışıyorum Ama salı sabahı saat 5 te birden uyandım ve bir ıslaklık hissettim Yine kanamam oldu Sabah olunca umutu aradım Bu haftalarda normaldir dediler Kanamalarınızı takip edin artarsa gelin dediler Allaha şükür ondan başka kanamam olmadı Mecburen okula devam ediyorum Cuma günü kontrolümüz var İnşallah bebişlerimizin durumları belli olacak İnşallah güzel haberler veririm sizlere
Canım sen de kendine dikkat et Malum bu dönemler çok kritik İnşallah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız

iy geceler nasılsınız ilk gün hep yattınızmı ben bugün karnım şiş diye baya gezindim karnım yumuşasın diye süt kaysı üzüm incir sebze yedim aç karnına elma ılık su içtim ama yinede hiçbir bağırsakta hareket yok ne yapiyim yumoşuma zararı olmasında katlancam artık hocam dediği gibi her şey onun için yinede deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim

Canım ben ilk üç gün yattım Sadece yemek ve tuvalet ihtiyacı için kalktım 4 gün sonra işe başladım Kabızlık konusunda Allah kolaylık versin Ben tedavi sürecinde şeker hapı kullandığım için kabız olmadımCanım kayısıyı akşamdan bir bardak suya koy Sabah aç karnına kayısıları ye suyunu da iç Bakarsın bir faydası olur İnşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunur

[ı]selam kizlar nasilsiniz masallah hamisler gittikce cogaliyor :nazar::nazar: Artsin artsin
simdi baktikca diyorumki iyiki umuut tup bebek merkezini secmisim diye
tedavide olan arkadaslar insallah sizlerinde guzel haberlerinizi aliriz:KK34:

Arkadaslar kasim ve aralik ayinda tup bebekle anne olacaklar icin konu actim ,gelmek isterseniz beklerim
biliyosunuzki biz normal hamile kalanlardan daha farkliyiz daha fazla heyecan ve korkularimiz oluyor birlikte doguma kadar ilerleriz insallah
[/ı]

[sıze="2"]http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...lik-aylarinda-tup-bebekle-anne-olacaklar.html[/sıze]

canım bakıyorum . Ok.ellerine saglık..

[sıze="2"]derya[/sıze]
canım benim beni asistan ilan etme aman aman :) benim sonucum negatif başaran bi arkdaşı asistan sec :)...arkadaşları kendi yaptıgım hataları yapmasınlar diye uyarıyorum daha dogrusu benm hatam degil ama ben yaptım onlar yapmasın.
daha iyi ya işte akıllım...yaptıklarını anlatcan ki sen uyarcan ...ben sadece benim yazmama gerek kalmadan diyeceklerimi bendne evvel yazdıgın için asistanım dedimmmmm

iy geceler nasılsınız ilk gün hep yattınızmı ben bugün karnım şiş diye baya gezindim karnım yumuşasın diye süt kaysı üzüm incir sebze yedim aç karnına elma ılık su içtim ama yinede hiçbir bağırsakta hareket yok ne yapiyim yumoşuma zararı olmasında katlancam artık hocam dediği gibi her şey onun için yinede deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim

ilk gün hep yattım kalkmadım . Ikinci gün ara ara dolaştım ama çok gezinmedim...ilk hafta genelde yattım . Yemek ve wc için kalktım.2.hafta artık sıkıldıgım için kalktım anneme yardım ettim ama yormadım .....ilk hafta kahvaltıyı dışarda yaptık dışarı çarşıya bile gittim....,

deryacım ben geçen hafta okula başladım çok dikkat etmeye çalışıyorum ama salı sabahı saat 5 te birden uyandım ve bir ıslaklık hissettim yine kanamam oldu sabah olunca umutu aradım bu haftalarda normaldir dediler kanamalarınızı takip edin artarsa gelin dediler allaha şükür ondan başka kanamam olmadı mecburen okula devam ediyorum cuma günü kontrolümüz var inşallah bebişlerimizin durumları belli olacak inşallah güzel haberler veririm sizlere
canım sen de kendine dikkat et malum bu dönemler çok kritik inşallah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız

amin güzelim ...inşallah rabbim bize b u güzel haberleri vererek yüzlerimizi güldürdü inşallah tamamına erdirir...bizleri "anne " olmakla da taçlandırır...

