Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hoş geldin ezgicim inşallah seninde içindeki tüm dileklerin hayırlıca gerçek olur.Bence doğru yerdeyiz tedavi için inşallah sonuçlar güzel olur canım..

hoşbulduk tahmer..umarım bende sizler gibi bebeğime kavuşurum,HAYIRLISI OLSUN seninde sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini..

hoşbulduk tahmer..umarım bende sizler gibi bebeğime kavuşurum,HAYIRLISI OLSUN seninde sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini..

tahmer kusura bakma bende senide hamile sandım..ama ALLAH söyletti diyelim..:))))emre bey bize birşey demedi morfoloji ile ilgili genetik sonucunu bekliyoruz eşimin..bakalım..size bişey dedimi peki?

merhabalar arkadaşlar,OYADENİZin daveti üzerine ben de geldim,bu topicin uğurlu olduğunu düşünüyorum..bende kısmetse mayısat başlıycam eğer eşim ameliyat olmassa,merkezi çok beğendimben de herkes gibi..ilk denemem de olmadı,inşallah 2.denemmizde yüzümüz güler..çok güveniyorum umut tüp bebeğe,olmassa bile ellerinden geleni yapıcaklarına dair en ufak bir şüphem olmayacak.en basiti hemen başlayalım gibi bu durum olmadı bazı arştırmalar istedi emre bey..buna sevindim emin adımlarla gidiyoruz bence..önce sebebi bulalım dedi eşime,,diğerinde olduğu gibi haydiii başlayalım gibi bi durum yok..içimi rahatlatıyor bu durum..şimdi genetik sonucunu bekliyoruz eşimin 2 hafta sonra çıkıcak ve ne yapacağına karar vericek emre bey..bende umarım burdan bir gün HAMİLEYİM DİYE BAĞIRABİLİRİM:)))))

haytım hepimizin temennisi bu hamile kalmak benimde ikinci denemem ben dün başladım iğnelere şuan için sorun yok içmde rahat rabbim yüzümüzü güldürerek o merkezden çıkmayı nasip eder ihşallah dua edinki yumoşlar iyi olsun

haytım hepimizin temennisi bu hamile kalmak benimde ikinci denemem ben dün başladım iğnelere şuan için sorun yok içmde rahat rabbim yüzümüzü güldürerek o merkezden çıkmayı nasip eder ihşallah dua edinki yumoşlar iyi olsun[
umarım herşey başladığı gibi gider,umut tüp bebek insana bir sakinlik veriyor..herşey güzel olsun hepimiz için inşallah...

nsh canım sabahtan beri kaç kere baktım yoksun, bu kadar kutlama yeter bizi daha fazlama merakta bırakma gel bir an önce güzel haberini hep beraber kutlayalım.

canım öncelikle tebrik ederim seni tamamına ersin inşallahhhhhh sağlıkla
bende ulun beyin hastasıyım bebeklerim ikiz 11. gün kan değerimde 1386.73 tü ilk ultrasonda görünecek şimdi tekmi çiftmi hayırlısı olsun hakkında inşallahh

merhaba kızlar gencam ve besa ikinizede hayırlı uğurlu olsun darısı da bizlere olsun inşallah.kızlar dünden beri evde yoktum yazamadım inanın hep aklım burdaydı özledim valla.DERYACIM ya sana bişey sorcam bu aldığım b 12 veelevıt bende aşırı gaz kasıklarda ağrı ve kabızlık yapıyo sence normal mi canım kesmek istemiyorum ilaçları tedaviye en iyi şekilde başlamak istiyorum.

teşekkürler kızlar, bende 11.günümde yaptırdım testimi deryanın dediği erken tutunmadan dolayı yüksek çıkmış olabilir değirim artık on gün sonra belli olur

canım benim daha dün gibi hamilelik haberini alıp halaylar çekmemiz şimdi ise gün sayıyorsun bebeğine allahım bana ve olmayan herkese yaşatsın böyle mutluluğu sanada hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin bebeğine.

canım hayırlı olsun allahım kucağına alacağın günleri göstersin hayırlısıyla...

çok teşekkürler belgincim.
aminnnnnnn allah olmayan herkeze nasip etsin.çok güzel bir duygu.kzıım nasıl kıpırdıyor içimde artık kucağıma almaya az kaldı....:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sakın stres yapmayın ve olumlu düşünün.
iyi beslendim ,ilaçlarımı kullandım,yattım 1 hafta kadar ondan sonra rahattım
ben hatta transferden sonra 2.günü banyo yaptım.
bebeiş oraya tutunduysa bunlar hiç sorun değil yürekten inanın ve eminim başaracaksınız.
rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.
benim 3.gün embriyosuydu blostatit değildi.tek embriyoydu
marttan sonra yasa değiştiya ne üzülmüştüm
vede 5.gün koymadılar 3.gün koydular niye dedim.çok iyi durumdaydı senin içinde gelişsin dediler.
önce düşündüm 5.günmü olsaydı diye sonra dedimki allahım nasip ederse hiç farketmez ha 3.gün ha 5. gün onlara güvendim.ve sonuç çok şükür pozitifti.