Dualarımdasınız.....duacınızım ...

Bende bugun hastanelilk oldum..migrenim tuttu..sürekli kustum...çok kötüydüm...hastaye gittik.ilaç sorduk.bebişi gördük.doktorumula vedalaştık...
Akşam yemek yedim daha iyiyim ....ama bulantılar başladı gözünaydın dedi doktorumm:)))
bulantıya razıyım migren tutmasın yetekiii

migren bebege de geçer bi hastalıkmıııı

canım bakıyorum . Ok.ellerine saglık..

daha iyi ya işte akıllım...yaptıklarını anlatcan ki sen uyarcan ...ben sadece benim yazmama gerek kalmadan diyeceklerimi bendne evvel yazdıgın için asistanım dedimmmmm

ilk gün hep yattım kalkmadım . Ikinci gün ara ara dolaştım ama çok gezinmedim...ilk hafta genelde yattım . Yemek ve wc için kalktım.2.hafta artık sıkıldıgım için kalktım anneme yardım ettim ama yormadım .....ilk hafta kahvaltıyı dışarda yaptık dışarı çarşıya bile gittim....,

amin güzelim ...inşallah rabbim bize b u güzel haberleri vererek yüzlerimizi güldürdü inşallah tamamına erdirir...bizleri "anne " olmakla da taçlandırır...

Dualarımdasınız.....duacınızım ...

Bende bugun hastanelilk oldum..migrenim tuttu..sürekli kustum...çok kötüydüm...hastaye gittik.ilaç sorduk.bebişi gördük.doktorumula vedalaştık...
Akşam yemek yedim daha iyiyim ....ama bulantılar başladı gözünaydın dedi doktorumm:)))
bulantıya razıyım migren tutmasın yetekiii

migren bebege de geçer bi hastalıkmıııı

Canım geçmiş olsun Gerçekten zor bir durum olsa gerek Benim mide bulantım bazen oluyor bazen olmuyor Ama daha hiç kusmadım Sadece yemek yemekte zorlanıyorum O yüzden daha hiç kilo olmadım Bazen mide bulantılarım kasık ağrıları ve akıntım oluyor bazen de hiç bir şey olmuyor Tabi ben her iki durumda da endişeleniyorum Acaba birşey mi oldu diye Bu endişeler bebeklerimizi kucağımıza alıncaya kadar devam edecek galiba

süpeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66:
allah sağlıkla koynuna almak nasip etsin güzel arkadaşım....
:KK66:değerin çok güzel...2 embriyo ise 2 olabilir... haklsın... ama y:KK66:ne de sen tek olsun da sağlıklı olsun de...allah kalbine göre versin yüzünü güldürsün.....
benim 12.degerim 930 du.. tek bebişim..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
erken tutunma olunca deger yüksek çıkkıyormuş...o yüzden söyledim....oki?

teşükkür ederim canım, Allahım inşallah bu çabalarımızı sağlıklı bebişlerle mukafatlandırır.Belki de senin dediğin gibi erken tutanmadan dolayı değerim yüksektir ben merkezde yaptırmadım testimi başka bir yerde yaptırdım 11.günümde Ulun beyle telefonda görüştüm değerin çok güzel dedi on gün sonra çağırdı ultrasonda belli olucak dimi tek mi çiftmi :))

slm aarkadaşlar bende tüp tedavime umutta başlıcamm inşlh kararsızdımm maya ve umut arsında kalmıştımm zaten yazmıştımm burayada ben boludan gidicem tedavi için oyüzden ön görüşmeye gittiğimizde ilk muayenemide olmak istiyorumm inşlh nisandada tedavime balıcamm şimdi bişi sorcammm benn ilaç dahil fiyat 5 bin ilaç hariçç 3.500 sadece ilaç hariçmi yoksa bazı testler embriyo dondurulması falandamı hariçç bunu öğrenmek istiyorumm ha bide ben ilaçlarımı burdan boludan almak istiyorumm tanıdık bir eczane var taksit yacaklar o yüzden burdan alacam ama böle bi şeye izin veririlermii mrk ettimmm yaptıranlar toplam nekadar tuttu sizin ben boludan geleceğimm içinn parayı ayarlamam gerekiyooo yardımmmm edinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

arkadaşlar kesin kararımı vermiş olup az öncee umutu aradımmm ve randevuu aldımm haftaya cumartesi ayın 2 sine yanii çokk heycanlıyımm rabbim inşlhhh daimm eder burası benim için hayırlı olurda tez zamnda bebeğime kavuşurummm çokkk heycanlandımm şimdi ben yaaaaaaaaa

merhabalar
bende umut annesiyim kısmetse 5 mayıs doğum tarihimiz
burda hem hamişler hemde tedavi görenlermi yazışıyorsunuz....
bende paylaşabilirim yaşadıklarımı
hoşçakalın....
canım benim daha dün gibi hamilelik haberini alıp halaylar çekmemiz şimdi ise gün sayıyorsun bebeğine allahım bana ve olmayan herkese yaşatsın böyle mutluluğu sanada hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin bebeğine.
selam kizlar nasilsiniz masallah hamisler gittikce cogaliyor :nazar::nazar: artsin artsin
simdi baktikca diyorumki iyiki umuut tup bebek merkezini secmisim diye
tedavide olan arkadaslar insallah sizlerinde guzel haberlerinizi aliriz:KK34:

arkadaslar kasim ve aralik ayinda tup bebekle anne olacaklar icin konu actim ,gelmek isterseniz beklerim
biliyosunuzki biz normal hamile kalanlardan daha farkliyiz daha fazla heyecan ve korkularimiz oluyor birlikte doguma kadar ilerleriz insallah

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...lik-aylarinda-tup-bebekle-anne-olacaklar.html

canım hayırlı olsun allahım kucağına alacağın günleri göstersin hayırlısıyla...

slm aarkadaşlar bende tüp tedavime umutta başlıcamm inşlh kararsızdımm maya ve umut arsında kalmıştımm zaten yazmıştımm burayada ben boludan gidicem tedavi için oyüzden ön görüşmeye gittiğimizde ilk muayenemide olmak istiyorumm inşlh nisandada tedavime balıcamm şimdi bişi sorcammm benn ilaç dahil fiyat 5 bin ilaç hariçç 3.500 sadece ilaç hariçmi yoksa bazı testler embriyo dondurulması falandamı hariçç bunu öğrenmek istiyorumm ha bide ben ilaçlarımı burdan boludan almak istiyorumm tanıdık bir eczane var taksit yacaklar o yüzden burdan alacam ama böle bi şeye izin veririlermii mrk ettimmm yaptıranlar toplam nekadar tuttu sizin ben boludan geleceğimm içinn parayı ayarlamam gerekiyooo yardımmmm edinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

karaarın hayırlı olsun hayatım hangi paketi seçersen seç 1yıllık emriyo dondurma içinde diğer yıllar içinde250tl ödüyorsun sende n bazı kan testleri isteniyor bunları devlet hastenesinde yaptırırsın ben öyle yaptım özelde rahat400liraya yakın tutuyor. ilaçlara gelince istediğin yardan alırsın o sana kalmış sorun olmaz rahat ol ayrıca hangi doktara randevu aldın