SLM GNCM sanırım sizin eşinizdeydi problem,genetik test yapıldımı acaba size bir de morfolojiniz kaçtı benim eşimin %1 çıktı morfoloji...kafamı çok kurcalıyor bu durum aklıma gelince.

GENETİK TEst yapılmadı çünkü 2. denememde hamile kaldım şükürler olsun.... eğer buda olmasaydı evet genetik bakılacaktı artık morfolojimiz bizim%2 ydi kızlar 7 milyonda spermimiz vardı..... ve 12 yumurtadan sadece 4 dü döllenmişti.....ama hamileyim işte..... çok takılmayın ben ne makaleler okuyup sinir ettim kendimi sakın takılmayın buna sonuçta sadece sağlıklı bir tane sperm lazım ve şöyle düşünün sizde %1 i gayet sağlıklı yani içinden bulunabilecek kadar sağlıklı sperminiz var.....ben şuna inanıyorumki olucaksa oluyoo gerçekten tek embiryodan ikizlerim var işte 14 haftalık.....rabbim ol dedi başka açıklaması yok....
allah yardımcınız olsun

selam kızlar;
bende bugün güzel haberi aldım ve sizinle paylaşmak istedim.Allah'a çok şükür bende hamileyim.Darısı tüm isteyenlerin başına.Allah herkese bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallah.Bizlerede tamamına ermeyi inşallah.

selam kızlar;
bende bugün güzel haberi aldım ve sizinle paylaşmak istedim.Allah'a çok şükür bende hamileyim.Darısı tüm isteyenlerin başına.Allah herkese bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallah.Bizlerede tamamına ermeyi inşallah.

:KK64::KK64::KK64::KK64: :nazar::nazar::nazar:Canım tebrik ederim Allahım sağlıcakla da kucağına almayı nasip etsinAyyyyyyyyyyyyy ne güzel hep pozitif sonuçlar geliyor Hep böyle devam eder inşallah Sırada kim var:KK66::KK66::KK66:

selam kızlar;

rabbime şükürler olsun seninde yüzün güldü :emir_bebek::emir_bebek: rabbim tamamına erdirsin darısıda bizlerin başına bende gün sayıyom hayırlı sonuç alırım dualarızda benide ekleyin

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
15-bebekteyiz --- ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
22-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
23-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp ) :nazar:
25-pili --- ( tedaviye başlandı - umut - tüp ) :nazar:
26-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp:nazar:
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-
28-

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim
:nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar
hatırlayanız varmı bilmem ama bende şehir dışından gelip tedaviye başlıyacaktım.allah nasip ederse cumartesi günü gelicez.tedavime umutta başlamayı düşünüyordum hatta çok ist,yordum.öylede karar vermiştik eşimle.ona hep sizleri anlatıyodum
benim görümcem istanbulda ve amerikan hastanesinde çalışan bir doktar arkadışının vasıtasıyla ordaki dr bülent urman la görüşmüşler.oda gelsinler görüşelim demiş.fiyatta indirim yapacakmış.normalde ilaçlar dahil 6bin miş orda.bende görümcemi kıramadığımdan tamam dedim ama içim hiç rahat değil.
ben kendimi umuta gidecem diye okadar hazırlamıştım.sizleri okudukça da daha gitmeden çok sevmiştim ve çok inanmıştım olacağına.kaç gündür kafam okadar karışıkki.daha istanbula gitmeden başladı korkularım.ne yapıcam ben yaa.ooofffffff
bülent urman hakkında bilgisi olanda varmı arkadaşlar yyaa[/QUOTE

arkadaşım aramıza hoşgeldin. listedesin biliyorsun değil mi ???
canım bülent beyi bende vaktinde araştırmıştım . mail attım hemen alıp aradı
dr@bulenturman.com
dilersen sende yaz. hemen arayıp bana tedavi parasını söylemişti . görüşmeye çağırmışttı . internette bir çok yerde linkini bulabilirsin... ben kendisini çok iyi bilmiyorum ama bu kadar magazine düşen birinin hastasıyla degil parasıyla ilgileneceğini düşünüyorum . 3 kuruşluk indirim için umutlarını harcama derim . bence içine sinen yer neresiyse orası olsun... ilk görüşmeleri yap bir kaç yerle..hanigisi seni mutlu ederse orda ol . . . 3 kuruştan kaçarken umutlarındna heycanından hayallerinden olma..
sana özetle rapor alırken tanıştığım bir arkadaş ki saglık durumu hem kızın hem eşinin bizden iyiydi. bir tanıdık yönlendirdi diye memorial hastanesine gitmiş . yumurtları toplanmış hiç bilgi vermeden gelişmedi deyip dondurmamışlar. 1 tane transfer yapmışlar 3.gün... ve tutmadı..kızda pişman oldu . ben onu umuta gel demiş çagırmıştım . o zaman sıcak bakmadı şimdi ise üzgün ve pişman..
aklını çelmek istemem ama ben 4-5 tane merkez seçtim . ilk umutu görmüştüm. diğerlerini de gezdim ama burası daha sıcak daha içten samimi yakın geldi. daha rahat hissettim kendimi ve yanılmadım .
allahım gönlüme göre verdi...