karaarın hayırlı olsun hayatım hangi paketi seçersen seç 1yıllık emriyo dondurma içinde diğer yıllar içinde250tl ödüyorsun sende n bazı kan testleri isteniyor bunları devlet hastenesinde yaptırırsın ben öyle yaptım özelde rahat400liraya yakın tutuyor. ilaçlara gelince istediğin yardan alırsın o sana kalmış sorun olmaz rahat ol ayrıca hangi doktara randevu aldın

tşk ederim bilgiler içinn ulun uluğ beye aldımm

merhaba arkadaşlar
hatırlayanız varmı bilmem ama bende şehir dışından gelip tedaviye başlıyacaktım.allah nasip ederse cumartesi günü gelicez.tedavime umutta başlamayı düşünüyordum hatta çok ist,yordum.öylede karar vermiştik eşimle.ona hep sizleri anlatıyodum
benim görümcem istanbulda ve amerikan hastanesinde çalışan bir doktar arkadışının vasıtasıyla ordaki dr bülent urman la görüşmüşler.oda gelsinler görüşelim demiş.fiyatta indirim yapacakmış.normalde ilaçlar dahil 6bin miş orda.bende görümcemi kıramadığımdan tamam dedim ama içim hiç rahat değil.
ben kendimi umuta gidecem diye okadar hazırlamıştım.sizleri okudukça da daha gitmeden çok sevmiştim ve çok inanmıştım olacağına.kaç gündür kafam okadar karışıkki.daha istanbula gitmeden başladı korkularım.ne yapıcam ben yaa.ooofffffff
bülent urman hakkında bilgisi olanda varmı arkadaşlar yyaa

merhaba arkadaşlar
hatırlayanız varmı bilmem ama bende şehir dışından gelip tedaviye başlıyacaktım.allah nasip ederse cumartesi günü gelicez.tedavime umutta başlamayı düşünüyordum hatta çok ist,yordum.öylede karar vermiştik eşimle.ona hep sizleri anlatıyodum
benim görümcem istanbulda ve amerikan hastanesinde çalışan bir doktar arkadışının vasıtasıyla ordaki dr bülent urman la görüşmüşler.oda gelsinler görüşelim demiş.fiyatta indirim yapacakmış.normalde ilaçlar dahil 6bin miş orda.bende görümcemi kıramadığımdan tamam dedim ama içim hiç rahat değil.
ben kendimi umuta gidecem diye okadar hazırlamıştım.sizleri okudukça da daha gitmeden çok sevmiştim ve çok inanmıştım olacağına.kaç gündür kafam okadar karışıkki.daha istanbula gitmeden başladı korkularım.ne yapıcam ben yaa.ooofffffff
bülent urman hakkında bilgisi olanda varmı arkadaşlar yyaa

Arkadaşım senin için hayırlısı olsun.Bülent beyi biliyorum .Eskiden çok ii diler.Ama maalesf şimdi aynı şeyi söyleyemiyeceğim.Araştır onunla ilgili sayfalar var.Sen yine de araştırp git.Şu an Oraya giden hasta zzor bulursun.Bildiğim kadarıyla hasta sayısı çok az.Genellikle jinekoloji bakıyor.

arkadaşlar nsh adlı arkadaşımızın bugün sonuçu açıklancaktı ama hala ses yok çok meerak ettim sabahtan beri elektriklerimizde yok yeni geldi beklemek sıkıcı yaaaaaaaaaa

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim, Allahım herkese bu mutluluğu nasip etsin.

Canım merkezde yaptırmadım test günüm aslında yarındı ben dayanamadım bugün başka bir hastanede yaptırdım.:emir_bebek:

canım öncelikle tebrik ederim seni tamamına ersin inşallahhhhhh sağlıkla
bende ulun beyin hastasıyım bebeklerim ikiz 11. gün kan değerimde 1386.73 tü ilk ultrasonda görünecek şimdi tekmi çiftmi hayırlısı olsun hakkında inşallahh

merhabalar arkadaşlar,OYADENİZin daveti üzerine ben de geldim,bu topicin uğurlu olduğunu düşünüyorum..bende kısmetse mayısat başlıycam eğer eşim ameliyat olmassa,merkezi çok beğendimben de herkes gibi..ilk denemem de olmadı,inşallah 2.denemmizde yüzümüz güler..çok güveniyorum umut tüp bebeğe,olmassa bile ellerinden geleni yapıcaklarına dair en ufak bir şüphem olmayacak.en basiti hemen başlayalım gibi bu durum olmadı bazı arştırmalar istedi emre bey..buna sevindim emin adımlarla gidiyoruz bence..önce sebebi bulalım dedi eşime,,diğerinde olduğu gibi haydiii başlayalım gibi bi durum yok..içimi rahatlatıyor bu durum..şimdi genetik sonucunu bekliyoruz eşimin 2 hafta sonra çıkıcak ve ne yapacağına karar vericek emre bey..bende umarım burdan bir gün HAMİLEYİM DİYE BAĞIRABİLİRİM:)))))

merhaba kızlar gencam ve besa ikinizede hayırlı uğurlu olsun darısı da bizlere olsun inşallah.kızlar dünden beri evde yoktum yazamadım inanın hep aklım burdaydı özledim valla.DERYACIM ya sana bişey sorcam bu aldığım b 12 veelevıt bende aşırı gaz kasıklarda ağrı ve kabızlık yapıyo sence normal mi canım kesmek istemiyorum ilaçları tedaviye en iyi şekilde başlamak istiyorum.

canım öncelikle tebrik ederim seni tamamına ersin inşallahhhhhh sağlıkla
bende ulun beyin hastasıyım bebeklerim ikiz 11. gün kan değerimde 1386.73 tü ilk ultrasonda görünecek şimdi tekmi çiftmi hayırlısı olsun hakkında inşallahh

SLM GNCM sanırım sizin eşinizdeydi problem,genetik test yapıldımı acaba size bir de morfolojiniz kaçtı benim eşimin %1 çıktı morfoloji...kafamı çok kurcalıyor bu durum aklıma gelince.

merhabalar arkadaşlar,OYADENİZin daveti üzerine ben de geldim,bu topicin uğurlu olduğunu düşünüyorum..bende kısmetse mayısat başlıycam eğer eşim ameliyat olmassa,merkezi çok beğendimben de herkes gibi..ilk denemem de olmadı,inşallah 2.denemmizde yüzümüz güler..çok güveniyorum umut tüp bebeğe,olmassa bile ellerinden geleni yapıcaklarına dair en ufak bir şüphem olmayacak.en basiti hemen başlayalım gibi bu durum olmadı bazı arştırmalar istedi emre bey..buna sevindim emin adımlarla gidiyoruz bence..önce sebebi bulalım dedi eşime,,diğerinde olduğu gibi haydiii başlayalım gibi bi durum yok..içimi rahatlatıyor bu durum..şimdi genetik sonucunu bekliyoruz eşimin 2 hafta sonra çıkıcak ve ne yapacağına karar vericek emre bey..bende umarım burdan bir gün HAMİLEYİM DİYE BAĞIRABİLİRİM:)))))

hoş geldin ezgicim inşallah seninde içindeki tüm dileklerin hayırlıca gerçek olur.Bence doğru yerdeyiz tedavi için inşallah sonuçlar güzel olur canım..

SLM GNCM sanırım sizin eşinizdeydi problem,genetik test yapıldımı acaba size bir de morfolojiniz kaçtı benim eşimin %1 çıktı morfoloji...kafamı çok kurcalıyor bu durum aklıma gelince.

ya benim eşimin morfoloji de % 1 bende tutmazsa diye bazen çok korkuyorum...

X