allah yardımcın olsun . haaa amerikan hast. de süperdir muhakkak orda da başarılı sonuc alabilirsin sana umuta gel demiyorum . yüreğinin sesini dinle diyorum ....

merhaba kızlar gencam ve besa ikinizede hayırlı uğurlu olsun darısı da bizlere olsun inşallah.kızlar dünden beri evde yoktum yazamadım inanın hep aklım burdaydı özledim valla.DERYACIM ya sana bişey sorcam bu aldığım b 12 veelevıt bende aşırı gaz kasıklarda ağrı ve kabızlık yapıyo sence normal mi canım kesmek istemiyorum ilaçları tedaviye en iyi şekilde başlamak istiyorum.

canım ilaçlarını n e verildiyse al... bende de gaz var. kabızlk çok yok allaha şükür iyiyim o konuda. ama gaz ilaçlardanmı bilmiyorum . coraspin ve elevit bende de var...

ya benim eşimin morfoloji de % 1 bende tutmazsa diye bazen çok korkuyorum...

korkma ..süleymanbey der ki 0 da ihtimalimiz var ama zor. . . %1 benim içn yeter... o yüzden kasma... mikroenjeksiyonda %1 yeterli...

selam kızlar;

allah yüzünü güldürmüşşşşş pimpirikimmmmmmm
:nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:KK64::KK64::KK64::KK64: :nazar::nazar::nazar:Canım tebrik ederim Allahım sağlıcakla da kucağına almayı nasip etsinAyyyyyyyyyyyyy ne güzel hep pozitif sonuçlar geliyor Hep böyle devam eder inşallah Sırada kim var:KK66::KK66::KK66:

walla süper bu aralar harikayız kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar ben bugun birazzz yordum kendimi ..şirketimde taşınıyor ya orda klasörler eşyalar taşınacak onları topladım... eve geldim evdeki eşyaları topladım. sonra da kendimi kötü hissettim korktum...
önce devlet hastanesine gittik . aptallar illaki alttan bakcaz diye tutturdu istemedim. üsten baktılar 3 doktor bir araya geldi değil bebepimi keseyi bile göremediler. alttan bakalım dediler yine alete bi baktım kan var üzerinde jeli sürüüp pis pis bırakmışlar istemiyorum enfeksiyon kaparım dedim kalktım .
özel hastaneye gittik . o doktorda tutturdu alttan bakalım diye amma meraklısınız dedim . bu hastane gündüz geldiğim hastane ve altelere temizliğine ve teknolojisine güvendiğim için eşimde tamam dediği için izin verdim . baktı doktor burda işteee dedi sesini de açtı kalbini de dinledik ... ama kızdı..kıymetli bebek tamam ama böyle stres yaparsan bu gebelikten sana hayır gelmez. vesvese yapma dedi...tamam dedim . içim rahatladı geldim evime... hemen boy abdestimi aldım ve hem şükretmek için hemde sizler ve hepimiz için yasin-i şerif okudum . allahım kabul ederse... bir de pili için 50 adet duam kalmıştı onları da okurum . rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı.....

listede kızmızı ile belirttğim arkadaşlr neredeler....

neticelerini ve durumlarını da söylemediler...

haberi olan var m ı

alt listeye alayım mı ;???

kızlar sıradaki hamile adayımızzzzz

1) pili

2) nurme

haydi hayırlısı

h451la9.gif
benimdanszfenertvue0ru6.gif
300u1li.gif

3021eom.gif
images

42sexy0cd5rp9au.gif

image001sas.gif

image006yky.gif
image007u.gif
009.gif
008.gif

image005s.gif
image004vib.gif
image001qcg.gif
image002eqo.gif
image003ujx.gif

HAMİLE OLAN TÜM ARKADAŞLARIM İÇİN KUTLAMA OLSUN.... TEDAVİ GÖREN TÜM ARKADAŞLARIMA DA CESARET TEŞVİK OLSUN...

HAYDİ OYNAYIN KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

selam kızlar;

haytım sabahtam beri kaçıncı bakmam ama senden ses çıkmayınca doğrusu korktum rabbim tamamına erdirir ihşallah çokkkkkkkkkkkkk sevindim darısı nurmenin başına onunda sonuçu ihşallah pozitif olur bizleride onutmayın duacı olun

rabbime şükürler olsun seninde yüzün güldü :emir_bebek::emir_bebek: rabbim tamamına erdirsin darısıda bizlerin başına bende gün sayıyom hayırlı sonuç alırım dualarızda benide ekleyin

hayatım senin sonuçunu inanki bende senin kadr merak ediyorum bol bol dua et verende alan rabbim dualarımızı ihşallah kabul eder

X